Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

:lol1: :lol1: :lol1: maš res

Vejš d mam........vsaj men se je neki podobnga zgodl........

Pišuka.......sploh nism vedu.......kam je uletu...........k sem pa toplo začutu......je blo pa vsega konc.........pol pa

opravičevanje........pa žalosten pogledek......pa............preklet kurc, kva ti je zdej.....k sva drkowa s pa zdržu........itd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja seveda a prideš :naughty:

no mogoč bom pa raj spod je treba mn delat :whistle:

nkol ne veš, če pridem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tanjuška, sm slišal da smo zdej že skoraj sovaščani :unsure: :unsure:

Aja, čestitke za R1, bolj malo spremljam tole temo, pa nism še vidu :blush: :yea1:

jap res maš, sm sam 3km preč od kranja, pršla mal u civilizacijo pogledat hehe

thx za čestitke

Opa, opa...Tanja, a ses preselila? Se prav bo zdej po Kranju grmela ena R1 več :naughty: pa dej čimprej slikce, da tem prepoznov na cest hehe :P

sj drgač me boš koj prepoznau, en čop bo gledal izpod čelade, rita bo napeta in izbočena (tko pač babe furamo) hehe, pa najbrž nau lih počas muahahahahaha, sj veš :whistle:

kdo ma ERENKO ?

tanjuska ? slikce :)

bojo sam da se lotm, še prej bom pa plastiko zamenala, bo ta športna gor :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap res maš, sm sam 3km preč od kranja, pršla mal u civilizacijo pogledat hehe

thx za čestitke

sj drgač me boš koj prepoznau, en čop bo gledal izpod čelade, rita bo napeta in izbočena (tko pač babe furamo) hehe, pa najbrž nau lih počas muahahahahaha, sj veš :whistle:

bojo sam da se lotm, še prej bom pa plastiko zamenala, bo ta športna gor :naughty:

Nov modrček :naughty: kakšn učink pa ma? :whistle: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aerodinamika stari.......aerodinamika...........hitrej "pade"......pardon......se "pahne" :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Js bi tud mel tacga....kje se to nabav :naughty: .....matr bi bil športn :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a maš slučajn PROBIKER (črno z rdečimi črtami) jakno? Ker mislm da sm biu jst za tabo učer :)

si vidu grčar, zdej pa že tanjuška kolenčka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater kok stvari zamujam...morm večrak pridit gor( ma ni cajta stri moj...)...

@Tanjuška:a modrc maš nov k si unga takrat na ridah pustla?? pa nis nč rekla da si brez... :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

:whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater kok stvari zamujam...morm večrak pridit gor( ma ni cajta stri moj...)...

@Tanjuška:a modrc maš nov k si unga takrat na ridah pustla?? pa nis nč rekla da si brez... :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

:whistle: :whistle:

Kje se pa ti skrivaš zdej? Včasih si biu povsod po forumu, zdej si pa neki poniknu?Kvaj zj to,a je kšna bejba na sceni :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah ne, kač res ni velik, jih zebe, so pa vajvrce še zmer tak čvrste gore... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEY RIDAŠI!!!!! Ste še kej na cesti al ste sam še po lokalih?? Jst sm že obupala nad vremenom.... A so četrtki še aktualni??? Vas moram pridt mal pogledat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se pa ti skrivaš zdej? Včasih si biu povsod po forumu, zdej si pa neki poniknu?Kvaj zj to,a je kšna bejba na sceni :P

Ma se ne skrivam(tut če se ne bi povedu :P sam...ni cajta kj dost za komp...pa še takrat k je net ne dela(zdj bo delu-ablubm ;) :D )

In bejba....kaj pa se to tebe tiče?mi misleš u zele skakat al kaj???se ga boš hitr prenažrl :chase: :fight2:

malhecapress :D

HEY RIDAŠI!!!!! Ste še kej na cesti al ste sam še po lokalih?? Jst sm že obupala nad vremenom.... A so četrtki še aktualni??? Vas moram pridt mal pogledat....

Sj vreme je fajn...sam mičkn je hladno...jst sm zadno furco u nedelo naredu...potem pa razstavu da me še kj ne premami :OK:

Gor se bo pa splačal pozim it s sankami :D pa šlauhi :D

je kdo za??? :D :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma se ne skrivam(tut če se ne bi povedu :P sam...ni cajta kj dost za komp...pa še takrat k je net ne dela(zdj bo delu-ablubm ;) :D )

In bejba....kaj pa se to tebe tiče?mi misleš u zele skakat al kaj???se ga boš hitr prenažrl :chase: :fight2:

malhecapress :D

Sj vreme je fajn...sam mičkn je hladno...jst sm zadno furco u nedelo naredu...potem pa razstavu da me še kj ne premami :OK:

Gor se bo pa splačal pozim it s sankami :D pa šlauhi :D

je kdo za??? :D :photo:

Heh, nebom nč v zele skakov :nono: sam prašam, ker ponavad k folk dobi eno resno ga poj ni nikjer več na spregled :D ampak to je sam tok cajta dokler se je ne naveliča :lol1:

Če bi skoz d ovink nardil bando bi blo s šlaufom zakon :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, nebom nč v zele skakov :nono: sam prašam, ker ponavad k folk dobi eno resno ga poj ni nikjer več na spregled :D ampak to je sam tok cajta dokler se je ne naveliča :lol1:

Če bi skoz d ovink nardil bando bi blo s šlaufom zakon :kva2:

Sj bojo strici tko pozim naplužl...drgač ne morjo :D pol pa uuuiiiiiiiiiiiiiiiihhaaaaaaaaaa

Dj mi ti povej kako maš v kombinezonu pritrjene ramenske ščitnike in kam...sm zadnč pr mojmu vn dal pa opral kombinezon pa...ne grejo ramenski tko notr kt bi (po moje) mogl it...sploh nimam ščitnika čez ramo ampak na vrhu nadlakti...no to to pomoje

drgač pa...evo me na spregled... :D ni cajta tol zadne čase...pa še net ni delal tko kt bi mogu...ma zdj bo bolš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da nardim še mal reklame k smo glih tri članice kluba Road Shadows,tud ridašice

pa vas vabimo na naš party v soboto pruga decembra v hoteje citi kjer je doma naša irencko

drgač pa več o tem v temi pod moto dogodke

btw:nekaj vas še ni prevzelo majc kačje ride team tko da jih bom mela seboj na partiju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj bojo strici tko pozim naplužl...drgač ne morjo :D pol pa uuuiiiiiiiiiiiiiiiihhaaaaaaaaaa

Dj mi ti povej kako maš v kombinezonu pritrjene ramenske ščitnike in kam...sm zadnč pr mojmu vn dal pa opral kombinezon pa...ne grejo ramenski tko notr kt bi (po moje) mogl it...sploh nimam ščitnika čez ramo ampak na vrhu nadlakti...no to to pomoje

drgač pa...evo me na spregled... :D ni cajta tol zadne čase...pa še net ni delal tko kt bi mogu...ma zdj bo bolš...

Am...ene vrste "žepk" je...Pač mucka pa sam odpreš pa je ščitnik notr, precej simpl zadeva.

Evo sm ti še slikce naredu, če ti kej pomagajo :)

post-6663-1195315284_thumb.jpg

post-6663-1195315314_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma žepk je že u redu..sam pol spodi me zanima kako pritrdiš...k mi ne rata...mam ščitnik na vrhu nadlaketi namest na ram..čudn vse skp....

tist pod podlogo tad že gre...pravilno ga namestit pa...zaenkrat ne! :whistle: še dobr da mam cajta do spomladi... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma žepk je že u redu..sam pol spodi me zanima kako pritrdiš...k mi ne rata...mam ščitnik na vrhu nadlaketi namest na ram..čudn vse skp....

tist pod podlogo tad že gre...pravilno ga namestit pa...zaenkrat ne! :whistle: še dobr da mam cajta do spomladi... :rolleyes:

Hm mal ne razumem tega, kako mislš spodej pritrdiš? Ščitnike dej notr pa jakno oblec pa si poj nastav, da bo uredu :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm mal ne razumem tega, kako mislš spodej pritrdiš? Ščitnike dej notr pa jakno oblec pa si poj nastav, da bo uredu :unsure:

K pridem pod podlogo mam spodi še en žepek...in če dam ščitnik v tist žepek ni na pravem mestu...je prenizko

če pa ga ne dam v tist žepek...potem pa ga nimam kam pritrditi.. mislm... wtf??? :blink:

ah bo že...najbolš da u labo pokličem.... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A niso šle kače v Ridah zdej že "spat"? :hmm: :? :grim

kje pa, zdej so šele zaživele!!! :naughty:

Ma žepk je že u redu..sam pol spodi me zanima kako pritrdiš...k mi ne rata...mam ščitnik na vrhu nadlaketi namest na ram..čudn vse skp....

tist pod podlogo tad že gre...pravilno ga namestit pa...zaenkrat ne! :whistle: še dobr da mam cajta do spomladi... :rolleyes:

mater si smotan!!!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!