Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

pa evo me :D

kje se skrivaš :P ?

pa ewo i mene iza čoška,,,,,,hahahahha :whistle: :whistle: :whistle:

matr bo treba kej na motor,,,se mi bi zmešal kle,,,,,, :headbang: :headbang: :headbang:

jutr pa še v bolnico spet bom sam gledu motor,,,,jojjj,,,, :headbang: :whistle: :whistle: :whistle:

matr kdo bo kilometre delu,,,,,,,, :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr bo treba kej na motor,,,se mi bi zmešal kle,,,,,, :headbang: :headbang: :headbang:

jutr pa še v bolnico spet bom sam gledu motor,,,,jojjj,,,, :headbang: :whistle: :whistle: :whistle:

matr kdo bo kilometre delu,,,,,,,, :whistle: :whistle:

bomo pršli kej naokol :)

a se nisva menla da mi boš dau motor za 2 mesca al kaku že :P :unsure: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bomo pršli kej naokol :)

a se nisva menla da mi boš dau motor za 2 mesca al kaku že :P :unsure: ?

ne za 3 mesce,,,da se uteče...hahahah :whistle: :whistle: :whistle:

da bom lahko jst šau pol na polno,,,,,,,bbbrrrrmmmmmm,,,,,,,,hahahha :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne za 3 mesce,,,da se uteče...hahahah :whistle: :whistle: :whistle:

da bom lahko jst šau pol na polno,,,,,,,bbbrrrrmmmmmm,,,,,,,,hahahha :naughty: :naughty:

na polno s 180 konji ? po slovenskih cestah ? i don't think so :> K je dež se mal peli po cestah pa glej kak je asvalt na različnih odsekih. Za na cesto je 750 vrh glave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na polno s 180 konji ? po slovenskih cestah ? i don't think so :> K je dež se mal peli po cestah pa glej kak je asvalt na različnih odsekih. Za na cesto je 750 vrh glave.

majstr bo precej pista tut pela, :naughty: :naughty: ,sam da se jst zrihtam k treba,,,,pa gremo spet jovo na novo,,,,,,,bbbrrrmmmm,,, :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

majstr bo precej pista tut pela, :naughty: :naughty: ,sam da se jst zrihtam k treba,,,,pa gremo spet jovo na novo,,,,,,,bbbrrrmmmm,,, :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :worship: :worship: :worship:

Pol bo pa na pisti šlu vn pa bo spet mucho $$$$$$$ :> Ampak bulš na pisti ku na cesti :closedeyes:

Popravljeno . Popravil eXTReme13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol bo pa na pisti šlu vn pa bo spet mucho $$$$ :> Ampak bulš na pisti ku na cesti :closedeyes:

bodo karbončki padl gor tko da original ostanejo cele,,,,,vse bomo poskrbel da bo prau,,,,,, :whistle: :whistle: :naughty: :naughty:

ja to pa sigurn bolš na pisti kukr pa na cesti,,,sm sprobu pa vem,,,, :unsure: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bodo karbončki padl gor tko da original ostanejo cele,,,,,vse bomo poskrbel da bo prau,,,,,, :whistle: :whistle: :naughty: :naughty:

ja to pa sigurn bolš na pisti kukr pa na cesti,,,sm sprobu pa vem,,,, :unsure: :whistle: :whistle:

čarovnik ti bo naredu pa karbonske ščitnike za kolenčkat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čarovnik ti bo naredu pa karbonske ščitnike za kolenčkat :whistle:

pa karbonske oklepe za motor,,,,,,bbbbrrmmmmm,,,,,sam res,,,,treba ga kej prašat kok kej to pride,,,,,,,,, :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa karbonske oklepe za motor,,,,,,bbbbrrmmmmm,,,,,sam res,,,,treba ga kej prašat kok kej to pride,,,,,,,,, :worship: :worship: :worship:

Preveč :> A ni že zadost lahka ? sam si res ekstrem :> ti šenkam profil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč :> A ni že zadost lahka ? sam si res ekstrem :> ti šenkam profil.

oo ja zdej si pa povedu novico dneva ,,,,,,haha,,,,,, :rolleyes: :rolleyes:

dej še svojga obleć v to,,,, :whistle: :whistle: :whistle: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oo ja zdej si pa povedu novico dneva ,,,,,,haha,,,,,, :rolleyes: :rolleyes:

dej še svojga obleć v to,,,, :whistle: :whistle: :whistle: :naughty: :naughty:

Ma ne dam niti eura na motor. nism tist freak k si kupi moped pol pa celo zimo dokupuje neumnosti pa ih šraufa gor :> Če bi biu tak bi meu intruderja s polno kroma :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne dam niti eura na motor. nism tist freak k si kupi moped pol pa celo zimo dokupuje neumnosti pa ih šraufa gor :> Če bi biu tak bi meu intruderja s polno kroma :>

sej nism tak sam treba poskrbet pač kar treba da bo motor za na pisto,,,,,,,da ga čist ne uničm,,,,,,,, :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej nism tak sam treba poskrbet pač kar treba da bo motor za na pisto,,,,,,,da ga čist ne uničm,,,,,,,, :whistle: :whistle:

Pol še en komplet plastik kupi. Verjetno so cenejše in lažje za vzdrževanje če ih usuješ. Mal polimaš pa pelš naprej. A boš dau za karbon full keša pol ga pa limal z lepilom ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol še en komplet plastik kupi. Verjetno so cenejše in lažje za vzdrževanje če ih usuješ. Mal polimaš pa pelš naprej. A boš dau za karbon full keša pol ga pa limal z lepilom ?

ma sej se morm prej pozanimat kako je s tem,,,,bomo vidl kako in kaj,,,, :rolleyes:

mam zdej čas razmišlat k sm polomlen....... :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa karbonske oklepe za motor,,,,,,bbbbrrmmmmm,,,,,sam res,,,,treba ga kej prašat kok kej to pride,,,,,,,,, :worship: :worship: :worship:

Fant, umiri se malo, ni tako enostavno in poceni kot si ti predsavljaš! Oziroma je vse čisto drugače!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fant, umiri se malo, ni tako enostavno in poceni kot si ti predsavljaš! Oziroma je vse čisto drugače!

kaj pa ti veš............momak sa sela

kupiš........peleš......zmagaš.........rekord piste..........itd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship:

kaj pa ti veš............momak sa sela

kupiš........peleš......zmagaš.........rekord piste..........itd

:worship: :headbang: :worship: :headbang: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa ti veš............momak sa sela

kupiš........peleš......zmagaš.........rekord piste..........itd

No ja sej imaš prav, kaj pa jaz vem, enkrat sem pisto videl iz tribune pa že cel pameten...

Je zmenjeno, v nedeljo gremo na izlet!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fant, umiri se malo, ni tako enostavno in poceni kot si ti predsavljaš! Oziroma je vse čisto drugače!

probat ni greh kaj ne,,,, :whistle: :whistle:

bomo vidl kaj bo ratal s tega,,,,,,, :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probat ni greh kaj ne,,,, :whistle: :whistle:

bomo vidl kaj bo ratal s tega,,,,,,, :whistle: :whistle:

Definitivno ni, samo da se ne bo ta optimizem končal v solzah! Srčno upam da ne!

Jaz samo ne razumem vseh teh planov brez it enkrat probat!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno ni, samo da se ne bo ta optimizem končal v solzah! Srčno upam da ne!

Jaz samo ne razumem vseh teh planov brez it enkrat probat!?

ne sej se ne mislm resno s tem ubadat sam pač občasno,,,,,da se znoriš na pisti da daš mir na cesti,,,,,, :worship: :worship:

če bo predrago bom pa opustu vse skup bomo vidl kaj bo,,,, :hmm:

kako ne zastopš vseh teh planov?? :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!