Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

ritka si polna humorja,,,,,,, :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: ,,,,,

,,,,,,,kaj si se nehala vozt al kaj,,,,,,,,,k si mene kle našla hecat,,,,,,hahahahha,,,,,,,,, :unsure: :unsure: :evilgrin: :evilgrin: :rolleyes:

ah ki si pa tu vidu, ala sm lih iz lubice, prvi del dneva je... zj se mal pogrejčkam po pa š ena turca :P

tebe... khm... kaj a do zj te nism? :whistle: ok no sj se bom popravla... bom bl :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FOLK! danes sm se slišu z snoopy-em . . . . . . pravi da bo ležu v kliničnem do 20ega decembra! :slap:

operacijo je imel in čaka ga še ena, menda manjša operacija . . . . . z nogo bo menda vse ok! :yea1:

naroču mi je da vas pozdravim, vse motosvetovce . . . . . v njegovem imenu! :yea1:

snoopy . . . . čim prej okrevi . . . . .da bomo za novlet skupi ga sral . . . . tko kot lani!!!! :whistle: :evilgrin: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FOLK! danes sm se slišu z snoopy-em . . . . . . pravi da bo ležu v kliničnem do 20ega decembra! :slap:

operacijo je imel in čaka ga še ena, menda manjša operacija . . . . . z nogo bo menda vse ok! :yea1:

naroču mi je da vas pozdravim, vse motosvetovce . . . . . v njegovem imenu! :yea1:

snoopy . . . . čim prej okrevi . . . . .da bomo za novlet skupi ga sral . . . . tko kot lani!!!! :whistle: :evilgrin: :naughty:

jo :BUA: jeba ja

sm biu dns pr njemu fant ima še zmeraj smiseu za humor :naughty: :naughty:

eh bomo ga šli en dan prej iskat...je piknik na ridah :whistle: remember :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj do 20ga decembra ne me basat to je še en mesec :headbang: :headbang: :headbang:

da bo prej doma grem jz en dan namest njega odležat

ajde še ostali se javte da ga spravmo do 29.11 vn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jo :BUA: jeba ja

sm biu dns pr njemu fant ima še zmeraj smiseu za humor :naughty: :naughty:

eh bomo ga šli en dan prej iskat...je piknik na ridah :whistle: remember :P

Če se bo tko na glas režu, ga bojo sami ven flikn`l :lol1:

No, če boste šli, prej povejte, mogoče pridem zraven ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj do 20ga decembra ne me basat to je še en mesec :headbang: :headbang: :headbang:

da bo prej doma grem jz en dan namest njega odležat

ajde še ostali se javte da ga spravmo do 29.11 vn

sanda se bojim da ni pogojev :( , samo leži, pa infuzija pa ... jeba skratka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm tud lih kar spet mau našga Snoopkota poklicala..pa se mu javla, da lahk kr en tedn ležim namest nega k mi itak rab počitk :whistle: pa mi je reku, da izkoriščala ga pa ne bom :D Seveda ga ne bom..izkoriščala bi ga lahk če bi zram nega ležala, ne namest njega :evilgrin:

Uglavnme ko pride vn pa se mu noga mal pocajta je neki oblublu, da se bo nag vozu na motorju, če se bom jst na svoji lubic v beli oblekici :rolleyes: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uglavnme ko pride vn pa se mu noga mal pocajta je neki oblublu, da se bo nag vozu na motorju, če se bom jst na svoji lubic v beli oblekici :rolleyes: :evilgrin:

Komi čakam,da to vidim :evilgrin:

Ne njega nazga,ampak tebe v beli oblekci :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uglavnme ko pride vn pa se mu noga mal pocajta je neki oblublu, da se bo nag vozu na motorju, če se bom jst na svoji lubic v belih tangicah :rolleyes: :evilgrin:

:whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se dobimo cez pol ure? :D

Sj neeee! Mislm,lahk grete sam mene ne bo :)

Sm pa donc ugotovu,da sploh niso prenizke temperature.Edin mal bolj se mors oblect,pa je cist kul B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komi čakam,da to vidim :evilgrin:

Ne njega nazga,ampak tebe v beli oblekci :P

Ja..sam ne u tisti beli oblekci k je on mislu. Kr poročt se pa še doooooooooouuhhh nee mislm!!! Če sploh kdaj :BUA:

Za kimono se bo pa dal zment.. :evilgrin: vse sam da ga slečem :lol1: :lol1:

:whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :naughty:

Khmm...khmm..ja komot :yea1: Ne vidm problema..u bistvu dobra ideja :hmm: kr zdej me mau zebe na motorju v tist predel, kr ni tam usnja spredi. Ja lohk bi kšne tangice čez potegnila :whistle: Pa valda d bele, k paše zravn kombinezona in čelade :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja..sam ne u tisti beli oblekci k je on mislu. Kr poročt se pa še doooooooooouuhhh nee mislm!!! Če sploh kdaj :BUA:

Za kimono se bo pa dal zment.. :evilgrin: vse sam da ga slečem :lol1: :lol1:

to ga lohk že prej, na drugačen način.. :grim k dok bo on na motor zlezu... bo minil neki časa :lol: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ga lohk že prej, na drugačen način.. :grim k dok bo on na motor zlezu... bo minil neki časa :lol: ;)

:grrr :grrr ne podcenjuj ti snoopyja :evilgrin: te nabriše na 100m za hec :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr :grrr ne podcenjuj ti snoopyja :evilgrin: te nabriše na 100m za hec :P

:naughty: :lol1: ;) sj ga ne podcenjujem no.. sam tko... kaj če punca čakat... heh :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: :lol1: ;) sj ga ne podcenjujem no.. sam tko... kaj če punca čakat... heh :P

a dj dj zdej ga pa ne podcenjuješ :whistle:

upejmo da hmal dobi tisto "instant pločevinko" da se že logira spet gor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...............snoopija slečt..............snoopija slečt.....................snoopija slečt.........................snoopija slečt.................snoopija slečt.

aja morm kričat SNOOPIJA SLEČT............SNOOPIJA SLEČT.........................SNOOPIJA SLEČT................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajej bo naša tepena, kr bo Snoopy donc do neta pršu :whistle:

Snooooooppppyyyyy..... sej veš da mam jst tebe čist radaaa????? :blush: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr sama kurbarija vas je,,,se vidi k je zuni mraz,,, :whistle: :whistle: :whistle: ,,,,,,zdej ste pa k zajci,,,,, :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: ,,,,,,,,,

,,,,,,ata osa danes pa te je moglo prezebit k si se vozu mene je kr tresl k sm te vidu,,,,... :whistle: :whistle: :whistle: :evilgrin: :evilgrin: ,,,,,,ninja rider hvala ze prevoz do mesta,,,,, :worship: :worship: .....še mal pa boš moj taxi ratu,,,,,,,,, :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj a b rad da trebe slečemo :naughty:

:grrr :grrr se bom sam :whistle: joke

Popravljeno . Popravil brembo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr sama kurbarija vas je,,,se vidi k je zuni mraz,,, :whistle: :whistle: :whistle: ,,,,,,zdej ste pa k zajci,,,,, :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: ,,,,,,,,,

,,,,,,ata osa danes pa te je moglo prezebit k si se vozu mene je kr tresl k sm te vidu,,,,... :whistle: :whistle: :whistle: :evilgrin: :evilgrin: ,,,,,,ninja rider hvala ze prevoz do mesta,,,,, :worship: :worship: .....še mal pa boš moj taxi ratu,,,,,,,,, :whistle: :whistle: :whistle:

eeeeee moji eurokremčki . . . . . . .nč ni zeblo!!!!! :naughty:

full dobr je blo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!