Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Evo stuširan spediran lih kar. :naughty: :naughty:

"DOMA" pa nobenga edin NINJA je zvest svojemu domu drugi pa ku... , :headbang:

Kukr ni 35 nad nulo vsi v brlog pa skoz okn gledat , pa eurokrem lizat :lol1: :lol1:

No saj je bilo kar živo gor samo poznanih bol mal.

IRENCO sm pa tut dohitu k se je matrala eno R6 prehtet pa ji ni ratal. :P :P .....No na omv se mi zdi da je pa prej natočila kot....... :evilgrin: :evilgrin:

oja ma ja ni biu tak namen... dns sm bla pa res pridna na cejst...

jp duma pa še zj benga :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jpjp, deklici (Andreja in Irencko) sta bili že opaženi iz avta 10min nazaj, ko sta zavijali k Notranjki. :)

res je, čaku snoopy pa fotr... hihi še cela židana :whistle: men pa ku dugajal, pa nben za foro... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

andreja vidm da si ti res usrala ja :unsure:

z extremom cirka 300km od pol13 do 7 :D med drugim tut gobe nabirala :P ne me prašat ket sva bla v nekih vukojebinah :P

samo je blo pa fajn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nemoj sine... :drunk: :bounce: :drunk: :eek: a veš da pol boli glava :eek: :slap: :slap: :yes:

Ma sej po dveh dneh neha :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

andreja vidm da si ti res usrala ja :unsure:

kuoga j usrala? ala... sj tu j blo ž ponoč dast :whistle:

oja sj tut midve sva se mele fino :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kuoga j usrala? ala... sj tu j blo ž ponoč dast :whistle:

oja sj tut midve sva se mele fino :naughty:

ne morš človeku rečt da greš na seminar v italijo če se ti pa ne gre furat ane :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene . . . . . dons lepa furca pala . . . . . .sele zdej sm pršu domou . . . . .alhko bi se zgodilo da nebi pršu domou!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: mičkn pred lazami se je najdu en norc sred ovinka obračat auto z prikolico . . . . . :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: in to brez ene same samcate luči odzadi . . . . :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: jst pa skoz ovink . . . . . in pol panika :eek: :eek: :eek: . . . . .komi rešu situacijo!!! hvala bogu da se je stvar dobro končala!!! :yea1: pol sm ga še napizdu da je joj . . . . mož se je zaklenu v auto in biu tih k miška!!!!! :angry: če se neb zaklenu . . . . .ne vem kok bi reagiru . . . . . mislim da se nebi dobr končalo!!!! matr sm biu raskurjen!!! :angry:

aja . . . . kondič in snoopy . . . . hvala za pijačko . . . . . irenčko in andreja . . . . .fajn družbi . . . . :worship: :worship: :worship:

ne zamert . . . . . .pač sm biu skurjen!!!!! :whistle:

tonto . . . . .dons sm biu v tvojih krajih . . . .tebe pa nikoder!!!! :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne morš človeku rečt da greš na seminar v italijo če se ti pa ne gre furat ane :)

hihi š ceu dop ni vedla km bi se dala... po jo je pa sončk le prepriču d je pr ns ostala :worship: edin pametnu ala... ka je treba izkoristit sonček :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene . . . . . dons lepa furca pala . . . . . .sele zdej sm pršu domou . . . . .alhko bi se zgodilo da nebi pršu domou!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: mičkn pred lazami se je najdu en norc sred ovinka obračat auto z prikolico . . . . . :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: in to brez ene same samcate luči odzadi . . . . :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: jst pa skoz ovink . . . . . in pol panika :eek: :eek: :eek: . . . . .komi rešu situacijo!!! hvala bogu da se je stvar dobro končala!!! :yea1: pol sm ga še napizdu da je joj . . . . mož se je zaklenu v auto in biu tih k miška!!!!! :angry: če se neb zaklenu . . . . .ne vem kok bi reagiru . . . . . mislim da se nebi dobr končalo!!!! matr sm biu raskurjen!!! :angry:

aja . . . . kondič in snoopy . . . . hvala za pijačko . . . . . irenčko in andreja . . . . .fajn družbi . . . . :worship: :worship: :worship:

ne zamert . . . . . .pač sm biu skurjen!!!!! :whistle:

tonto . . . . .dons sm biu v tvojih krajih . . . .tebe pa nikoder!!!! :whistle: :whistle: :whistle:

ajej... ja no ritkasam dse j sešlo... jst sm tut nagazla na en bližnu srečanje lih pred mano, :eek: in eno nesrečo lih pred hotejam... prou bedica... :blink:

skurjen... ala ste bl vsi kr švoh videt :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne morš človeku rečt da greš na seminar v italijo če se ti pa ne gre furat ane :)

Eeiii :( res sm se u zadni minuti odločila. In že tko mam slabo vest, kr sm se trenerju zlagala da sm zbolela in ne morm na seminar..kr sm pač zjutri dojela, da bom poplnoma nefunkcionalna tam za trenirat..No že tko sm bla tud med furo bl k ne :huh: Sam je blo pa fajn ja :OK: K ta sonček je res...mah tolk je biu lep,da se mu pač nism mogla upret :worship:

Brembo se bom odolžila O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OSA ti v mojih krajih jst pa v tvojih. :headbang: :headbang:

A NI LEPO DA SKRBIVA ZA RAVNOTEŽJE. :worship:

K čene se bi ta uboga zemlca že prekucnla. :naughty: :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mejbi kdo ve kaj je blo ob 15ih na ridah? Kako je z voznikom???

:eek: kwa je pa blo???

jst nč ne vem!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jpjp, deklici (Andreja in Irencko) sta bili že opaženi iz avta 10min nazaj, ko sta zavijali k Notranjki. :)

Ja jst sm donc bl pilotirala kt zavijala :wacko: Snoopy hvala za pijačko, čeprov nism niti ene stvari do konca spila :glare: Želodček se prej še ni prebudu.. Osa ma teb itak skoz mede, tak da kdo bi ti zamiru :evilgrin: Pa hvala za gentlemanstvo pr obračanju motorja :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mejbi kdo ve kaj je blo ob 15ih na ridah? Kako je z voznikom???

Vozniku nič :OK: ostalo pa .......... ni ostalo kaj dosti :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozniku nič :OK: ostalo pa .......... ni ostalo kaj dosti :cry: :cry: :cry:

A je bla modro črna CBR RR, pa velik bjond voznik, z rdeče-belo-črnim kombinezonom????

Popravljeno . Popravil Polona N.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OSA ti v mojih krajih jst pa v tvojih. :headbang: :headbang:

A NI LEPO DA SKRBIVA ZA RAVNOTEŽJE. :worship:

K čene se bi ta uboga zemlca že prekucnla. :naughty: :naughty: :whistle:

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst sm donc bl pilotirala kt zavijala :wacko: Snoopy hvala za pijačko, čeprov nism niti ene stvari do konca spila :glare: Želodček se prej še ni prebudu.. Osa ma teb itak skoz mede, tak da kdo bi ti zamiru :evilgrin: Pa hvala za gentlemanstvo pr obračanju motorja :worship:

pa še drugič . . . . . :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da sem ok, bom zjutri vidu, če bo kj slabš.

Motor je pa :wallbash: :headbang: :SS

no sam da si ok. Motor boš pa že zrihtu čez zimo. Sem se takrat lih mimo peljala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je, čaku snoopy pa fotr... hihi še cela židana :whistle: men pa ku dugajal, pa nben za foro... :whistle:

ma jst sm zmeri tm...vsaj zdj-drgač je dolgcajt :P irencko...je blo dost fore...se ti ne zdi?? ;)

Ja jst sm donc bl pilotirala kt zavijala :wacko: Snoopy hvala za pijačko, čeprov nism niti ene stvari do konca spila :glare: Želodček se prej še ni prebudu.. Osa ma teb itak skoz mede, tak da kdo bi ti zamiru :evilgrin: Pa hvala za gentlemanstvo pr obračanju motorja :worship:

ej malenkost...sicer pa je condor vse plaču :angry: tko da...sm še dolžn eno drinko :blush:

Aja...pa dns me je ata na motorju pelu do oštarije :P sm se pol še 10 minut tresu :bounce: :bounce: sam k ta odojk ne bi cikcakal po nepotrebnem po naš ulic :fredy: dobr da sm močn dec pa da mišice držijo...drgač bi se usral ;)

ala banda...kje je nasledn piknik??? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!