Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

:blink: ma jst sm najbl pridnaaa... :cry: Benti pa ta dedek mraz! :glare: Kašn mučn dan sm takrat mela k me je u tistmu košu prnesu..pa ene 2x sm mu še s sank padla (na glavo itk-to se še zdej opaz) k so jelenčki mau prevč kolenčkal :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: ma jst sm najbl pridnaaa... :cry: Benti pa ta dedek mraz! :glare: Kašn mučn dan sm takrat mela k me je u tistmu košu prnesu..pa ene 2x sm mu še s sank padla (na glavo itk-to se še zdej opaz) k so jelenčki mau prevč kolenčkal :wacko:

:friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: ma jst sm najbl pridnaaa... :cry: Benti pa ta dedek mraz! :glare: Kašn mučn dan sm takrat mela k me je u tistmu košu prnesu..pa ene 2x sm mu še s sank padla (na glavo itk-to se še zdej opaz) k so jelenčki mau prevč kolenčkal :wacko:

izgovori izgovori :bounce:

:chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

snoopy a te ostrižemo jutri? :whistle:

:grrr

čakam da me dam spustijo...že tko sm besedo požru k sm se obril...sam je rekla sestra da bi blo fajn...pa k je bla tut ona... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure: jst dobim pa sam enkrat na let... :cry:

ja prid kmen . . . . . . ti bom jst dau večkrat na dan . . . . . ne sam na leto! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja prid kmen . . . . . . ti bom jst dau večkrat na dan . . . . . ne sam na leto! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

pa pravjo da je božiček iz severnih dežel....jst pravm da je južnjak :lol1: :lol1: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa pravjo da je božiček iz severnih dežel....jst pravm da je južnjak :lol1: :lol1: :worship:

hahahha :lol1: :lol1: odvisno kk gledaš hahahah :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja prid kmen . . . . . . ti bom jst dau večkrat na dan . . . . . ne sam na leto! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ma kolk si ti čez rok ej!!! :slap: Ja..sej govoriva o istih stvareh ane..fizička darila (igračke, pa sladkarije pa te zadeve :rolleyes: ..pa igračke za otrokeeee!! ne une za odrasle :huh: )

Med sladkarijami pa tud ne mislem nobenih lizik :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kolk si ti čez rok ej!!! :slap: Ja..sej govoriva o istih stvareh ane..fizička darila (igračke, pa sladkarije pa te zadeve :rolleyes: ..pa igračke za otrokeeee!! ne une za odrasle :huh: )

Med sladkarijami pa tud ne mislem nobenih lizik :evilgrin:

kera obrazložitev :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maaa neee morrrrš verjeet no! :lol1: Me kliče mamca naj jo pridem ke pogledat, k je glih pavzo imela in mi je kupla mejcenga medota zavitga u šalček :wub: , paa liziikooo ma zatakneno :slap: :lol1: Očitn bomo le vseen lizal :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maaa neee morrrrš verjeet no! :lol1: Me kliče mamca naj jo pridem ke pogledat, k je glih pavzo imela in mi je kupla mejcenga medota zavitga u šalček :wub: , paa liziikooo ma zatakneno :slap: :lol1: Očitn bomo le vseen lizal :xx:

kuk kjut za taga otročka :naughty: pridna mamica :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eiiiiiiii grahkiii :glare: naša ni več atračk :whistle: je weika, weika punča :P mamca pa ful pridna ja :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

valda blo treba potolažt ub utrgani žički... bo treba kmal zvezat nazaj, drgač ni zdrav to splojoh :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom šla v Palmanovo po rezervno..pa eno mal bl debelo. Kr zadne čase se mi res nekam velik trže :whistle: Račun bom poslala pa na naslov

post-21547-1228308966.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehehehe . . . . . . evo božiček je prnesu novo tipkovnico!!! :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010

matr bomo spet tipkal :evilgrin: . . . . . dokler me spet ne razjezi kej :evilgrin: . . . . .in ga spet ne najebe tipkovnica!!! :whistle: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kolk si ti čez rok ej!!! :slap: Ja..sej govoriva o istih stvareh ane..fizička darila (igračke, pa sladkarije pa te zadeve :rolleyes: ..pa igračke za otrokeeee!! ne une za odrasle :huh: )

Med sladkarijami pa tud ne mislem nobenih lizik :evilgrin:

jao si ti pokvarjena :whistle: . . . . . valjda sm mislu . . . .to kar sm mislu!!!! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

se razume, z lizikami in igračami vred . . . . :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :evilgrin: . . . . . .za otroke in za odrasleeeeeee še posebej!!!!! :evilgrin: :evilgrin: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao si ti pokvarjena :whistle: . . . . . valjda sm mislu . . . .to kar sm mislu!!!! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

se razume, z lizikami in igračami vred . . . . :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :evilgrin: . . . . . .za otroke in za odrasleeeeeee še posebej!!!!! :evilgrin: :evilgrin: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Ma mal sm pa res ja..trenutn..z eno strgano žičko v glav :whistle: Ma drgač pa kr gre no.. noge pa roke mam še vse pršvasane h telu :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čudn pr men se ni nč še oglasu...sploh dvomim da se bo...prav mami da si letos ne zaslužm druzga ku orng palco za po rit

tko da po en stran upam da nau nč okol pršu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njanja njanjaaaa njaaaaaaaaaaaaaaaaa, trilalalala laaaaaaaaaa hopsasaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....do neba... sam de da.........tralalalaaaaaaaaaa :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Zakva ni snig ciu lit???

kam je spizdu ta svit...

jest čem bit eskim...

snig na smi bit sam pazim..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje sneške,

tvoje sneške..super sanke tralalaa..

Če ga manka, nam se sanka,

kuhan vinu nam ga da

Dej, dej,...snih zej!

:P

Popravljeno . Popravil Andrejaa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njanja njanjaaaa njaaaaaaaaaaaaaaaaa, trilalalala laaaaaaaaaa hopsasaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....do neba... sam de da.........tralalalaaaaaaaaaa :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Zakva ni snig ciu lit???

kam je spizdu ta svit...

jest čem bit eskim...

snig na smi bit sam pazim..

matr ja...

sam mal vč stopinj, pa lubica gre vn :worship:

ki j vinu... naša tut... bordaaaaaaaaaaat tut, pa vinčka pit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čudn pr men se ni nč še oglasu...sploh dvomim da se bo...prav mami da si letos ne zaslužm druzga ku orng palco za po rit

tko da po en stran upam da nau nč okol pršu...

men tud tko prau... :lol: pa sploh ni res... js sm čist pridna.. O:-) newem kua bluzi :whistle: :evilgrin: js bi lolipop :grim :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!