Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

u zajebana relacija :lol1: :whistle:

kwa se pa ti režiš???

seveda je zajebana relacija :whistle: . . . . . sploh pa . . . .če med potjo vidiš hudo sestro :eek: . . . . pol pa po celem kliničnem furaš za njo . . . :kva2:

na konc ti pa še uide . . . . :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kam gremo pol na kalamare :winkiss:

ja mama povej . . . . .vse nardim, sam da te olupm za kalamare! :evilgrin:

pa brez izgovoru!!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u zajebana relacija :lol1: :whistle:

:grim čist

kwa se pa ti režiš???

seveda je zajebana relacija :whistle: . . . . . sploh pa . . . .če med potjo vidiš hudo sestro :eek: . . . . pol pa po celem kliničnem furaš za njo . . . :kva2:

na konc ti pa še uide . . . . :slap:

komu uide??ni šanse...sj sm cel mesc že notr,bom pa ja vedu kako jih ujagat :winkiss:

kam gremo pol na kalamare :winkiss:

spet si začela :angry:

čeprov men so dns špageti na bolonezi zapasal... mMMMMMMMMMMMMmmmmm.....mater ste žleht... :P

A gre kdo z mano do viki burgerja na hitrco?? :whistle: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res dol na obali kaže +11 pišuka jawa je dns že odpelala navsezgudi pr eni sami stopinji celih 20km

in še ji paše :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res dol na obali kaže +11 pišuka jawa je dns že odpelala navsezgudi pr eni sami stopinji celih 20km

in še ji paše :naughty:

OPA vidm da si preživela noč :naughty: :naughty:

Le pejt mal zakurblet jawo da ti nau dougčes :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa smo jih natovkli dns skor 100 točneje 92km ma je passsaaalluuu

pa fajn je vozit grelnik sabo :naughty: sploh tak z bogatmi balkoni :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa smo jih natovkli dns skor 100 točneje 92km ma je passsaaalluuu

pa fajn je vozit grelnik sabo :naughty: sploh tak z bogatmi balkoni . . . .air bag-i :whistle:

:whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: o mama . . . . . . . sej vemo da si liz, liz . . . . ni treba še dopvedovati!!! :kva2: :kva2: :lol1: :lol1: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: o mama . . . . . . . sej vemo da si liz, liz . . . . ni treba še dopvedovati!!! :kva2: :kva2: :lol1: :lol1: :P

kaj teb ni jasnu :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj teb ni jasnu :krneki:

men je vse jasn . . . . . hec, jebemtiš . . . ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst tut miklavža dobu B)

najprej:

post-7954-1228588791_thumb.jpg

potli pa še novo hemlo :grim mater bom sexy :whistle:

kteri copatki... :lol: pa ktere sexy nogice :lol1: ijaaao :naughty: :lol: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja... hemla :lol1: ... :whistle: Res ne morm, da nebi..tud če bom zato tepena :rolleyes:

Uglavnem snoopy k je tak norc in niti na vozičku ne da miru, se je odloču, da se zakamuflira, kr se bo le tko izognu temu, da bi še na vozičku dobivu položnce zarad speedinga :evilgrin:

Snoopy :winkiss:

post-21547-1228722957_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa jst tud včeri fočk :yes: sm pozabla že zvečer napisat, k se mi možganovina :lol1: še ni odtajala od mraza.. K sm se tok trudla toploto oddajat, da ostalih dveh neb zebl O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj, a je že december :eek: ?

:lol1: :lol1: :lol1:

bilo, več prošlo,a?!?!... :lol1: :lol1:

Ja... hemla :lol1: ... :whistle: Res ne morm, da nebi..tud če bom zato tepena :rolleyes:

Uglavnem snoopy k je tak norc in niti na vozičku ne da miru, se je odloču, da se zakamuflira, kr se bo le tko izognu temu, da bi še na vozičku dobivu položnce zarad speedinga :evilgrin:

Snoopy :winkiss:

ej ti...tole ne..je blo rečen da ni treba gor limat...ane?????boš celga jegra sama spila ej..pa če bo premal ti bom še enga zlival u usta :drunk:

mater žlehtnobaaaaAAAAAAAAA :kva2:

sam priznejte..mi paše :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ti...tole ne..je blo rečen da ni treba gor limat...ane?????boš celga jegra sama spila ej..pa če bo premal ti bom še enga zlival u usta :drunk:

mater žlehtnobaaaaAAAAAAAAA :kva2:

sam priznejte..mi paše :winkiss:

Eiii ma...nišm žlehtnoba no....šaaaaamm... ma res me je mikal k hudič :rolleyes:

Pa..sm sklepala, da če si u tangicah paradirav okol, mi pa ja ne boš tega zameru :unsure:

Vem zakaj bi ti men jegra zlivov..k veš da ga ne nesem in bi me na spiranje k teb prpelala in ti neb mogla več traparij počet :kva2: (sam jst bi ti jih še bl :evilgrin: ) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eiii ma...nišm žlehtnoba no....šaaaaamm... ma res me je mikal k hudič :rolleyes:

Pa..sm sklepala, da če si u tangicah paradirav okol, mi pa ja ne boš tega zameru :unsure:

Pppppppppsssssssssssssssssssssssssssssssstttttttttttttttttttt :xx: :xx: :xx:

ne govor tega okol nooooooo

O:-) O:-)

Vem zakaj bi ti men jegra zlivov..k veš da ga ne nesem in bi me na spiranje k teb prpelala in ti neb mogla več traparij počet :kva2: (sam jst bi ti jih še bl :evilgrin: ) O:-)

sj jst ga tut ne nesem več...zdj k sm cel mesec abstineru...pomoje sm čist iz forme...bom pijan od toplega mleka... :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je vse jasn . . . . . hec, jebemtiš . . . ;)

pišuka okej okej......nism glih dobr ukopčala tega heca :headbang:

Ja pa jst tud včeri fočk :yes: sm pozabla že zvečer napisat, k se mi možganovina :lol1: še ni odtajala od mraza.. K sm se tok trudla toploto oddajat, da ostalih dveh neb zebl O:-)

morm rečt da si se res kr potrudla sam .............lohk bi se bl hehe :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!