Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

ne sej se ne mislm resno s tem ubadat sam pač občasno,,,,,da se znoriš na pisti da daš mir na cesti,,,,,, :worship: :worship:

če bo predrago bom pa opustu vse skup bomo vidl kaj bo,,,, :hmm:

kako ne zastopš vseh teh planov?? :worship:

Pač ne razumem, doma imaš razbitega old timerja, in sanjaš o R1 v karbonih in pisti, tega pač ne razumem, ker moje sanje so vsaj približno realne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sej se ne mislm resno s tem ubadat sam pač občasno,,,,,da se znoriš na pisti da daš mir na cesti,,,,,, :worship: :worship:

če bo predrago bom pa opustu vse skup bomo vidl kaj bo,,,, :hmm:

kako ne zastopš vseh teh planov?? :worship:

Ja itak da bo predrago

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pač ne razumem, doma imaš razbitega old timerja, in sanjaš o R1 v karbonih in pisti, tega pač ne razumem, ker moje sanje so vsaj približno realne...

zdej nevem o kom ti govoriš,,,,,oprosti,,,,,, :unsure:

jst nimam nč razbitega če mene mislš....... :eek:

?????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej nevem o kom ti govoriš,,,,,oprosti,,,,,, :unsure:

jst nimam nč razbitega če mene mislš....... :eek:

?????????

a nisi imel enega starega suzukija ki si ga vrgu po tleh???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nisi imel enega starega suzukija ki si ga vrgu po tleh???

no star spet ni bil tolko :whistle: :whistle: ,,,,,,,sam nažalost ga ni pr hiši že 2 mesca,,,, :worship: :worship:

je pršla nadomestitev,,,,,, :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no star spet ni bil tolko :whistle: :whistle: ,,,,,,,sam nažalost ga ni pr hiši že 2 mesca,,,, :worship: :worship:

je pršla nadomestitev,,,,,, :worship:

SRAT pa nov tudi ni bil...

No ja kakor koli, še en teden je grobnik fraj, naloži na prikolico, še prej kupi en komplet gum in dol...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SRAT pa nov tudi ni bil...

No ja kakor koli, še en teden je grobnik fraj, naloži na prikolico, še prej kupi en komplet gum in dol...

uhh bi šau pa nemorm sm še polomlen od nersreče mi ne pustijo,,,,, :headbang: :headbang:

mo bodo šraufi vn popadal,,,,,,hahah :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se midva poznava?? :rolleyes:

NE, jaz ne poznam nobenega! Samo gledam poslušam in se učim...

neb glih tko reku od kje pa me poznaš, :rolleyes: ,,,,pa kak motor sm mel,,,,,,, :whistle: :whistle:

al je taka skrivnost al kaj??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridn :lol1: :lol1: :lol1:

Ne se smejat ker je žalostno da se ni od koga kaj navadit... Žalostno ker vsi mislijo(ste) da vse vejo in znajo ko ja treba pa pokazat je pa silna žalost...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neb glih tko reku od kje pa me poznaš, :rolleyes: ,,,,pa kak motor sm mel,,,,,,, :whistle: :whistle:

al je taka skrivnost al kaj??

Ni skrivnost, te pač ne poznam a bi te moral??? Pač vem... marsikaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni skrivnost, te pač ne poznam a bi te moral??? Pač vem... marsikaj...

aha še en k ve marskej o men,,,,,,,, :unsure:

no če je pa že tko je pa dobrodošla vsaka beseda al pa kar kol glede izskušenj,,,,, :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pust človeka viš,da nbenga ne pozna :ninja: ,

sej ti bo povedu ko se bo spomnu :lol1:

Tebe poznam pa točno toliko da vem da ima ZX 10R vsaj 100 konjev preveč za tvoje znanje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se smejat ker je žalostno da se ni od koga kaj navadit... Žalostno ker vsi mislijo(ste) da vse vejo in znajo ko ja treba pa pokazat je pa silna žalost...

So bili časi,ko nism znau.......... :cry:

še vedno rečem,da neznam........ :evilgrin:

Sm pa pripravljen,na en duel,da vidim kolk ti znaš..... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebe poznam pa točno toliko da vem da ima ZX 10R vsaj 100 konjev preveč za tvoje znanje...

Kaku poznaš,sej si mal prej reku,da nbenga ne poznaš :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fant, umiri se malo, ni tako enostavno in poceni kot si ti predsavljaš! Oziroma je vse čisto drugače!

očitn me dobr poznaš,,,, :naughty: :naughty: pa moje stanje na računu??? :evilgrin: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ninja najbol da midva vse skup prodava in se vozva z skirojem,,,,, :whistle: :whistle: :whistle:

so pršli taki napotki,,,,,hahahah :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uhh bi šau pa nemorm sm še polomlen od nersreče mi ne pustijo,,,,, :headbang: :headbang:

mo bodo šraufi vn popadal,,,,,,hahah :whistle: :whistle:

Brezskrbi noben šraf ven nepade!! VEM!!

Hambi nč jokat naložit motor pa it malo trenirat in po veliko treninga ter po veliko porabljenega denarja boš mogoče lahko kos nekaterim!!!

Pa ne sam foruma brat moraš kilometre tud na motorju narest!! Zdaj pa ugasni računalnik pejd motor naložit na prikolico ter pripravi cca 350e za gume pa zdaj ko je poceni grobnik še 100e za trening pa 50e za bencin pa še pojest je treba kaj!!!!!!!!!!

Z orehka do rjeke je pa dobrih 45min

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brezskrbi noben šraf ven nepade!! VEM!!

Hambi nč jokat naložit motor pa it malo trenirat in po veliko treninga ter po veliko porabljenega denarja boš mogoče lahko kos nekaterim!!!

Pa ne sam foruma brat moraš kilometre tud na motorju narest!! Zdaj pa ugasni računalnik pejd motor naložit na prikolico ter pripravi cca 350e za gume pa zdaj ko je poceni grobnik še 100e za trening pa 50e za bencin pa še pojest je treba kaj!!!!!!!!!!

Z orehka do rjeke je pa dobrih 45min

eee vidš tko se govori,,,,bravo,,,, :worship: :worship:

ja teb pa vrjemem da nč ne pade vn,,,jih maš vrjetn več k jst,,,,,,

sej sm reku probu bom mal da vidmo če bo bo sej bom šau zarad sebe gor ne zarad drugih kukr eni mislijo,,,, :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!