Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

hehehe . . . . . dobro jutro banda! :yea1:

tuki v zadru je sončeeeek! :yea1:

bambi, kva je pa teb da si spet v bolnici? :huh:

nek podobnega k snoopyu.....začela se mi je gnojit rana,,,,, :headbang: :headbang:

v nedeljo bom doma,,, :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nek podobnega k snoopyu.....začela se mi je gnojit rana,,,,, :headbang: :headbang:

Sm dons zvedu, ja... pozdravta se čim prej

PS: to je od alkohola :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm dons zvedu, ja... pozdravta se čim prej

PS: to je od alkohola :evilgrin:

Res bo verjetno zaradi ALKOHOLA, ker ga je blo premal. :nono: :naughty: Kajti alkohol je razkužilo in rane se celijo iz NOTER na VEN. :worship: Tako da mora biti tudi pravilna uporaba. :evilgrin: Ne samo neki mazat pa ne vem kaj, :headbang: :headbang: da pol bakterije prou silte v noteranjost. :P .)

Lepo oralno pa se bodo rane lepo čistle , tako kot je treba. :lol1: :hmm: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm dons zvedu, ja... pozdravta se čim prej

PS: to je od alkohola :evilgrin:

:rolleyes: ja alkota je premal bova začela zdej z snoopyem turnejo,,,,drgač se lahko kej ponovi,,,, :whistle: :whistle:

ah pa še kmal bo veseli december,,, :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud mim zdr. doma si šu,proti porodnišnici :rolleyes:

A kej pestvaš :evilgrin: ,al si šu mal offroad :yea1:

Si ratal popularen,si na slikci v notranjsko-kraških novicah!! Lih enga strica fiksaš :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si ratal popularen,si na slikci v notranjsko-kraških novicah!! Lih enga strica fiksaš :naughty: :naughty:

sam res,,nč se ne pohvalš ninja,,,, :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nek podobnega k snoopyu.....začela se mi je gnojit rana,,,,, :headbang: :headbang:

v nedeljo bom doma,,, :worship: :worship:

Zarad gnojne rane oz. enga bacila ki sem ga fasal v stegnenico!! Sem bil jaz lih en mesec pa en dan na travmi aja to je blo pa štiri mesece po poškodbi In pol še pol leta na enih konjskih tabletah!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zarad gnojne rane oz. enga bacila ki sem ga fasal v stegnenico!! Sem bil jaz lih en mesec pa en dan na travmi aja to je blo pa štiri mesece po poškodbi In pol še pol leta na enih konjskih tabletah!!

u matr upam da nebo kej podobnega z mano,,,a si mel sepso??ba je da je tega zlo dost,,,,, :unsure: :unsure:

ja jst mam tut ene konjske tablete matr jo komi požrem,,,, :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u matr upam da nebo kej podobnega z mano,,,a si mel sepso??ba je da je tega zlo dost,,,,, :unsure: :unsure:

ja jst mam tut ene konjske tablete matr jo komi požrem,,,, :unsure: :unsure:

Ne ni bila sepsa!! Neki druzga sem pozabil kako se napiše je latinsko!!! Uglavnem taprvo niso vedli sploh kaj je in so mi menjavali tablete pol so mi pa nogo na ene cevke priklopli in mi je spiralo nogo!! En teden nič s postelje vstat ima da poludiš!! Če si kadilc se moraš preselit k oknu :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ni bila sepsa!! Neki druzga sem pozabil kako se napiše je latinsko!!! Uglavnem taprvo niso vedli sploh kaj je in so mi menjavali tablete pol so mi pa nogo na ene cevke priklopli in mi je spiralo nogo!! En teden nič s postelje vstat ima da poludiš!! Če si kadilc se moraš preselit k oknu :naughty: :naughty:

uuuu pol je pa mogla bit kr kriza,,,,,,,,

ja pr teb je mogl bit kr ja sploh pa k kadiš,,,,glavo čez okn pa je rešn,,,,hahhaah,,,,,,,,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe . . . . . dobro jutro banda! :yea1:

tuki v zadru je sončeeeek! :yea1:

:evilgrin: :evilgrin:

a si jo zbrisal, ne....................smotko...........

upam, da uživate........ :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe . . . . . dobro jutro banda! :yea1:

tuki v zadru je sončeeeek! :yea1:

Kaj se važiš, ata? :naughty:

Če bo vse po sreči, pridem še jaz jutr mal pogledat v te sončne dalmatinske konce. :whistle: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Greš zravn? :whistle:

uf, prec... sam j prevč obveznosti... :whistle: sam dopust bi pa pasu... :P

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kam se gremo dns pelat :naughty: zgleda da se bo po južni nardilu tapravu

ljudje jst sm lih z rojstnega dneva pršu nič spal :D prežurali celo noč :worship: blu je pa super duper para truper :D

organizatorjem pa sam :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj hočš zdej s tem povedat,da se ne greš furat :evilgrin:

koper:sončno+12 :naughty:

zima :huh: :?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

japajade kakšna zima

zime že dovg ni več.......mi še vemo ne kaj je zima.......so pa vedli naši dedki in babice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

japajade kakšna zima

zime že dovg ni več.......mi še vemo ne kaj je zima.......so pa vedli naši dedki in babice

[/quote To maš prav,sam za na motor je pa le mal premal stopinj. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!