Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

A-a :grrr se bo kr pr men :grim mam lepš sosedo :P

:yes: ej kaj pa če sosede ni doma??al pa če me bo vrat bolu pa naum mogu čez ograjo gledat??

:naughty:

FAK :headbang: :headbang: jst imam same nikakve sosede :cry: :SS :SS Še dobr da se ne sončjo :kva2: :lol:

hvala k prej opozoriš... :beer2:

sj če ne se pa prfočkamo na griču gor za en popoldne...k bo sončno...upam da nam naujo zarubl kakšne gajbe ane... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sanda jst sm skoz doma ti sam ulet pa bo,,,,,kdaj koli,,,, :worship:

Jst se bom pa danc ti probala prcingat... O:-) Okol 16-17h? Vela?

Brembo a greš zravn? :yea1: Kr ne upam sama it, da me nav še vrgu dol z motorja (ne, kr bi si mene tolk želu, ampak motor :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej dj ti se mal umer s temi no...al pa pjt jokcat v temo namenjena policajem al kako se že imenuje... dejstvo je da so te pojebal(kot že mnoge izmed nas!!) ker si si verjetno to zaslužu...če ne pa iz preventive :P

Očitno ti ne potegne zakaj taki posti pa to. Ti bo 1x :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno ti ne potegne zakaj taki posti pa to. Ti bo 1x :>

ej da nauš zameru sam mal te zajbava...poln kurac mam bolniške, dougcajt mi je...ti si pa fajn vabo grabu :D

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se bom pa danc ti probala prcingat... O:-) Okol 16-17h? Vela?

Brembo a greš zravn? :yea1: Kr ne upam sama it, da me nav še vrgu dol z motorja (ne, kr bi si mene tolk želu, ampak motor :P )

ja to kr pridi,,,,,jst sam čakam,,,,,supr,, :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej da nauš zameru sam mal te zajbava...poln kurac mam bolniške, dougcajt mi je...ti si pa fajn vabo grabu :D

:D

Ni zamere, samo špijuna imamo v tej temi k si ga drka na poste :> Mal hambija prašaj k nas kontrolira nonstop.

Hambi zadnič k sva ''norela'' po ridah ni pol nobena kontrola pršla tja, al smo se pa sfalili ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni zamere, samo špijuna imamo v tej temi k si ga drka na poste :> Mal hambija prašaj k nas kontrolira nonstop.

Hambi zadnič k sva ''norela'' po ridah ni pol nobena kontrola pršla tja, al smo se pa sfalili ?

Špijuni so povsod...sam ne boš vrjel...eni majo srce :yes:

tisto o drkanju ti pa ne bi blo treba rečt...me je za trenutek vse minil... perverzneži eni... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se bom pa danc ti probala prcingat... O:-) Okol 16-17h? Vela?

Brembo a greš zravn? :yea1: Kr ne upam sama it, da me nav še vrgu dol z motorja (ne, kr bi si mene tolk želu, ampak motor :P )

lahko...sj motor maš še na rakeku...pozvon pou ure prej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dej gremo se palt dijo porko. U nedeljo je blo prou fajn k se nas je 5 zbralo pa smo se kulturno prevažali okoli. Magari so nas vsi prehitevali ampak ni važno smo bli vsaj kulturni :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dej gremo se palt dijo porko. U nedeljo je blo prou fajn k se nas je 5 zbralo pa smo se kulturno prevažali okoli. Magari so nas vsi prehitevali ampak ni važno smo bli vsaj kulturni :>

kdo nas je prehitevau :unsure: se spomneš unga ktm-a ko smo ga prehitel usi tut kitajček aka činko :P k ga je model fuknu v jark pol :lol: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policija je po vsej verjetnosti Policaj Leon. degen per se. včasih, enkrat takrat, je mel monstra 600 dark. njegov "hobi" je vozt ljudi na odvzem. Če ne zarad druzga, ste tisti dan brez vozniškega.

Ps: Policaji imajo VEDNO zadnjo besedo. ask me. i know. mucho €€€€€€€€€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policija je po vsej verjetnosti Policaj Leon. degen per se. včasih, enkrat takrat, je mel monstra 600 dark. njegov "hobi" je vozt ljudi na odvzem. Če ne zarad druzga, ste tisti dan brez vozniškega.

Ps: Policaji imajo VEDNO zadnjo besedo. ask me. i know. mucho €€€€€€€€€

Aaaaaaaaaa vem ker je :) visok pa ima ga neki skupi ne. To da mu je hobi folk vozt na odvzem mi je pa že Jernej povedu :) To ti je tipičn policaj. To bi si mogu nick dat Policaj Leon k mu bl paše :D Hehe

Popravljeno . Popravil eXTReme13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piki je že neki cajta nazaj povedu,da to ni policija pač pa nekdo xy?

Sej je tud povedu kdo točno naj bi to bil pa sm že pozabu :blush: .

Skleroza kaj pa čm :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piki je že neki cajta nazaj povedu,da to ni policija pač pa nekdo xy?

Sej je tud povedu kdo točno naj bi to bil pa sm že pozabu :blush: .

Skleroza kaj pa čm :headbang:

res? :eek: govoril sem z več kot enim človekom, ki ga je nick policija vabil na kavo in klepet. podpisal se je Leon. mogoče je to zelo zvita namještalka, morda naključje, ali blef. morda tudi pikijev. :hmm:

ravnokar sm začel razvijat teorije zarote., zato bom takoj nehal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sanda jst sm skoz doma ti sam ulet pa bo,,,,,kdaj koli,,,, :worship:

šele zdej vidla ja sm šla že tam mim jebat ga dns sm upičla 180kmh jahuu je pasalu ga ml bl na poskok pelat jupiiijaaaa

sm šla na postojno-senožeče-lipico-sežano-ng-vipavo-čez col na hoteye citi na planino čez ride gor na rakek :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde Hambi-bambi, glej da boš čez 1h doma. Jst se grem zdej oblečt, pa se ob 16h z Brembotom dobiva in ti prideva mal skomine delat :P

Sanda pa podalšej mal turo dej, pa ulet z nama. :yea1: Kaj ti pa rab bit zdej doma k je še sonček? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ps: Policaji imajo VEDNO zadnjo besedo. ask me. i know. mucho €€€€€€€€€

Zadnič je blo po tv kolk ih u bolnici pristane :D Okoli 28 policajev na leto :evilgrin: Pomoje le nimajo zadnje besede :whistle:

ti kr sikej pa pameten bodi in hraber. kr užgi ga. še zame, k se jih ne upam. rečmo de mam miljon razlogov (v stari valuti), de sm prjazen. kšnega stotaka manj razlogov bi mel, če nebi bil ene dvakat pameten. pol sm biu še bl pameten, pa nism plačal. kr nism bil zaposlen, mi niso meli kje trgat. . .ful sm biu pametn. . . . pa sm zbolel in šu k zdravnici....pa je blo treba plačat pregled in zdravila. . . a si predstavlaš de bi takrat fasal odprt zlom? al pa granolom na zobu a? matr. . .pol bi bil šele pametn.. . vse se plača kolega. in na koncu, majo oni zadnjo.

Ps: učer k ste verglali citroen petit, je bla zvočna kulisa odlična. k de sm nekje u romuniji hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajde punce prlete do mene,,,,dejmo gasa,,,,,uuu pa bimbo ti tut prid ne,,, :yea1: :yea1:

vidiš kašno prednost maš k si na primorskem doma...k men nč ne pridejo :whistle: ti pa kr vse naenkrat pograbiš...

pol pa jamraš k te rama boli...mejn je treba sexat.... ;) :lol1:

ja ja...foušarija ja.... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!