Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

sam res...ful se neki hvališ pa nimaš nč od tega... :P pošl sonce sm...bomo wajwarce segrel če ne druzga :lol1:

no sj pr nas tud to delamo.. če ne drukga :P dons ne hasne k delam, sam če pa nebi delala, bi pa še naskočla enga.... al eno... kakorkol..- motor :D :P

Popravljeno . Popravil YeTika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sj pr nas tud to delamo.. če ne drukga :P dons ne hasne k delam, sam če pa nebi delala, bi pa še naskočla enga.... al eno... kakorkol..- motor :D :P

ti pa zdj že mal pretiravaš...pa zmedeno govoriš...preveč si na soncu si sončarco fasala...pejt na mrzu per :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jawornik je zakon sm ga žgala u soboto sz jawo gor na polno

parkrat glih da mi ni prvo gumo odfukalu

sm si full zaželela da bi imela eno staro xtjko glih tolk da ma diske,k jawa je opasna k norc

morbit drug let nabavm enga atvja za po gmajn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jawornik je zakon sm ga žgala u soboto sz jawo gor na polno

parkrat glih da mi ni prvo gumo odfukalu

sm si full zaželela da bi imela eno staro xtjko glih tolk da ma diske,k jawa je opasna k norc

morbit drug let nabavm enga atvja za po gmajn

ja ja...norci...

počas pa z užitkom...prav snoopy k zalaga ovink z berglami :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jawornik je zakon sm ga žgala u soboto sz jawo gor na polno

parkrat glih da mi ni prvo gumo odfukalu

sm si full zaželela da bi imela eno staro xtjko glih tolk da ma diske,k jawa je opasna k norc

morbit drug let nabavm enga atvja za po gmajn

Jst pa xy200 sva pa do mašuna šla. Prav prijetno je blo :D Za na konc sva se ustavila na počku in sva vidla en kupc hummwee-jev pa oklepnikov. Drgač je pa enduro bolj fajn ko atv :D Ko greš iz ovinka k daš po gasu pleše zadn konc :P Sam se ni za hecat z gumami 50/50 ampak je vseeno fun :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haa...pr nas pa ni dežja... šajna na muč :lol: :P kt d men kei hasne ane :cry:

d bi se hvalla neki :whistle:

extreme ne grem/morem...pucam motor :P...verjetno bo šou bek :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

d bi se hvalla neki :whistle:

extreme ne grem/morem...pucam motor :P ...verjetno bo šou bek :cry:

Kaj ga bo z akrapoti vzel ? Daj originale na stran da ih jst predelam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja itak da je enduro zakon za hosto že jawa je fajn kajšele drugo bl napredno

atv je bl želja poba,da bi še kakšno prikolo prpel pa gor za na kočo pa za po snegu bi nabavu še verige

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja itak da je enduro zakon za hosto že jawa je fajn kajšele drugo bl napredno

atv je bl želja poba,da bi še kakšno prikolo prpel pa gor za na kočo pa za po snegu bi nabavu še verige

Pol nej si lado nivo nabavi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAHAHAH :lol1: :lol1:

jah cenejša je pa bl gre kot atv :D Aja pa še več užitka je z njo :P 4x4 atv pa stane kot en spodobn terenc. Sej veš da bi dau 8000 e za koreto na 4 kolesni pogon :D

Sanda ne boš nč oglaševala tukaj !!! :whistle:

Popravljeno . Popravil eXTReme13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah cenejša je pa bl gre kot atv :D Aja pa še več užitka je z njo :P 4x4 atv pa stane kot en spodobn terenc. Sej veš da bi dau 8000 e za koreto na 4 kolesni pogon :D

Sanda ne boš nč oglaševala tukaj !!! :whistle:

ja sam pozabu si povedat da je poraba tolikšna kot če pipo v kuhni do konca odpreš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam pozabu si povedat da je poraba tolikšna kot če pipo v kuhni do konca odpreš :D

1.7i nima tko grozne porabe. tastare 1.6 so pa pile :D Še vedno lahko rukneš kako mašino od kombija notr pa je pol dizl pa se peleš na olje od pomfrija :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no al pa če nabav enga hummerja ke za 45jurju dobi že tako mrcino da je joj :naughty:

In kaj mu bo ? V javorniki prideš na dead end in se ne morš obrnit :D med drevesi pa tut ne gre. za zajebancijo po javorniku je tabolš suzuki samurai.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam res nč jebite se morm jit služit evrčke dobesedno

da bo vsaj za bencin pa kak pir :whistle:

kaj??kdaj gremo na per??s čim?častiš?? :whistle:

In kaj mu bo ? V javorniki prideš na dead end in se ne morš obrnit :D med drevesi pa tut ne gre. za zajebancijo po javorniku je tabolš suzuki samurai.

ej stari....še nisi slišu za štilerco??za pol ure,pa maš še drv za celo zimo-zapneš za hammerja in gremo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr!! Glih kar po radiotu slišala, da so "modri prjatli" na ridah pojahal par motoristov in jim zaplenil lubice :surrender: :headbang: :angry:

Aktualne novice 42h

ej a pa si ti pr seb no....pa dj mal pomisl kašn šok je to za nekatere...da ma lahko kakšen tut slab srce in tko naprej...ne delej se norca dečva :P

PS:zakaj se nč ne dogaja dns?? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a pa si ti pr seb no....pa dj mal pomisl kašn šok je to za nekatere...da ma lahko kakšen tut slab srce in tko naprej...ne delej se norca dečva :P

Pa dej k mi tok mede, da če bi se u glavo udarla in bi mi jo odprl bi nametal snega vn ene 2m :lol1: Tak da ne me zdej tepst, če si ne želiš s sankami kolenčkat po ridah :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dej k mi tok mede, da če bi se u glavo udarla in bi mi jo odprl bi nametal snega vn ene 2m :lol1: Tak da ne me zdej tepst, če si ne želiš s sankami kolenčkat po ridah :kva2:

oooo...bova kolenčkala bova....sam meriki se :evilgrin:

a pol pravš da pr vs že mede?? :whistle: pa bi mogla res yamahco men čez zimo prpelat :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!