Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

hambi VS. šaušpilerji

pa ti se nekej razburjaš :D

Če je pa neki pameten....

jst se pa res ne razburjam....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je pa neki pameten....

jst se pa res ne razburjam....

naslednič ko boš kej začela brat začni od začetka brat pa pol govori kaj in kako,,,,,,,,prau!!!!!!!

ne pa kr v prazno da sm pameten sploh nism mislu s tem kar si ti napisala mal bol se posveti branju da boš vedla zakaj se gre,,,,,,,,

brez zamere.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj ali danes (kakor moku paše) ob polnoči sm se pelu mimo rid pa nobenga gor ^_^ Evrokremčki. Drgač pa sm učeri sreču sam enga motorista na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u še jest sm jih več... s tem d sm bla na šihtu lol :blush:

čez rakitno nobenga :> Pol ponoči pa itak nobenga nikjer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u še jest sm jih več... s tem d sm bla na šihtu lol :blush:

ti se raj navad pozdravlat...če sm z avtom še ne pomen da nism bajker :whistle: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naslednič ko boš kej začela brat začni od začetka brat pa pol govori kaj in kako,,,,,,,,prau!!!!!!!

ne pa kr v prazno da sm pameten sploh nism mislu s tem kar si ti napisala mal bol se posveti branju da boš vedla zakaj se gre,,,,,,,,

brez zamere.......

sem vse prebrala, nič bat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hambi a te punca z Ducati čivavo prehiti brez kolenčkat ? :D Ne se jezit punca pač zna :P Sej ubistvu je zadela point :D Na ride zahaja folk rejsat po kolenu pa tut po boku. Pa 30x gore dole pa k grejo mimo klopc pogledat če ih vsi vidijo pa po možnosti še na zadnjo da se ego napumpa na 60psi. Pa kolenčkajo pr 70 km/h na zaprtih ovinkih k se mi zdi da sm že napisal da mi je največji car od vseh tam k se zbirajo kak mulc na 125 motardu al pa tip na predelani štirki k vas vse tam pusti zadi :D Sam res eno štirko predelat pa delat konkurenco športivam. zdej me pa popljuvajte :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hambi a te punca z Ducati čivavo prehiti brez kolenčkat ? :D Ne se jezit punca pač zna :P Sej ubistvu je zadela point :D Na ride zahaja folk rejsat po kolenu pa tut po boku. Pa 30x gore dole pa k grejo mimo klopc pogledat če ih vsi vidijo pa po možnosti še na zadnjo da se ego napumpa na 60psi. Pa kolenčkajo pr 70 km/h na zaprtih ovinkih k se mi zdi da sm že napisal da mi je največji car od vseh tam k se zbirajo kak mulc na 125 motardu al pa tip na predelani štirki k vas vse tam pusti zadi :D Sam res eno štirko predelat pa delat konkurenco športivam. zdej me pa popljuvajte :D

:)

Ma zadnje čase bolj po boku, kot pa po kolenu!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hambi a te punca z Ducati čivavo prehiti brez kolenčkat ? :D Ne se jezit punca pač zna :P Sej ubistvu je zadela point :D Na ride zahaja folk rejsat po kolenu pa tut po boku. Pa 30x gore dole pa k grejo mimo klopc pogledat če ih vsi vidijo pa po možnosti še na zadnjo da se ego napumpa na 60psi. Pa kolenčkajo pr 70 km/h na zaprtih ovinkih k se mi zdi da sm že napisal da mi je največji car od vseh tam k se zbirajo kak mulc na 125 motardu al pa tip na predelani štirki k vas vse tam pusti zadi :D Sam res eno štirko predelat pa delat konkurenco športivam. zdej me pa popljuvajte :D

evo pljuvam..ker se tega na cesti ne počne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:)

Ma zadnje čase bolj po boku, kot pa po kolenu!!!

Kaj te briga :) Dokler nisi ti se ne sekiraj :D Pol se pa čudijo zakaj so policaji tolk na ridah :whistle: več k se ih bo streslo tam več bo policije :)

Čeprou tam na ridah delajo red po Postojni se pa čohajo po jajcih. zdej en dan bom začeu snemat s kamero kaj dela ena oseba že celo poletje po Postojni pol bom pa a kanal klicu :D Nesposobni jajčarji !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po hrbtu nič? :whistle:

To pa še niso naštudirali :)

Kaj te briga :) Dokler nisi ti se ne sekiraj :D Pol se pa čudijo zakaj so policaji tolk na ridah :whistle: več k se ih bo streslo tam več bo policije :)

Čeprou tam na ridah delajo red po Postojni se pa čohajo po jajcih. zdej en dan bom začeu snemat s kamero kaj dela ena oseba že celo poletje po Postojni pol bom pa a kanal klicu :D Nesposobni jajčarji !

Na ridah jim vsaj dolgčas ni.

A se midva poznava????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa še niso naštudirali :)

Na ridah jim vsaj dolgčas ni.

A se midva poznava????

Pomoje da ne :)

Aja ride so dobre tut da fajn gumo po robu obrabiš pa pol pred gostilno nabijaš kolk si ga polagal :D Pa tko 3 tanke benza porabt na ridah :D Hahaha Pizda grem raj do dubrovnika se pelat :D Ampak vsako tele ma svoje vesele pravijo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni mal dolgočasno tiste par ovinkov dan za dnem brust :whistle:

Me prov zanima kaj je z moralo lokalnih matadorjev ko kakšn mimohodec mimo pihne :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni mal dolgočasno tiste par ovinkov dan za dnem brust :whistle:

Me prov zanima kaj je z moralo lokalnih matadorjev ko kakšn mimohodec mimo pihne :naughty:

itak je prehitr, da ga ne ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo pljuvam..ker se tega na cesti ne počne :whistle:

jah očitno se :D Pejt tja pa ih glej. Ko če koga ako ne svaki svoga :P Jst tudi mislim da je za to bolj primerno dirkališče ampak kaj češ če se ne prime pri nekaterih :D Sej veš da so SS motorji danes popularni predvsem zato ker so vizualno všečni (uporabni bl ne ku ja) in si ga kupi vsak bebec ki misli da je car ko kolenčka po cesti. Zadnič me je prehitel en bebec k je šu za rizlo od moje leve roke z neko SS pizdarijo. Za trenutek nism biu pozoren v ogledalo in se mi je to zgodilo. Pač car je prehitel endurca. Če bi pa jaz zavil malo bol v levo bi nas pa strgali iz cestišča. Nije žvaka za seljaka kažu brača bosanci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po hrbtu nič? :whistle:

To pa še niso naštudirali :)

so so...sam po cesti se pa res tega ne dela...bi mela pol krvav hrbet...travca je bolš :grim

:bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so so...sam po cesti se pa res tega ne dela...bi mela pol krvav hrbet...travca je bolš :grim

:bounce:

ne ne jst mam rajši kašn kombi je lepše,,,,,,, :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni mal dolgočasno tiste par ovinkov dan za dnem brust :whistle:

Me prov zanima kaj je z moralo lokalnih matadorjev ko kakšn mimohodec mimo pihne :naughty:

pejd pogledat :evilgrin:

olje po cajst pa wajwarce pa take :whistle:

post-10107-1225975769_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!