Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

ja seveda ti že veš,a ma vsaj dolge lase :naughty: mislm u kitke spletene pa buh ne dej da so črni

malo za res malo za hec skor vse mamo shadowke nared,striptiz je tud naročen

zdej se sam še za meni najljubšo striptizeto pogajamo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja seveda ti že veš,a ma vsaj dolge lase :naughty: mislm u kitke spletene pa buh ne dej da so črni

malo za res malo za hec skor vse mamo shadowke nared,striptiz je tud naročen

zdej se sam še za meni najljubšo striptizeto pogajamo :whistle:

ej glej da boste vse pofotkal!!!!da bom mel še jst kj od striptiza :alien1: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja seveda ti že veš,a ma vsaj dolge lase :naughty: mislm u kitke spletene pa buh ne dej da so črni

malo za res malo za hec skor vse mamo shadowke nared,striptiz je tud naročen

zdej se sam še za meni najljubšo striptizeto pogajamo :whistle:

Itk da ma dolge lase..pa ne sam u kitke..ampak celo u un klopčič kitk :xx: ma blond so kt se za Helge spodobi :P

Ma jst ko sm jo zagledala sm u minuti postala samouk :xx:

Benti..pa je ušla šansa, d bi še jst mau svoje klože pokazala :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itk da ma dolge lase..pa ne sam u kitke..ampak celo u un klopčič kitk :xx: ma blond so kt se za Helge spodobi :P

Ma jst ko sm jo zagledala sm u minuti postala samouk :xx:

Benti..pa je ušla šansa, d bi še jst mau svoje klože pokazala :lol1:

si prepričana da nisi ti Heidi gledala ? :lol: :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja...kr neki to...zdj morm še dol pridit al kaj???nisi resna :P

:eek: js nism resna... hah, kdo se oglaaaša :whistle: :evilgrin: kar sm rekla sm rekla.. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: js nism resna... hah, kdo se oglaaaša :whistle: :evilgrin: kar sm rekla sm rekla.. :yea1:

bla bla bla...jst sm ćist resn...pa pridn...itk mi kj druzga zdj ne ostane :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

snooopy a maš novo drek pumpo,,, :whistle: :whistle: :whistle: ,,,,kok je kubična?? :evilgrin: :evilgrin: ,a dobr potegne,,,,, :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

snooopy a maš novo drek pumpo,,, :whistle: :whistle: :whistle: ,,,,kok je kubična?? :evilgrin: :evilgrin: ,a dobr potegne,,,,, :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :evilgrin: :evilgrin:

mam novo ja...kok je kubična pa kok vleče se pa ne tiče tle gor nbenga... :P tok vm povem da paše k dela nonstop :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr :grrr če bo traktor tut navzgor :P :P

Zdj pa vem, kdo je traktor na Rakeku ukradu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam novo ja...kok je kubična pa kok vleče se pa ne tiče tle gor nbenga... :P tok vm povem da paše k dela nonstop :D

seveda zdej si važen,,,, :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: ,,,,,,,pa skrivnosten,,, :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: ,,,,,,,,sigurno je kaka huda,,,,,,,hahahhahahah,,,,, :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

snoopy nč bat bomo vse pofotkal

sploh pa bom itak gor na odru tko da bom mela šanso najbulšga pogleda :naughty:

ejga andrejaa sej ti še zmeri lohk goloto pokažeš a je problem bomo slikal tud da bo mel snoopy kej od tega

maus o kakšnem traktorju ti govoriš??

učeri od 22h k sm pešačla iz šihta dam sm res opazila en full hud traktor od FORDA modre barve novejše izdelave hud k svina tak sexi

pred tem pa je stal pred oštarijo možn da ga je gdo uporabil za prevoz domov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda zdej si važen,,,, :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: ,,,,,,,pa skrivnosten,,, :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: ,,,,,,,,sigurno je kaka huda,,,,,,,hahahhahahah,,,,, :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

ja ful je huda...tok na kratk me drži da tut na skret ne morm sam....hvala lepa za tako.... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

snoopy nč bat bomo vse pofotkal

sploh pa bom itak gor na odru tko da bom mela šanso najbulšga pogleda :naughty:

ejga andrejaa sej ti še zmeri lohk goloto pokažeš a je problem bomo slikal tud da bo mel snoopy kej od tega

pridna...

A andrejaa bo striptiz plesala??? pol pa pridem...me ne ustavjo tle..me nč ne ustav ;) :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bla bla bla...jst sm ćist resn...pa pridn...itk mi kj druzga zdj ne ostane :D

:whistle: ja, to pa... skor preveč si O:-) KAO! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa taka kr kosmata dečva, z bradavico na ustnc, pa tono sala kt ze za tapravo babo z gričev spodob :lol1: Sam sej na konc koncev pa - šteje le srce ne ;) :xx: :evilgrin: pa znanje :lol1:

Kaku šteje sam srce,jst sm prosu za inštrukcije bordanja :OK: ne pa

srčne in ostale telesne anatomije :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

snooopy a maš novo drek pumpo,,, :whistle: :whistle: :whistle: ,,,,kok je kubična?? :evilgrin: :evilgrin: ,a dobr potegne,,,,, :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :evilgrin: :evilgrin:

snoopy ma vsaj novo drek pumpo . . . . . .kok potegne, ni važn . . . . . :worship:

ma bambi . . . . . . men nek ne gre v račun :hmm: . . . . .tok si se hvalu da si kupu r1 . . . . . :krneki:

pa kadar kol sm reku da te pridem obiskat da vidm mašinco . . . . . .si mu zmer neke izgovore . . . :whistle: :naughty:

FOLK . . . . a je sploh gdo od vas vidu bambijevo r1 . . . . . :hmm: :? . . . .nekam . . . . . imam občutek da mal . . . .

Popravljeno . Popravil osa rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

snoopy ma vsaj novo drek pumpo . . . . . .kok potegne, ni važn . . . . . :worship:

ma bambi . . . . . . men nek ne gre v račun :hmm: . . . . .tok si se hvalu da si kupu r1 . . . . . :krneki:

pa kadar kol sm reku da te pridem obiskat da vidm mašinco . . . . . .si mu zmer neke izgovore . . . :whistle: :naughty:

FOLK . . . . a je sploh gdo od vas vidu bambijevo r1 . . . . . :hmm: :? . . . .nekam . . . . . imam občutek da mal . . . .

oprosti sam tebe že ni blo pr men žeeee lep čas,,,,,,,tko da ne govor neumnosti,,,,,,,,niti enkrat me še nisi poklicu od kar jo mam,,,,,če smo že na tem,,,,,,,,,,, :naughty: :naughty: :naughty:

,,,,,,tko da ti se mal zamisli pa pazi kaj govoriš......dobr veš da sm polomlen da se nesmem vozt in kr neki nabijaš,,,..... ,,,,,,,,,,, :krneki: :krneki: ,,,,,,,,

in ne govor laži......,,,,,,,,,,,,če sm ti pa kej dolžn me pa poklič,,,,,,,,,,pa bova rešla.......

,,,,,,,,,,jasno,,,,,,,,,,,,,in nehi mi pritiska dvigovat,,,,,,,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no fantje pomirte se :D pa pejte raj na en pir je bulje :P

Ne morm na per..bom pa dobu celo dozo tablet zdle :P pa šus prot bolečinam...sj ne da boli-zadene kr solidno B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si prepričana da nisi ti Heidi gledala ? :lol: :P :P

Ah dejj..Heidi je pa čist feist dečva :lol1:

ejga andrejaa sej ti še zmeri lohk goloto pokažeš a je problem bomo slikal tud da bo mel snoopy kej od tega

Hja sej jo mislm :naughty: Od vratu navzgor, pa po rokah navzdol :yea1:

A andrejaa bo striptiz plesala??? pol pa pridem...me ne ustavjo tle..me nč ne ustav ;) :lol1:

Ja sm hotla bit prva dama, pa so me dal v rezervo :cry: Očitn se bojijo, da bi bla premajhna udeležba :lol1:

Kaku šteje sam srce,jst sm prosu za inštrukcije bordanja :OK: ne pa

srčne in ostale telesne anatomije :lol1:

Mislm, da v tistmu mojmu opisu bi lahk govoril že kr o anomalijah, ne sam anatomijah :lol1: Ej..ti miki!! A je možn da sm jst vidla eno tvojo sliko v enm časopisu..neki z krvodajalsko se mi zdi?? :hmm: K če nis biu ti, se pa še en tak šarmer pretvarja, da kao zna neki od medicine :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!