Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Sefica tole ni nobeni stvari podobn... :blink: :blink: kaj delajo slike od "Kostanjevice na Krki" v Kacje ride III temi :nono: :nono:

Yetika ne zamert ampak ride so ride :naughty: ... lahko pa tud na "otoku" nardimo kako postojanko :P

ajd... mal heca more bit

rekl so d nei nalimam.. pa se noben iz tam ne prtožuje.. torej ?? :evilgrin: :rolleyes: a da bi bla pr nas postojanka ? to itak že je, cela kostanuca, k se nonstop fjakate tle okol.. :P

Popravljeno . Popravil YeTika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se se prec za tvojo objavo ;)

ja sam tebe ni nikjer... namest da bi pokazala lokalne atrakcije :kva2:

Sefica tole ni nobeni stvari podobn... :blink: :blink: kaj delajo slike od "Kostanjevice na Krki" v Kacje ride III temi :nono: :nono:

Yetika ne zamert ampak ride so ride :naughty: ... lahko pa tud na "otoku" nardimo kako postojanko :P

ajd... mal heca more bit

rekl so d nei nalimam.. pa se noben iz tam ne prtožuje.. torej ?? :evilgrin: :rolleyes: a da bi bla pr nas postojanka ? to itak že je, cela kostanuca, k se nonstop fjakate tle okol.. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh stari pust "Grmovje" tm k je... ze tko nam njegovi problemi sekajo na to stran luze :angry:

Ej...sj če pride predsednik Bush u SLO je tut po njihovih cajtnengih ane...no...ne prtožij se :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. hambi

2. snoopy

3. brembo

4. andrejaaaaaaa :yea1:

5 irencko :slap: sicr nš tamal deva, ampak bo pršu... se n da :P

6.Ninjaraider is back :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

You go girl! :D

ejga povej a si še v soboto na tisto furo,sem te imela pol dneva v mislih :naughty:

Oooowww ooww...žlajfej bejba žlajfej!! Pa kaj bi rada da me infrakt takoj ko pridem na računalnik :blink: Madona ja :D Dej ne govor traparij pa raj se hitr upiš na uno listo za nasledni piknik (mislm da je eno al dve strani nazaj) :grim

ah ne sekiri se uživi dokler še nisi odvisna od te strani :rolleyes: zato predvsem bret panike :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga povej a si še v soboto na tisto furo,sem te imela pol dneva v mislih :naughty:

ah ne sekiri se uživi dokler še nisi odvisna od te strani :rolleyes: zato predvsem bret panike :winkiss:

kaj pa če smo že odvisni???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga povej a si še v soboto na tisto furo,sem te imela pol dneva v mislih :naughty:

Ne ravno do Bosne, ker nas je bilo kar nekaj... Sem šel s Toteki okoli Velebita (Vrhnika-Delnice-Karlobag-Starigrad Paklenica-Gračac-Plitvička-Karlovac-Zagreb-Ptuj-Vrhnika) .... 840km

Bo pa tale vikend upam da Bosna padla.. :)

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti s pa res čist upičen :worship:

full si želim oziroma ti iz srca privoščim en taprav motor zate ala fz6s al Z varjanta S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti s pa res čist upičen :worship:

full si želim oziroma ti iz srca privoščim en taprav motor zate ala fz6s al Z varjanta S

Hvala za lepe želje. Upam da tud tisti tam gor kej sliši. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj bi blu pol ce bi bla se ti zravn na sliki? :P

ala bikerji kdo jutri za furo dopoldne..irencko..extreme? hambi jutri do tebe en krog :D

Jst nč za 1x :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a greva pol v hotedršco kuhat,,,,,,, :whistle: :rolleyes: ....

zaka pa u hotedršco? hehe, js jst bla doma... pa razn rossija blo benga :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko pomagam pri ozdravitvi :naughty: :naughty: :naughty:

ok..ozdrav me.. :closedeyes: da vidm kak ti rata.. :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok..ozdrav me.. :closedeyes: da vidm kak ti rata.. :yawn:

vzemite 2 orng pesti soli in si jo prvošte "okol" kepe :lol1:

aaaalllllaaaaaaa.....uzbuna....na ride wajwarce preganjat!!!! GGGRRREEEMMMOOOOO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ninja..kje si se ti tu potikau :P?

pa nas ne bo res sam 6 na piknik :unsure: ? torej bosta 2 jagra zadost :P :kva1:

:grrr ne bo ne bo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ane, sj na konci jih bo pa spt ku rusou :whistle:

piknik bo, sam povejte ki j tista kučica...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm Bikeless :wacko: :BUA:

vsi na kolo za zdravo telo,,,,,,,hahaha :whistle: :lol1:

ja vidš čim prej ga poštimi sa se boš naprej ganju po njivah,,, :naughty: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dost bu 2 jegra dost, naša itak ne bo pila. Mislm bo pila čaj :blush: pa tko predn bom jst pršla gor boste že vsi kome :lol1:

Extreme????? Kaj so ti ga zaplenil policaji a? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!