Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

FOČK

kje ste bli evrokremčki...

sam tm na pumpi se neki grejete, pa š tu s štirmi kolesi... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FOČK

kje ste bli evrokremčki...

sam tm na pumpi se neki grejete, pa š tu s štirmi kolesi... :naughty:

lepo vreme si izbrala :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej boš rekla da uživaš vozit v nalivih ? svaka čast na tebe :P

pa dobr... uživat al ne... sm na dveh kolesih to ti je bistvo... smo uživali u postanku... sam kaj k j blo treba pol u šiht... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opravičilo je sprejeto samo če je poleg naveden dobr razlog...c c c c...tkole se pa ne gremo :P

motor je v lj,js sm pa v riti kure .tk da spljoh nav šlo...

aja osa hvala za sprem... pa sj veš še za kva :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa dobr... uživat al ne... sm na dveh kolesih to ti je bistvo... smo uživali u postanku... sam kaj k j blo treba pol u šiht... :evilgrin:

Ja no nevem. Tle je tko padalo da če bi že moral na motor bi šu v javornik k je vsaj mal zavetja k je gozd. Pa oprijem je vedno isti drek. Po cesti pa ni lih zabavno da me vsak avto prehiteva in da delam kolone za sabo :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no nevem. Tle je tko padalo da če bi že moral na motor bi šu v javornik k je vsaj mal zavetja k je gozd. Pa oprijem je vedno isti drek. Po cesti pa ni lih zabavno da me vsak avto prehiteva in da delam kolone za sabo :>

jp vem d j pralu kr poštenu... takat smo pa vedril na omw-ju :P na kakavčku :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp vem d j pralu kr poštenu... takat smo pa vedril na omw-ju :P na kakavčku :P

No jutri boš imela več sreče z vremenom :P Se mi kdo pridruži ?

Popravljeno . Popravil eXTReme13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jutri boš imela več sreče z vremenom :P Se mi kdo pridruži ?

hja jutri ja... vredu bo do šihta pa iz šihta... umes jo bom pa čez okn gledala :whistle:

sam nedelja mi pa ne uide :010

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej če vam ni za prespat gremo pa tud lahko ke ob 12h al pa ob enih,dveh,treh nazaj

sej ni problema bomo pač tisti za volanom mal manj spili

drgač pa gor ne bo nobenga razn moj fant ter mogoče en al dva njegova kolega

torej ob 17 krenemo z rakeka? snoopy ti boš dubu pa en koš tepk :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe sej jz tud ne uglavnm zdej grem u nabavo pol se boste pa odločil al ostanemo pr men al pa gremo gor

ob 17h se dobimo pr men

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdejle grem po čvape,hrenovke,kruh,pivo in sok

(a ima mogoče kdo doma kostanje,lohk sabo prnese)

ja ob 17h pr men,za tiste k ne veste rakek,vrtna ulica 8.iz smeri unca pr cerkvi levo pa do vrha na razcepu levo čez 200m levo v ozko ulco dol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdejle grem po čvape,hrenovke,kruh,pivo in sok

(a ima mogoče kdo doma kostanje,lohk sabo prnese)

ja ob 17h pr men,za tiste k ne veste rakek,vrtna ulica 8.iz smeri unca pr cerkvi levo pa do vrha na razcepu levo čez 200m levo v ozko ulco dol

Kje maš pa kočo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao ti pa res izzivaš usodo.. :grrr Pelev bi se z mano, z mojm očimom nočeš spat :whistle: in zdej bi še tango hotu od mene?!!!! :blink: Pa kaj še res nimaš dovolj šravfov v nog? :P

Ja nč..jst sm se odločila za varjanto: koča okol 17h odhod, prespat..grem pa s kroskotam gor :blush: Kr pred 17h mene še zihr ne bo na Rakek..

kaj pa je narobe s šraufi??kašno usodo???

sm še mal zmeden ;)

Kaj pol dns?vi to kr spreminjate plan...zdj nč ne vem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na zapadu ništa novo :rolleyes:

kaj je zapadu?kdo je padu?? :D

no djte se ldje že zmislt....a rabmo spalne vreče??? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje maš pa kočo ?

če se bomo vsi odločili za kočo ja gor ni signala tko da najbol da tja do 17:30 poklišeč takrat bomo že vedli a ostanemo dol al gremo gor.

greš pa iz smeri cerkniško jezero pri ribiški koči(to je tam ko greš čez tist most) še mau naprej maš levo za na vas otok ti pa greš desno) se začne razcep levo in desno greš desno potem pa imaš skoz označeno tablice z napisom OTOŠKE DOLINE na na vrhu je velika jasa na levi strani nek vodnjak lesen na desno lovska koča čez 200m naprej bojo parkirani avtombili koča pa je desno po potki dol

Stvari sm nabavla in sicer 3kile čvapčičev nekaj čez pol kile hrenavk,3six packe (2laško en union)2 hlebca kruha,krožničke,vilčke in kozarčke,

brezalkohola nism kupla nč častim jz ledeni čaj al pa domač jabučn sok,mam tud slabo kilco kostanjev.

Tako, da je vse skupi prišlo 48€.

Se pravi dobimo se pr men ob 17h,pa ne se fensy oblečt če bomo šli u javornik slučajn,za vsak slučaj uzemte kakšno spalko oz po želji

zdej grem pa še mau na motor. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr tole :D

spalka pa gasa...čevapov je pa tok da lohk še familijo s sabo prpelemo ;)

se ga vidjamo ane?? :yes: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem kam je dex šu dns dopoldne z motorjem pa ruzakam pr +6,najbrž se mu je mau zrolalu kokr je pravu že mesc nazaj da je končal sezono :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se bomo vsi odločili za kočo ja gor ni signala tko da najbol da tja do 17:30 poklišeč takrat bomo že vedli a ostanemo dol al gremo gor.

greš pa iz smeri cerkniško jezero pri ribiški koči(to je tam ko greš čez tist most) še mau naprej maš levo za na vas otok ti pa greš desno) se začne razcep levo in desno greš desno potem pa imaš skoz označeno tablice z napisom OTOŠKE DOLINE na na vrhu je velika jasa na levi strani nek vodnjak lesen na desno lovska koča čez 200m naprej bojo parkirani avtombili koča pa je desno po potki dol

če greš tam desno se vračaš okoli jezera nazaj prot dolenji vasi...po mojem greš kar levo gor :)

na naslednjem križišču greš desno gor...

pa levo na naslednjemu...čez martinske tale se malo spuščaš dol prot jezeru..pol je pa že križišče za dane in gorne jezero se mi zdi greš desno in naravnost pol pa že hmal prideš z gozda na jaso ki ma na levo tist vodnjak ja desno gor mal bl v gozdu je pa jurček al tale piknik koča :D

plac je odličen za fuzbal...ki ste fuzbalerji :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

plac je odličen za fuzbal...ki ste fuzbalerji :P

ewo me...sam ne brcej po golenici k ti bom s cvekom nogo zlomu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če greš tam desno se vračaš okoli jezera nazaj prot dolenji vasi...po mojem greš kar levo gor :)

na naslednjem križišču greš desno gor...

pa levo na naslednjemu...čez martinske tale se malo spuščaš dol prot jezeru..pol je pa že križišče za dane in gorne jezero se mi zdi greš desno in naravnost pol pa že hmal prideš z gozda na jaso ki ma na levo tist vodnjak ja desno gor mal bl v gozdu je pa jurček al tale piknik koča :D

plac je odličen za fuzbal...ki ste fuzbalerji :P

Kdo pa še igra zdej fuzbal? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!