Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

ne gane ns, ne gane ns...

mi gremo vozit se :P

naj bo zima al pa mraz,

ne gane nas... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj hočš zdej s tem povedat,da se ne greš furat :evilgrin:

:blush:

nism psihifizično sposoben..me bo prej spanc pobrau tekom dneva...ala srečno na cesti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Irencko ,hud komad .

jle :naughty: ala dj nadaljuj, d ga sestaumo u celoti, da bo predstavljen u živo na SECOND SHADOWS PARTY-ju...

hehe, š mal reklame :whistle:

kdo bo gor dns...

ajmo koga neč n gane...

mene pa vajvarc :worship: who else?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se po dolgem času spet zapeljal čez ride, probat če še drži do kolena, pa ni nobenega problema :) Me pa veseli, da bodo končno dvojne ograje, nekaj jih je že, nekaj jih bodo pa še naredili, lepo da se stvari tudi kar se tiče varnosti motoristov premikajo na bolje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se po dolgem času spet zapeljal čez ride, probat če še drži do kolena, pa ni nobenega problema :) Me pa veseli, da bodo končno dvojne ograje, nekaj jih je že, nekaj jih bodo pa še naredili, lepo da se stvari tudi kar se tiče varnosti motoristov premikajo na bolje :)

oh bo treba kej na ride pogledat po dolgem času,,,, :whistle: :whistle: :naughty: :naughty: :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oh bo treba kej na ride pogledat po dolgem času,,,, :whistle: :whistle: :naughty: :naughty: :rolleyes: :rolleyes:

ja ja pa na parkirišcu enga jurčka postavt z kavicam pa čaji :naughty: pol nas bi blo pa gor tuuuuuuuu maaaaačččč

Se vidmo aprila :whistle: z novima gumama pa brez blokade

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne gane ns, ne gane ns...

mi gremo vozit se :P

naj bo zima al pa mraz,

ne gane nas... :whistle:

Zajahamo ga na vs gas

na vs gas, na vs gas

tud če gužva je na cest

gremo vmes,gremo vmes

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne gane ns, ne gane ns...

mi gremo vozit se :P

naj bo zima al pa mraz,

ne gane nas... :whistle:

Jaja, včer te je pa ganl, k sm te vabu na vožnjo pod Velebitom. MMM, kaj je blo fajn :whistle: :naughty:

Danes sem se po dolgem času spet zapeljal čez ride, probat če še drži do kolena, pa ni nobenega problema :) Me pa veseli, da bodo končno dvojne ograje, nekaj jih je že, nekaj jih bodo pa še naredili, lepo da se stvari tudi kar se tiče varnosti motoristov premikajo na bolje :)

AAAA? Ti to resno? :unsure:

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu ne ne ne gane me :P

hehe dns spt blo zakon... banda ne prevč nabijat, d utegnem vse prebrat k bo možn...

šibam dele u izolo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se po dolgem času spet zapeljal čez ride, probat če še drži do kolena, pa ni nobenega problema :) Me pa veseli, da bodo končno dvojne ograje, nekaj jih je že, nekaj jih bodo pa še naredili, lepo da se stvari tudi kar se tiče varnosti motoristov premikajo na bolje :)

uuu pol pa treba it sprobat mašinco da vidmo če res drži,,,,,, :naughty: :naughty: :whistle: :whistle:

dex hvala za info..,,,,,, :worship: :worship: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ližemo si rane :lol1:

ja ja rane,,,,,,,sam da ne asvalta pa je uredu,,, :whistle: :whistle:

ajde na ride baje se da kolenčkat že dolgo nism,,, :naughty: ,,matr me srbi. :whistle: :whistle: ...hahahahahahah :evilgrin: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajde na ride baje se da kolenčkat že dolgo nism,,, :naughty: ,,matr me srbi. :whistle: :whistle: ...hahahahahahah :evilgrin: :worship: :worship:

ti boš na klopcah sam transparente držau :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti boš na klopcah sam transparente držau :P

a ti se kr z.........boš že vidu.....bbbrrrrmmmmmm......hahaha...

:evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

ja ja bimbo,,, :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti se kr z.........boš že vidu.....bbbrrrrmmmmmm......hahaha...

:evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

ja ja bimbo,,, :naughty: :naughty:

:xx:

bo barufa :P :fight1:

na konc pa še :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:xx:

bo barufa :P :fight1:

na konc pa še :beer2:

uuu pol pomen da me vabš da greva pit pol k prideva z rid,,,,,,tko se govori,,,,,hahahah :whistle: :whistle: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu pol pomen da me vabš da greva pit pol k prideva z rid,,,,,,tko se govori,,,,,hahahah :whistle: :whistle: :worship: :worship: :worship:

ti sam prid :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo sanda :winkiss: . . . . . en lep pozdrav z čikom v gobcu :naughty: . . . . hehehehe

zdej lohk spet rečeš . . . . . SPET Z CIGARETOM V GOBCU!!!

tuki v zadru je prou luštn k se lohk kadi v lokalih . . . . :P

post-15855-1226266153_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pismu osa..teško tebi :D

stari veš da res! mat božja se mi full dogaja . . . . . . sej sam oči mal poglej pa boš vidu kok sm skurjen!!! :naughty:

ninja . . . . . tile tvoji rođaci niso prou nč kej dost prjazni . . . . . . smo mel majši konflit . . . . :evilgrin: pol pa sekanje do amena!!!! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!