Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

jebeš policaje :evilgrin: :naughty: :krneki:

sam te "kurbe" so bl drage kt na dunaju :whistle:

največ kur in še več petelinčkov sm pa sreču glih na ridah...........lepo sedijo na kurjih lojtrah pa gledajo kako bo "El Capo Petelin" po kolenu mim prletu.................

eni se ne rabmo tko dokazvat in metat ostalim ego vn... no sicer pa bodte srečni in to je to :P

:whistle:

bevsk bevsk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kahl najbolš da greš za ministra za promet da te nebojo več hambiji tle jebali in nardiš ležeče policaje po ridah,da bo mir

Ja tito maš phav ležeče pohlicaje phostavt pa bhojo tiho!! Pa thito če bhi jaz bhil mhinisher v thojih čhasih bhi mi bhili vsi hvaležni za pathije

Popravljeno . Popravil KAHL
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P :P zdej smo pa hudi :winkiss: ...............v jok pa na drevo

ne na ride mal se vozt kaj ne snoopy,,,,hahah :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne na ride mal se vozt kaj ne snoopy,,,,hahah :naughty: :naughty:

ja ja...mal gor dol...pol pa na klopco mešat zrak pa policajem dren delat :yes: pa da vidmo patrio gor :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tito maš phav ležeče pohlicaje phostavt pa bhojo tiho!! Pa thito če bhi jaz bhil mhinisher v thojih čhasih bhi mi bhili vsi hvaležni za pathije

prjatu,,, :rolleyes: prvo moreš met motor,,,,pol se naučit vozt,,,pol pa če nisi preveč zabit pa se naučiš kolenčkat,,,,,, :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prjatu,,, :rolleyes: prvo moreš met motor,,,,pol se naučit vozt,,,pol pa če nisi preveč zabit pa se naučiš kolenčkat,,,,,, :evilgrin:

aja,aja,..........poj je to samo za pametne in inteligentne...........stari, pa ti si burek ,ne pa hambi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prid na ride pa bomo zadirkal si boš zapomnu kdaj si bil gor,,,,,,, :headbang:

k te tko motijo ride........ :krneki: :krneki:

A ma takav si!!!!!!!! Drugim bi drkal!!! Bljak :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prjatu,,, :rolleyes: prvo moreš met motor,,,,pol se naučit vozt,,,pol pa če nisi preveč zabit pa se naučiš kolenčkat,,,,,, :evilgrin:

Kaj to si zase napisal :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje lepo se mejte vidm k ste pršli temo blatit :krneki: :krneki: :alien1: ,,,,,,glumce pa se kr naprej delite,,,,,,motoriste pa,,,,,,,,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kolk ste vi fantje stari.Motor ste kupl zato,da vsak zase uživa na njem,da se vsak zase vozi po svojih zmožnostih,pa upam ,da ne zato da bo prjatu reku u lejga ta je pa norc.Ne vem kje bojo pol prjatli pa tele pamatovanja,ko bo kakšn mal po tleh zaplužu al pa nav mel več možnosti po tipkovnici ropotati. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje lepo se mejte vidm k ste pršli temo blatit :krneki: :krneki: :alien1: ,,,,,,glumce pa se kr naprej delite,,,,,,motoriste pa,,,,,,,,

a zdej si pa užaljen............pa sej nisi burek no.................

Popravljeno . Popravil KlintIstvud
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kolk ste vi fantje stari.Motor ste kupl zato,da vsak zase uživa na njem,da se vsak zase vozi po svojih zmožnostih,pa upam ,da ne zato da bo prjatu reku u lejga ta je pa norc.Ne vem kje bojo pol prjatli pa tele pamatovanja,ko bo kakšn mal po tleh zaplužu al pa nav mel več možnosti po tipkovnici ropotati. :winkiss:

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kolk ste vi fantje stari.Motor ste kupl zato,da vsak zase uživa na njem,da se vsak zase vozi po svojih zmožnostih,pa upam ,da ne zato da bo prjatu reku u lejga ta je pa norc.Ne vem kje bojo pol prjatli pa tele pamatovanja,ko bo kakšn mal po tleh zaplužu al pa nav mel več možnosti po tipkovnici ropotati. :winkiss:

točno tako,,,,, :worship: :worship:

očitno majo eni čas se kle norca delat,,,,,, :slap:

ti dam prau si napisu,,,, :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tako,,,,, :worship: :worship:

očitno majo eni čas se kle norca delat,,,,,, :slap:

ti dam prau si napisu,,,, :worship:

A zdaj je pa pršu en ki ti je pamet odpru!! Še včiraj si hotel pa dirkat :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej umir se,,,,in nehi nabijat,,,,,,,,

Hambi grozi po PM jst sem pa mislu da me bo naučil kolenčkat :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tako,,,,, :worship: :worship:

očitno majo eni čas se kle norca delat,,,,,, :slap:

ti dam prau si napisu,,,, :worship:

ja, ktole je blazno resna tema............pa sej mi tut resno mislimo,ane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, ktole je blazno resna tema............pa sej mi tut resno mislimo,ane

Ah dajte no igralci hehajte...

Popravljeno . Popravil m1ha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!