Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

snoopy WB :D

sneg je že...na ridah tut...izvajal se bo tečaj kolenčkanja in komolčkanja na sankah ki ga bo vodila naša Andrejaa :naughty: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

snoopy WB :D

sneg je že...na ridah tut...izvajal se bo tečaj kolenčkanja in komolčkanja na sankah ki ga bo vodila naša Andrejaa :naughty: :P

sankaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat  :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst se bom to zimo grel pr kuhanem vinu...al pa pr kšni prostovolki no :whistle: :evilgrin:

snoopy kaj so ti rekl glede alkota..... :whistle: :whistle: ,,,,,,zdej se boš mogu mal držat tega,,,,,,sej vem da te srbijo prsti,,,,,, :evilgrin: :evilgrin: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

snoopy kaj so ti rekl glede alkota..... :whistle: :whistle: ,,,,,,zdej se boš mogu mal držat tega,,,,,,sej vem da te srbijo prsti,,,,,, :evilgrin: :evilgrin: :worship: :worship:

stari sm reku da se bom grel zravn...ne pa Z....get it??

itk pa mi je tle cimr zrihtu litr in pol cvička... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari sm reku da se bom grel zravn...ne pa Z....get it??

itk pa mi je tle cimr zrihtu litr in pol cvička... :whistle:

bemtiš...taku škrt dolenca pa še nism srečau :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari sm reku da se bom grel zravn...ne pa Z....get it??

itk pa mi je tle cimr zrihtu litr in pol cvička... :whistle:

sam da se neboš podal po poteh k tvoj sosed pr oknu,,,,,,,,,bele miške,,,,,,, :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :evilgrin: :evilgrin: ,,,,

ja no drgač pa moreš neki spit za kri,,,,,sej veš kako pravjo da je dobr za kri,,,,,,,hahahah,,,,,,, :rolleyes: :rolleyes: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav iz zasnežene ljubljane :P

Andrejaa...a me maš res rada?al to sam zato k si mi tle gor zakuhala striptiz?? :huh:

:004

Wiiiiiiiiiiiiii ful vesela, da te mamo nazaj vsaj virtualno :friend2: Rada, rada :winkiss: Kar naša reče, to drži :closedeyes:

Sm pa tud mooooooogoooooče mau bl poudarlo to zarad tadruzga razloga ja :whistle: :xx:

Drgač pa.. še šlikiča zate :blush:

post-21547-1227553241.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

snoopy WB :D

sneg je že...na ridah tut...izvajal se bo tečaj kolenčkanja in komolčkanja na sankah ki ga bo vodila naša Andrejaa :naughty: :P

uglavnem komot mau podučim vas amaterje :evilgrin:

Jap..donc je mela že priprave na bordu :xx: sm komolčkala ja k mi je zaril bord nek do kolen v sneg :xx:

Slike v dokaz pa zjutri :grim no eno lahk že zdej :naughty: sam ta je od mojih kolegic :xx:

sb.bmp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če častiš da se ga napijem do onemoglosti in da kličem jelene, pol uletim tud na vaš party . . . . . :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :naughty: :P

drgač grem privat :naughty: . . . .je cenej :whistle: . . . . .mislim zastojn . . . :evilgrin:

hja no,,, pr ns bo pa kej druga zastojn :naughty: :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wiiiiiiiiiiiiii ful vesela, da te mamo nazaj vsaj virtualno :friend2: Rada, rada :winkiss: Kar naša reče, to drži :closedeyes:

Sm pa tud mooooooogoooooče mau bl poudarlo to zarad tadruzga razloga ja :whistle: :xx:

Drgač pa.. še šlikiča zate :blush:

ja sj se mi je zdel...

slikca je pa kr kulska :D

a je to vrsta tm al kaj??hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bemtiš...taku škrt dolenca pa še nism srečau :whistle:

eeeeej :devil: dolenci nismo škrtice... jaaa ??? :grrr ggrrrrrr :evilgrin: drugač pa snoopy WB ane... :P (zdei ne bo treba 2 ure pogovra hehe ;) ) :lol1: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eeeeej :devil: dolenci nismo škrtice... jaaa ??? :grrr ggrrrrrr :evilgrin: drugač pa snoopy WB ane... :P (zdei ne bo treba 2 ure pogovra hehe ;) ) :lol1: .)

res? dokaži!!!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uglavnem komot mau podučim vas amaterje :evilgrin:

Jap..donc je mela že priprave na bordu :xx: sm komolčkala ja k mi je zaril bord nek do kolen v sneg :xx:

Slike v dokaz pa zjutri :grim no eno lahk že zdej :naughty: sam ta je od mojih kolegic :xx:

Bem mu sveca :whistle: ,

jst tudi rabim inštrukcije bordanja O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč ne zastopm :trance_33_sleep:

kaku mislš in :hmm:

nč nevem o tem :?

Ajmo svi na ride,baje ga je že 15 cm :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej no dej,rajš nehi glumit pa sestre osvajat tm po bolnici :whistle: ,

in pridi mal k nam na kkšno pivo al pa dve (gajbe) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res? dokaži!!!! :evilgrin:

pa sj ti skos dokazujem.. ka bi rad... ti oblublam čokolade in newem kaj.. :D hahaha ma jih bboš tud dobiu, če boš pridn, pa če boš kei v te konce pršu... :whistle: :grim aja.. pa ne smem na pir pozabt, ane? :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eeeeej :devil: dolenci smo škrtice... jaaa ??? :grrr ggrrrrrr :evilgrin: drugač pa snoopy WB ane... :P (zdei ne bo treba 2 ure pogovra hehe ;) ) :lol1: .)

glej pa še sama je potrdila :P

joke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej no dej,rajš nehi glumit pa sestre osvajat tm po bolnici :whistle: ,

in pridi mal k nam na kkšno pivo al pa dve (gajbe) :P

sj setre tut dajo za per..sm že tolkrat bil v operacijski da ga bom kmal začel še z dohtrji pa instrumentarkami pit :D

pa sj ti skos dokazujem.. ka bi rad... ti oblublam čokolade in newem kaj.. :D hahaha ma jih bboš tud dobiu, če boš pridn, pa če boš kei v te konce pršu... :whistle: :grim aja.. pa ne smem na pir pozabt, ane? :slap:

ja ja...kr neki to...zdj morm še dol pridit al kaj???nisi resna :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bem mu sveca :whistle: ,

jst tudi rabim inštrukcije bordanja O:-)

Bom omenila Helgi von Ausheiregrossehaben :lol1: kr uni dve na slik sta tud še kr amaterki..

Je pa taka kr kosmata dečva, z bradavico na ustnc, pa tono sala kt ze za tapravo babo z gričev spodob :lol1: Sam sej na konc koncev pa - šteje le srce ne ;) :xx: :evilgrin: pa znanje :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!