Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Jah, to je tako, da mor'jo eni spraš'vat, a bo kdo gor, da sploh pridejo... Jebi ga, če ni publike, se ne splača hodit. :devil:

Druženje je nova skovanka za "showing up".press :whistle:

Točno tako, saj vsi skozi govorimo, da se ne hodi na ride samo kolena drgnit, ampak tudi kakšno rečt, itd.. To je pa bolj težko izvedljivo, če si sam tam, vsaj zame :)

Še ena pripomba.. Vidim, da je enim čudno, da na ridah ni več folka, če nam gre za druženje.. Če mene vprašate je to ravno toliko čudno kot to, da sredi julija ni nobenega osebka v pancarjih in na smučkah na pobočjih Cerknega ali na kakšnem drugem podobnem kraju :)

Ok ok že grem :whistle:

Dejmo se raje na kakšnem kofetu dobit :D Če ne prej pri Shadowkah na pijači, da spet kakšno rečemo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena pripomba.. Vidim, da je enim čudno, da na ridah ni več folka, če nam gre za druženje.. Če mene vprašate je to ravno toliko čudno kot to, da sredi julija ni nobenega osebka v pancarjih in na smučkah na pobočjih Cerknega ali na kakšnem drugem podobnem kraju :)

Dejmo se raje na kakšnem kofetu dobit :D Če ne prej pri Shadowkah na pijači, da spet kakšno rečemo :D

sredi julija v pancarjih? vsako leto :whistle:

po tistem pa kolena brusit..pa ne na ride..tega se na cesti ne počne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejmo se raje na kakšnem kofetu dobit :D Če ne prej pri Shadowkah na pijači, da spet kakšno rečemo :D

lohk bi se za četrtek zmenili,sam jz ne bom nč pobude dajala,k bo pol tko k zadnč k sva bila z oso sama kasneje k sva glih odšla sta pa še condor in snoopy prišla

tko da če se boste kej zislili povejte lahko vržem na prvo stran te teme in pa seveda pridem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cajta mam pa še vedno velik :lol1:

Jutr okol 11.00 prlet v okolico maribora, greva na kofe pa gixxerja pogledat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a so tam tut kake ride..da sprobamo :naughty:

Al pa če do marofa skočmo, da vidmo kok se obnese :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lohk bi se za četrtek zmenili,sam jz ne bom nč pobude dajala,k bo pol tko k zadnč k sva bila z oso sama kasneje k sva glih odšla sta pa še condor in snoopy prišla

tko da če se boste kej zislili povejte lahko vržem na prvo stran te teme in pa seveda pridem

moja malenkost je vedno za in bo prisotna!! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta vikend pa ni bil fočk :closedeyes:

mmmmmmm pa dej že nehi POOOOZZZZEEEERRRR!!! :whistle: :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes bil na primorskem službeno! full lepo vreme so meli! :rolleyes: sonček in full toplo, kr trgalo me je da bi šu domou po motor in juriš na primorsko!!! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam nabijate...se pridružujem... :whistle:

kdaj se gremo sankat po ridah? :alien1: :krneki:

žou premal snega, pa še sank nimam! :whistle: a bi mi gdo posodu sanke? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cajta mam pa še vedno velik :lol1:

pol sav že dva!!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žou premal snega, pa še sank nimam! :whistle: a bi mi gdo posodu sanke? :whistle:

Mam dve veki zračnci ~2.2m, dobri za spust, sm brez bremz :naughty: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam dve veki zračnci ~2.2m, dobri za spust, sm brez bremz :naughty: !

dobra ideja, kok se prej nisem spomnu??? :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazadne sm se iz Skerce dol spustu z njim, valda par let nazaj :headbang: !

Bi blo treba počas ponovit B) !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazadne sm se iz Skerce dol spustu z njim, valda par let nazaj :headbang: !

Bi blo treba počas ponovit B) !

Ej, j's s'm takoj za... Zimska roštiljada in "šlaufanje" na S'kirci. Lahk' se res v četrtek dobimo na kakem čaju/kofetu/karkol' že, pa kako rečemo na to temo.

Sej za šlaufanje sploh ne rab'š ne vem kolko snega, če se prav spomnim, hi hi...

P.S.: Nagaja, ni šlo za drkanje ampak za prvi vtis iz branja teme po dolgi odsotnosti. Pač... Vsi imajo polna usta druženja, potem pa ko se je treba družit, pa nikjer nikogar. Seveda pa poleti ni nikomur problem samemu zganjat pizdarije po ridah. Torej... toliko o druženju in drkanju. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes bil na primorskem službeno! full lepo vreme so meli! :rolleyes: sonček in full toplo, kr trgalo me je da bi šu domou po motor in juriš na primorsko!!! :naughty:

pa nč nis poklicu... te bam čez kalen k te vidn... :evilgrin:

barabca :winkiss: pa un te je čeku... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S.: Nagaja, ni šlo za drkanje ampak za prvi vtis iz branja teme po dolgi odsotnosti. Pač... Vsi imajo polna usta druženja, potem pa ko se je treba družit, pa nikjer nikogar. Seveda pa poleti ni nikomur problem samemu zganjat pizdarije po ridah. Torej... toliko o druženju in drkanju. ;)

hecno. meni je bila tvoja dolga odsotnost prav blagodejna...čeprav stališč glede rid in kolenčkanja nisem spremenila. in tvoj prvi vtis je na moč spominjal na brezvezno podrkavanje.

si zrihtal policijski nadzor na ridah za naslednjo sezono?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!