Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

hehehehe ninja je biu pa v elementu :worship: . . . . .sam ni hotu babam zadovoljstva dat :evilgrin: . . . . mislim ni hotu se slečt :whistle: . . . .je pa mal šlatu . . . :naughty:

post-15855-1228065121.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

snoopy . . . . .ubogi ti če boš mogu jo prenašat . . . :whistle: . . . .k ti bo ona en mal zabobnala . . . :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj sm se lepo obnašu? :eek: a se ne zmeri??? :eek:

mulc. . . . :evilgrin:

za pijačo pa itak ni nikol blema :OK: . . . . .ti bom prepustu to čast da plačaš . . . :whistle:

ne vem pa, zakaj mam pivo v dobrem . . . :? :? :? :hmm:

ker si mi prepustu sedež :whistle:

ninđa je pa tak na sliki k da bi kilo limon pojedu :lol1: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehehe ninja je biu pa v elementu :worship: . . . . .sam ni hotu babam zadovoljstva dat :evilgrin: . . . . mislim ni hotu se slečt :whistle: . . . .je pa mal šlatu . . . :naughty:

Matr a si jo mogu prpopat :evilgrin: ,

jst več nemorm diht kolk se smejim ko vidim to slikco :lol1: :lol1: :lol1:

Bem ji sveca,je mogla pa glih k men pridit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr a si jo mogu prpopat :evilgrin: ,

jst več nemorm diht kolk se smejim ko vidim to slikco :lol1: :lol1: :lol1:

Bem ji sveca,je mogla pa glih k men pridit :P

ja jeba . . . . stari . . . .mogao si da širiš bratstvo i jedinstvo!!!! :lol1:

ti katolik a ona pravoslavka . . . . :worship:

hehehe . . . . mal nostalgije . . . . .nekada . . . bilo . . . E SADA NEMA VIŠE!!!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OOOOOOO..pa ne morm vrjet da ste se že zbudl pa k seb pršl... :lol1: tlele neki ne štima.... ;)

osa ona kr nj bobna...sj ne bo po men :slap: meje tok mejn skp da se mora že potrudit če me hoče zadet :lol1: :lol1: :lol1:

sicer pa....jst mam vgrajeno frulico na nogi pa se grem lohka pastirčka pa pastirice past...mislm..kapiš?? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hejla ridaši :P no pa smo pr seb, naša se j naspala zj pa mal kontorle.

pa hvala vsem za številn obisk :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ne delite se norca iz mene, pa mojga bobnanja....k še nism pršla h seb :whistle: če vas jst dobim z toto palčko je :lol1:

Drgač paaa...jeiiii luuuštnn vas je blo vidt vse :friend2:

Ja striptiz...so me za musko zaposlil tist cajt, tk da sm mela VIP ložo :naughty: sam nism lih kej velik vidla, k mi je pogled nekam drgam uhajal :rolleyes: ke h šanku, kr sm si tolk želela pirčka :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ne delite se norca iz mene, pa mojga bobnanja....k še nism pršla h seb :whistle: če vas jst dobim z toto palčko je :lol1:

Drgač paaa...jeiiii luuuštnn vas je blo vidt vse :friend2:

Ja striptiz...so me za musko zaposlil tist cajt, tk da sm mela VIP ložo :naughty: sam nism lih kej velik vidla, k mi je pogled nekam drgam uhajal :rolleyes: ke h šanku, kr sm si tolk želela pirčka :whistle:

pirčka :naughty: hahah :D slaba :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ne delite se norca iz mene, pa mojga bobnanja....k še nism pršla h seb :whistle: če vas jst dobim z toto palčko je :lol1:

Drgač paaa...jeiiii luuuštnn vas je blo vidt vse :friend2:

Ja striptiz...so me za musko zaposlil tist cajt, tk da sm mela VIP ložo :naughty: sam nism lih kej velik vidla, k mi je pogled nekam drgam uhajal :rolleyes: ke h šanku, kr sm si tolk želela pirčka :whistle:

in boga reva mogla do 11-ih dopoudne čakat na njega :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha ja ja kaj nismo reklin nč pirčka :winkiss: mislm sej tistga poj vama pa dovolim

jz sm se tud naspala tko da zdejle mi je dobro jutro ene 3urce sm oddremala pa se je želodc oglasu

pa ne vem če s ne bom kr vampu k sm jih dobila na partyju u dar pogrela

sam noge me bolijo pa tko da se tud na školko ne morm usest :headbang: ampak sej bo

ejga jz sm se imela full fajn,mislm prov dobr je dogajalu

če ma mejby še kdo kakšno fotko k sm go na odru z mikrofonom pa na kolenih oz še kakšno fotko k bi bla za na našo spletno stran prosm da mi pošlje na mail oz na shadows mail

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo banda :D

ura je 09:15 okrenite se na drugo stran kreveta i spavajte dalje :whistle: :P

ne mogu da se okrenem...fiksoter B)

pa sam htio da okrenem krevet pa...ewo me sad u Polju :D

Popravljeno . Popravil snoopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne mogu da se okrenem...fiksoter B)

pa sam htio da okrenem krevet pa...ewo me sad u Polju :D

a so te prvezal na postlo :unsure: ?

kaj pa jopič un ta bel za t "pridne" :whistle: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tist jopič je treba doplačat...klinc ga gleda :D :P

je pa fajn k je soba oblazinjena...se lohka zaletavaš okol pa nč ne boli..pomoje je prov zato narjen...sam ne vem zakaj majo vsi k me gledajo zaskrblene obraze...k bi vedl kok je zanimiv :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tist jopič je treba doplačat...klinc ga gleda :D :P

je pa fajn k je soba oblazinjena...se lohka zaletavaš okol pa nč ne boli..pomoje je prov zato narjen...sam ne vem zakaj majo vsi k me gledajo zaskrblene obraze...k bi vedl kok je zanimiv :lol1: :lol1: :lol1:

:worship: k boš pa tle prakso naredu greš pa hoteje-godovič-idrija v četrti štuk kjer jih boš telovadbo učil :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: k boš pa tle prakso naredu greš pa hoteje-godovič-idrija v četrti štuk kjer jih boš telovadbo učil :P

:? :?

pomoje da ne bo nevem kaka telovadba...bo bl prej...ke do godoviča na polno :yes: :grim :evilgrin: nnnnnjjjjaAAAAAAUUUUUUUUU

pa jegra u ruzak pa bo B)

zarad kašne prakse pa sm sploh tle?? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? :?

pomoje da ne bo nevem kaka telovadba...bo bl prej...ke do godoviča na polno :yes: :grim :evilgrin: nnnnnjjjjaAAAAAAUUUUUUUUU

pa jegra u ruzak pa bo B)

zarad kašne prakse pa sm sploh tle?? :whistle:

no dej snoopy ne komplicirej :D...tut v polju majo svoj ugled :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan, banda ridaška :evilgrin: , vidm da že kr nabijate :whistle:

Kr tako naprej :P ,pa ne do Polja,ampak do KKšne fajn oštarije :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dej snoopy ne komplicirej :D...tut v polju majo svoj ugled :D :P

majo ja...ma se da vse kupit...sicer bi pa že lahko to vedu :naughty: sj si na frišn vn pršu :lol1:

a se kj sankate na naših koncih al samo lapate pa se grejete za alkotom?? :lo1l:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

majo ja...ma se da vse kupit...sicer bi pa že lahko to vedu :naughty: sj si na frišn vn pršu :lol1:

a se kj sankate na naših koncih al samo lapate pa se grejete za alkotom?? :lo1l:

Prej bi reku ,da se s kajakom gor pa do furajo :P ,k tolk dž pada :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej bi reku ,da se s kajakom gor pa do furajo :P ,k tolk dž pada :BUA:

wtf??dž??pa kaj pa delate noooooooooo....sj prov...če se jst ne morom se tut vi naute :lol1: ker egoist ane... :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!