Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

kaj je to spet kaksna peticija al kaj? :D :P

@hambi ce se ne motim mam jst stevilko 1 :) al ?

hahahahaha,,,,,,,,, :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: ,,,,,,ohhh ja to bo še zanimivo,,,,, :evilgrin: ,,,neb si mislu da bo tko,,,,, :unsure: :whistle: :whistle: :whistle: ,,,,,

,,,,,o številkah nebi kdo am katero,,,,,,,,,,se pa ve kdo ma št...1,,,,, :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: ,,,,,,

najbolš da ga jo začnem rentat,,,,,, :whistle: :whistle: :whistle: ,,,,hahahah,,,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahaha,,,,,,,,, :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: ,,,,,,ohhh ja to bo še zanimivo,,,,, :evilgrin: ,,,neb si mislu da bo tko,,,,, :unsure: :whistle: :whistle: :whistle: ,,,,,

,,,,,o številkah nebi kdo am katero,,,,,,,,,,se pa ve kdo ma št...1,,,,, :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: ,,,,,,

najbolš da ga jo začnem rentat,,,,,, :whistle: :whistle: :whistle: ,,,,hahahah,,,

:whistle: pa ka huderja skrivaš... priznej d je 1 moja :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: pa ka huderja skrivaš... priznej d je 1 moja :naughty: :whistle:

ooooo ja vi se kr pogovarjite 1 je prva in zadnja številka,,,,, :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :naughty: :naughty: ,,,,

matr sam me pa v smeh spravlate,,,,,,, :whistle: :whistle: :whistle: ,,,hvala vsaj dolgčas mi ni doma,,,,,,,,,,, :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: ,,,,sam da vam nebo v navadao to ratal,,,,,,, :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osica................. :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :fight2: :fight2: :lol1: :lol1:

ojla . . . . . :yea1: :worship: :whistle:

zakaj pa :fight2: ????? :eek:

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ridah nič novega :evilgrin:

na ridah vsaka da :whistle:

(tu je pesmca-mix,da si nebi kdo drgač mislu) :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ridah nič novega :evilgrin:

na ridah vsaka da :whistle:

(tu je pesmca-mix,da si nebi kdo drgač mislu) :lol1:

jah no enkanček resnice pa drži v tem....,,,,,,kaj ne ninja :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: ,,,,,, :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah no enkanček resnice pa drži v tem....,,,,,,kaj ne ninja :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: ,,,,,, :worship: :worship:

Nč nevem B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojla . . . . . :yea1: :worship: :whistle:

zakaj pa :fight2: ????? :eek:

:P

sej ne v slabem smislu, temveč v dobrem, ampak ni pravega smeškota :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

grem še mal do Snoopyja. :naughty: :rolleyes: ......pol pa pikice. :headbang: ......v rit....

mej se :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ridah nič novega :evilgrin:

na ridah vsaka da :whistle:

(tu je pesmca-mix,da si nebi kdo drgač mislu) :lol1:

zdej se pa vleče vn :whistle:

kr napiš jo zdej do konca :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooooo ja vi se kr pogovarjite 1 je prva in zadnja številka,,,,, :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :naughty: :naughty: ,,,,

matr sam me pa v smeh spravlate,,,,,,, :whistle: :whistle: :whistle: ,,,hvala vsaj dolgčas mi ni doma,,,,,,,,,,, :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: ,,,,sam da vam nebo v navadao to ratal,,,,,,, :unsure: :unsure:

am mi je že dddddd..... :unsure: :unsure: :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am mi je že dddddd..... :unsure: :unsure: :naughty: :whistle:

ritka si polna humorja,,,,,,, :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: ,,,,,

,,,,,,,kaj si se nehala vozt al kaj,,,,,,,,,k si mene kle našla hecat,,,,,,hahahahha,,,,,,,,, :unsure: :unsure: :evilgrin: :evilgrin: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako se pa jst igram umetnika :evilgrin:

(pokrov zadnjega sedeža)

mal mi je blo dougcajt

post-17123-1227126445_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Ninjaraider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo kuda hambi-bambi svuda :P

uuuu matr sm pa pupolaren,,,,hahahhah,,,,,, :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

,,,,,,kje si pa to slikal,,,,,,,,al si ga spet kje pil na kaki fešti???,,,,,, :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Oso sva ga mal okol srala :evilgrin: ,

ko sm vidu sm mogu slikat,jebi ga :OK:

Popravljeno . Popravil Ninjaraider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Oso sva ga mal okol srala :evilgrin: ,

ko sm vidu sm mogu slikat,jebi ga :OK:

spet banda ridaška,,,,,, :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: ,,,jst pa doma umiram od dolgčasa,,,,,,,, :whistle: :whistle: :whistle: :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tu zna bit pa zajebano a? :lol1: :kva1:

strašno zajebana situacija...,,,,,,,, :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: ,,,,,

,,,,,,,ti maš vsej kej delat doma,,,,kaj ne????,,,, :whistle: :whistle: ,,,,,,,pa tut lahko delaš,,,,,ne pa jst k en upokojenc,,,,,, :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje ste vsi???????ni nobenga da bi kej nabiju,,,,,,,,, :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!