Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

snoopy ne skrbi bom še k tebi to mal razposlal,,, :naughty: :naughty: ,,,,če se jim bo dalo,,,,da se nebodo že kle zmatrale,,,haha :naughty: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti kr sikej pa pameten bodi in hraber. kr užgi ga. še zame, k se jih ne upam. rečmo de mam miljon razlogov (v stari valuti), de sm prjazen. kšnega stotaka manj razlogov bi mel, če nebi bil ene dvakat pameten. pol sm biu še bl pameten, pa nism plačal. kr nism bil zaposlen, mi niso meli kje trgat. . .ful sm biu pametn. . . . pa sm zbolel in šu k zdravnici....pa je blo treba plačat pregled in zdravila. . . a si predstavlaš de bi takrat fasal odprt zlom? al pa granolom na zobu a? matr. . .pol bi bil šele pametn.. . vse se plača kolega. in na koncu, majo oni zadnjo.

Ps: učer k ste verglali citroen petit, je bla zvočna kulisa odlična. k de sm nekje u romuniji hehe :D

Ja 1x k sm bejžu z motorjem so me pol nekako uspeli prizemljit. Policaj je pokazal liziko jst pa eno nižje pa gas. Tip se je metal pred motor kot da dela samomor. Pol k so me ustavili pa njegov kolega izjavi da sm mu kmal zbiu kolega. Jst pameten sm pa reku ja kaj se je pa pred motor metal sej mu nism jst kriv. Policaj ni pet ni šest me je usekal direkt v pleksus. Ti povem da če neb blo 15 policajev okoli bi mobitel k sm ga držal na njegovi glavi razbiu. V takih primerih se ne zavedaš posledic k so živci na max :D Aja ax ni delal eno leto al kej tazga pa je kašljal ko prasc. Na koncu je vžgal in zdej je spreman da gre u bosno :D Kupu ga je pa en Mersud :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej punce pol ob 18ih se vam lahko pridružim če boste še aktivne. Upam da vas mraz ne prežene domow !!! Če ne bo treba corduro kupit !!!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti povem da če neb blo 15 policajev okoli bi mobitel k sm ga držal na njegovi glavi razbiu. V takih primerih se ne zavedaš posledic k so živci na max :D

ja ja ti se kr napihuj ... če bi res bli živci na max bi kljub onim 15 komadom mu razbil na glavi ... če si pička, si pička ... :lol:

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja ti se kr napihuj ... če bi res bli živci na max bi kljub onim 15 komadom mu razbil na glavi ... če si pička, si pička ... :lol:

Edina pička tle si ti. Že po motorju sodeč si :D K ni ne tič ne miš :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst si tega tipa predstavljam (po motorju sodeč) varjanta uni fegatorski italjančki k majo te barille za se fjakat do eurospina pa nazaj :headbang: :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst si tega tipa predstavljam (po motorju sodeč) varjanta uni fegatorski italjančki k majo te barille za se fjakat do eurospina pa nazaj :headbang: :wallbash:

60 kil pa polizana frizura, pa skos mamo za krilo držat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej care, jez telefona ne zasopim najbl. :unsure:

Jah, reku je, kako je hotu policaju telefon na glavi razbit (ampak je blo preveč policajev okoli). No, k je glih tok glasn - mam en tak črn telefon, lahk pride po buško, če jo hoče met :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, reku je, kako je hotu policaju telefon na glavi razbit (ampak je blo preveč policajev okoli). No, k je glih tok glasn - mam en tak črn telefon, lahk pride po buško, če jo hoče met :D

:lol1:

ojojoj :lol1: weapon of choise in 21st century

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hambi dns si nas pa fajn postregu :worship: ala ti vera za pecivo in pijačo :worship:

naslednič bomo pa čevape spekli sam da jih osa prpele :D :P

snoopy presel se bl na jug :whistle: punce hodjo kej k je bl toplu..recimo sanda je lep primer ko se večinoma sam po krasu fura pa dol po hrvaški :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam res kras je :worship: :worship: čudovit

jutr dopoldne pičim u Kranj popoldne pa najbrž še mau na Kras al pa Brkine al pa oboje :naughty: a bi šel kdo mejbi zravn???

hambi hvala za postrežbo pecivo je blo vrhunsko glede na to da jz nisem ljubitelj slaščic sm pojedla dva koščka :worship:

lepo vas je blo videt po dolgmu cajtu

kaj andrejaa je že prispela dam???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naša tud tle ja :grim Sm se mogla še u Godovču ustavt in tankat tisto vodo :BUA:

Ni pa lahko met med garažo in blokom 4 oštarije :whistle: Tak, da..sm še zgodej dam pršla :lol1:

Ja hambi tud z moje strani hvala lepa za okrepčilo pa teb in še vsem ostalim hvala za fajn družbo :winkiss: Naslednič pa naj bojo še čipavi res, kr ste me čist omaml zdej z mislijo na te fajn pečenčke :blush:

Ja drgač pa danc mim rid 2x :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo sploh ne vem zakaj skoz bulm to temo,k me sam kurte k se vozte okol :( Jest sm pa zdej po tanovem student ob sihtu,tko da ja med tednom nimam nubenga cajta :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edina pička tle si ti. Že po motorju sodeč si :D K ni ne tič ne miš :lol1:

Mater kak nakladač si pa ti, že dolg časa ni blo takšnga, pa živčnega, pa strokovnjaka za motorje, o marička ! :evilgrin:

V Postojni in okolici ti ni ravnega, sem prebral v eni drugi temi, da voziš z xt 1000 in + kilometre, ja si kr kampeljc !!

Sigurn boš še mene hotu skantat, a? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo hmali tema Kačje ride IX ?

danes sem jih prevozil gori in doli dvakrat, gume ne držijo več dovolj in zato sem manj zalagal, pa se da tudi tako uživat, tam na ovinku sta bila dva, ki sta se očitno samo nastavljat prišla, ja no tudi to se da, sta verjetno že bla zmatrana :rolleyes:

če bo jutri čas grem še enkrat in za letos bom zaključil, dost mam furanja za letos, časa pa nič !

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi ki ste bli danes pri meni,,vam sporočim pa bomo enkrat zaroštiljali pr meni,,če boste za... :naughty: :worship: ....

sanda hvala za majčko... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi ki ste bli danes pri meni,,vam sporočim pa bomo enkrat zaroštiljali pr meni,,če boste za... :naughty: :worship: ....

Name glej kt da sm že gor, tak da prprav tistih mal...5kg čivapov zame :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa še 5kg zame pa še 2 gajbe pira :evilgrin: ,

da bova z Andrejo mela s čim grlo splahnt :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Name glej kt da sm že gor, tak da prprav tistih mal...5kg čivapov zame :naughty:

oh bom bom,,ne skrbi vsega bo dovolj,,,hahah,,, :naughty: :worship:

ti si sam zrihti fraj,,, :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo tisti k ve kje sm kr nej pride pa dobi porcijo čevapa,,,,,haha....pa pivo,, :yea1:

ninja ti kr prid z rešilcem,,,če boš mogu kake nadure delat,,,hahaha :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se po dolgem čas spet zapeljal čez ride.. Vidim, da dela pridno potekajo, vsekakor upam, da bodo na tistih mestih, kjer se bo sedaj dajalo novo ograjo, le to dali dvojno.. Drugače pa se pozna, da je že bolj hladno, na ridah sicer ni bilo čutit, ker sem šel bolj po jajcih, ampak je pa ob par drugih priložnostih malo zaplesal zadek ko sem dal malo več gasa :) Se je pa vseeno lepo malo zapeljat, sedaj ko imamo še kakšen lep dan :) Ride pa prazne drugače, ste se že vsi poskrili zgleda..

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!