Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

si zrihtal policijski nadzor na ridah za naslednjo sezono?

Emmm... Mislim, da bi to vprašanje morala nasloviti na koga drugega. Jaz in še nekaj nas se je močno trudilo, da bi ga ukinili, oz. vsaj omilili na raven "normalnega nadzora". Sicer pa sem podobno vprašanje naslovil tukaj tudi sam, pa očitno ni nihče storil ničesar, tako da je odgovor na tvoje vprašanje najbrž pritrdilen. Polocisti bodo najbrž ŠE VEDNO izvajali poostren nadzor na območju rid naslednjo sezono, ker ni nihče pripravljen ničesar storiti, da ga ne bi več. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emmm... Mislim, da bi to vprašanje morala nasloviti na koga drugega. Jaz in še nekaj nas se je močno trudilo, da bi ga ukinili, oz. vsaj omilili na raven "normalnega nadzora". Sicer pa sem podobno vprašanje naslovil tukaj tudi sam, pa očitno ni nihče storil ničesar, tako da je odgovor na tvoje vprašanje najbrž pritrdilen. Polocisti bodo najbrž ŠE VEDNO izvajali poostren nadzor na območju rid naslednjo sezono, ker ni nihče pripravljen ničesar storiti, da ga ne bi več. ;)

jz bi pa prosila, če se gre tole pogovarjat v pasti nevarnosti in vajvarce na kačjih ridah temo, ker kle se menmo durge stvari

pliiiiiiizzzzzzzzzz

Popravljeno . Popravil Tanjuška
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz bi pa prosila, če se gre tole pogovarjat v pasti nevarnosti in vajvarce na kačjih ridah temo, ker kle se menmo durge stvari

pliiiiiiizzzzzzzzzz

Se strinjam! Sem tudi sam podal link na pravo temo... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je torej jutri kje kak čaj na sporedu, al' nič? :P

Snoopy mi je sicer obljubil, da se nariše v soboto, pa potem ni bilo iz vsega skupaj nič....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mal zabave, da nau tko moreče use skupej, sam škoda k niso vajvarce, no sj si jih lohk predstavljate hehe :lol1:

post-10107-1195561639_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, j's s'm takoj za... Zimska roštiljada in "šlaufanje" na S'kirci. Lahk' se res v četrtek dobimo na kakem čaju/kofetu/karkol' že, pa kako rečemo na to temo.

Sej za šlaufanje sploh ne rab'š ne vem kolko snega, če se prav spomnim, hi hi...

P.S.: Nagaja, ni šlo za drkanje ampak za prvi vtis iz branja teme po dolgi odsotnosti. Pač... Vsi imajo polna usta druženja, potem pa ko se je treba družit, pa nikjer nikogar. Seveda pa poleti ni nikomur problem samemu zganjat pizdarije po ridah. Torej... toliko o druženju in drkanju. ;)

dobra ideja, jst sm takoj za! :whistle: :worship: dejmo se zdej v četrtek dobiti v epicentru na pijački da se zmenmo! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobra ideja, jst sm takoj za! :whistle: :worship: dejmo se zdej v četrtek dobiti v epicentru na pijački da se zmenmo! :lol1:

E je*i ga sad... Cel dan fehtam, da se dobimo, pa se nihče ne javi... Zdaj sem se pa že zmenil za nekaj drugega. Vi se torej zmen'te, če pa rab'te kakega prostovoljca za kako opravilo, pa mi naknadno sporočite. Načeloma ne bi smel biti kak velik problem. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm takoj za šlavfanje, sm ne po travi. Da ne bo tako kot z drsalkami po asvaltu!

Osa ob keri uri v četrtek?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je torej jutri kje kak čaj na sporedu, al' nič? :P

Snoopy mi je sicer obljubil, da se nariše v soboto, pa potem ni bilo iz vsega skupaj nič....

kaj pa ko te jst kličem...pa nimaš cajta a a.. :P jej jej :BUA: :D komi čakam da vidm cristy :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm takoj za šlavfanje, sm ne po travi. Da ne bo tako kot z drsalkami po asvaltu!

Osa ob keri uri v četrtek?

dejmo se dobiti v četrtek ob 19:00 v epikcentru! rock cafe baru! :naughty: pa se zmenmo za akcijo! kaj pravte???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejmo se dobiti v četrtek ob 19:00 v epikcentru! rock cafe baru! :naughty: pa se zmenmo za akcijo! kaj pravte???

Zmejnenu!

Popravljeno . Popravil rumenicestak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa ko te jst kličem...pa nimaš cajta a a.. :P jej jej :BUA: :D komi čakam da vidm cristy :yes:

si ga pa jaz vzamem.. in greva na ride :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si ga pa jaz vzamem.. in greva na ride :whistle:

POZER!!!! NE NAKLADI..... :whistle: :naughty: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si ga pa jaz vzamem.. in greva na ride :whistle:

eh mausi...ti si tut ena slika :winkiss: zate si bom pa extra čs vzela a prou... :naughty: :whistle: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je torej jutri kje kak čaj na sporedu, al' nič? :P

Snoopy mi je sicer obljubil, da se nariše v soboto, pa potem ni bilo iz vsega skupaj nič....

ja snoopy je oblubu da pride pa se je sfižilo...smo doma vrtal pa kable za net napelval da bo delal tko k je treba...zdj pa tut za net ni cajta zmeri...upam da te v tem tednu ne bom kakšen večer presenetu... ;) no...oz.da jst ne bom presenečen :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja snoopy je oblubu da pride pa se je sfižilo...smo doma vrtal pa kable za net napelval da bo delal tko k je treba...zdj pa tut za net ni cajta zmeri...upam da te v tem tednu ne bom kakšen večer presenetu... ;) no...oz.da jst ne bom presenečen :unsure:

dej dej nimaš cajta?? :slap: pa skoz se po logatcu klatiš ......... :whistle: :slap: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZER!!!! NE NAKLADI..... :whistle: :naughty: :slap:

nč ne nakladam.... :whistle: ... zmanjkal mi je bonov :whistle:

sicer pa.. kadar si povabu sm pršu :beer2:

eh mausi...ti si tut ena slika :winkiss: zate si bom pa extra čs vzela a prou... :naughty: :whistle: :evilgrin: :evilgrin:

komi čakam :naughty: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej dej nimaš cajta?? :slap: pa skoz se po logatcu klatiš ......... :whistle: :slap: :lol1:

Ja skos ja...sj sm u logatcu doma :winkiss: :whistle:

A parkerplac so drgač že zrihtal gor???? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobra ideja, jst sm takoj za! :whistle: :worship: dejmo se zdej v četrtek dobiti v epicentru na pijački da se zmenmo! :lol1:

kdaj pa je painball? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh mausi...ti si tut ena slika :winkiss: zate si bom pa extra čs vzela a prou... :naughty: :whistle: :evilgrin: :evilgrin:

pa zame :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga DEX poglej kaj sm najdla - DARTH BRUMA so od bliz slikal, spet se je na ridah pojavu, da nau spet kaka invazija, tko pred zimo, da zagarantirajo plac za nasledno sezono hehehehehe :evilgrin:

post-10107-1195653415_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč ne nakladam.... :whistle: ... zmanjkal mi je bonov :whistle:

sicer pa.. kadar si povabu sm pršu :beer2:

no pa da te vidmo, pridi v epicenter jutri na oijačo! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žou premal snega, pa še sank nimam! :whistle: a bi mi gdo posodu sanke? :whistle:

Mam jst sanke zate starina, sam ne vem če se boš lahk vanje vsedu

sez tvoja guza :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!