Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Ja kašn bord pa maš da te more vlečt?? :hmm: jst mam 1.9 TDI pa z lito podlago in vleče ku nor :lol1:

bord gre v klanc bl težko :lol1:

a tvoj avto je pa kr s TORBO :P :lol: :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bord gre v klanc bl težko :lol1:

a tvoj avto je pa kr s TORBO :P :lol: :kva1:

jst se bom pa kr prisanku tja,,,,,,,upam da bo sneg,,,,,da se bomo sankal,,,,,,hahahahha :whistle: :whistle: :whistle:

aja brembo ti se znaš sankat___??,,, :unsure: :whistle: :whistle: :whistle: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst se bom pa kr prisanku tja,,,,,,,upam da bo sneg,,,,,da se bomo sankal,,,,,,hahahahha :whistle: :whistle: :whistle:

aja brembo ti se znaš sankat___??,,, :unsure: :whistle: :whistle: :whistle: :lol1:

dj dj otrok zate je še sankanje prenevarno :lol1:

me boš navadu s sankami kolenčkat :D?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dj dj otrok zate je še sankanje prenevarno :lol1:

me boš navadu s sankami kolenčkat :D ?

ja lahko,,,,,,sej bi slo ves je za probat,,,,,,hahahha :whistle: :whistle: :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap mama . . . . . . .drugi . . . . upam da postane tradicionalni piknik, ata ose in rumenega cestaka! :whistle:

piknik bo 19.12.2008 . . . . na ridah! :naughty:

upam da bo fino mraz in da bo dober obisk! :naughty:

a pol ste kr ta datum določil upam da ne delam popoldne ta petk :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no sej maš res

sicer pa cool letos sm se glih nekako odločila, da na Motosvetovo novoletno zabavo ne bom šla,k je vsako leto bl bedno

in glede na to,da ste izbrali ravno na ta dan piknik na ridah prov zakon k zdej mi pa res ne bo žal da ne bom šla u cvetličarno

tikrathura za kačje ride :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja lahko,,,,,,sej bi slo ves je za probat,,,,,,hahahha :whistle: :whistle: :rolleyes: :rolleyes:

in potem pride filbert žabon in use naščije :bounce: :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in potem pride filbert žabon in use naščije :bounce: :hooray:

kaj si spet nabit al mal sanjas bimbo,,,, :whistle: :whistle: :whistle:

sanke rajs nabavi k jst jih nimam pa po moznosti nej bodo od yamahe r- model,,,,,,da bo letel,,,,hahahah :unsure: :evilgrin: :evilgrin: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj si spet nabit al mal sanjas bimbo,,,, :whistle: :whistle: :whistle:

sanke rajs nabavi k jst jih nimam pa po moznosti nej bodo od yamahe r- model,,,,,,da bo letel,,,,hahahah :unsure: :evilgrin: :evilgrin: :whistle: :whistle:

nabit nism(še) :P,sanjam ja o eni pa res :whistle:

sanke so tut ble pa so tut skuzi dimnik šle :lol1: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nabit nism(še) :P ,sanjam ja o eni pa res :whistle:

sanke so tut ble pa so tut skuzi dimnik šle :lol1: :xx:

no za bozicka lahko mi nove kups.....bele pa rdece,,,,hahaha,,,,, :whistle: :whistle: :worship: :worship: da bo pasal skup k poletni opremi za noret,,,, :whistle:

opa brembo ma pa nek nagledanga,,,,,sam ej ti jst povem motosvet kle se sama kurbarija zganja baje,,,, :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: ,,,,,,,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no za bozicka lahko mi nove kups.....bele pa rdece,,,,hahaha,,,,, :whistle: :whistle: :worship: :worship: da bo pasal skup k poletni opremi za noret,,,, :whistle:

opa brembo ma pa nek nagledanga,,,,,sam ej ti jst povem motosvet kle se sama kurbarija zganja baje,,,, :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: ,,,,,,,

kaj pa ti veš :P se spoznaš ko zajc na gobe :P

daj ne mešetari nekaj v 3 dni :P

matiii metin čaj bi :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa ti veš :P se spoznaš ko zajc na gobe :P

daj ne mešetari nekaj v 3 dni :P

matiii metin čaj bi :xx:

ja no se sm reku baje,,,,,,,drga; pa itak kaj jst vem,,,,,,, :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :unsure: :unsure: :unsure: ,,,,,,k levo jajce,,,,,,, :trance_33_sleep: :trance_33_sleep:

zamesetaru bom k tem bom porinu po ridah dol z sankami,,,,,,,,,,pa se nebos znal ustavit,,,,,,hahahahahhaha :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: ,,,,,,,,,,,pa se brez kolenckov bos tkod aja nebos mogu kolenckat,,,,, :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: ,,,,,,,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me boš navadu s sankami kolenčkat :D ?

Jaoo amaterji!! :lol: Na sankah se ne kolenčka, amapk komolčka... :xx: .kr kolenčkat zna na sankah že vsak k ma koleno :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaoo amaterji!! :lol: Na sankah se ne kolenčka, amapk komolčka... :xx: .kr kolenčkat zna na sankah že vsak k ma koleno :P

kaj pa ti veš ko bordaš :P

no sj če bo kej snega bomo šli pozim na kalič pa nas boš podučila :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kašn bord pa maš da te more vlečt?? :hmm: jst mam 1.9 TDI pa z lito podlago in vleče ku nor :lol1:

ja k ma taga norca gar... ala moj u grič le ne gre sam, j treba kazga **** uprežt :whistle:

:grim

:010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja k ma taga norca gar... ala moj u grič le ne gre sam, j treba kazga **** uprežt :whistle:

:010

matr ritka če bi znal jst prebrat to bi blo tut fajn,,,,, :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

rabm slovar,,,,,,hahahahha :unsure: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr ritka če bi znal jst prebrat to bi blo tut fajn,,,,, :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

rabm slovar,,,,,,hahahahha :unsure: :whistle: :whistle:

matr ka me hecate... čist lpo se zastop, kaj ti n gre v račun....ddddddddddd.... jao božičku piš za slovar rajš :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr ka me hecate... čist lpo se zastop, kaj ti n gre v račun....ddddddddddd.... jao božičku piš za slovar rajš :naughty:

hehehehehehehe ,,,,,,

,,,,,kaj me v smeh spravlaš,,,,,,,,, :whistle: :whistle: :whistle: :worship: :worship: ,,,,,,

,,,,,,baje da mu je zmankal k je celmu motosvetu razdelu,,,,,,da lahko kle gor berejo,,,,,,,,,, :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: ,,,

,,,,,maš kašnga še doma ti,,,,,, :naughty: :naughty: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se pa zdej ne zastopte? :krneki: ,ala na moped skočt pa na ride pogledat :evilgrin:

......................tm se vsi zastopmo :naughty: ....................................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehehehehehe ,,,,,,

,,,,,kaj me v smeh spravlaš,,,,,,,,, :whistle: :whistle: :whistle: :worship: :worship: ,,,,,,

,,,,,,baje da mu je zmankal k je celmu motosvetu razdelu,,,,,,da lahko kle gor berejo,,,,,,,,,, :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: ,,,

,,,,,maš kašnga še doma ti,,,,,, :naughty: :naughty: :evilgrin:

jao... enga mam pa ja, sam tist j sam moj... moji grahki :naughty: :whistle: svaka jim čast še delajo :worship:

u smeh spraulam? cccccccccc pa dobr, dokler j smeh j tut zdravje :whistle:

ja riti, vajvrce čakajo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo kej za oblečt da ne zmrnznem,,nimam nč za na motor oblečt,, :unsure: :unsure: :unsure: :whistle:

matr sm sirumak,,,,, :unsure: :unsure: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!