Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Ha?? :blink: Pismu...pa so me dubl.. ja čivapi bojo prec narjani..tkoj ko vas pelem v svojo klet :evilgrin:

Kaj kera, kera?? :hmm:

eh neč neč...kaže se pomanjkanje s... bom rajš tih :whistle:

tvojo klet? čivapi... iz česa bojo?

se delaš neki fino....pa med prvimi si u vrsti...takoj za mano :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz regčkov...začnem pa z največjim..oz..po višini najmanjšim :evilgrin:

o boh pomagi... sj se spomneš kej sm oblubla... no tu upoštevej... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se delaš neki fino....pa med prvimi si u vrsti...takoj za mano :lol1:

ma sam d nism prva, č bo zgledal skery... bm ž du cejta zviznala... bm sabo red bul prnesla... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAHAHAHA..ker komad sm najdu.... "mesarjeva Andreja" :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

SNOOPYYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:blink: :blink: :blink: :blink:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

"Mesarjeva Andrejaaaa.......Na ljubezen se spozna, mi dihati ne daaa........."

Hja....itk! Cela Cassanova (female version) sm :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Dam za pir ej!!!!! Ker komad! Najači! To bo zej za moje zvonenje :kva2:

__ZABAVNA___MESARJEVA_ANDREJA.mp3

Popravljeno . Popravil Andrejaa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1:

ja no samo ne izkoriščej zdj tega komada za svojo propagando :lol1: :lol1:

ženitne svetovalnice majo drgje :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :yea2: andrejjjjjaaaaaa... :kva2: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedva k sta tok glasna.... kaj mislta, da tam k reče "..mi dihat ne da" govori o tem, da ko me zagleda ostane brez sape ..prispodbno??? A-a lubčka moja :grrr Takrat ga že kolem in v čivapčiče predelujem!!! Tko da ... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedva k sta tok glasna.... kaj mislta, da tam k reče "..mi dihat ne da" govori o tem, da ko me zagleda ostane brez sape ..prispodbno??? A-a lubčka moja :grrr Takrat ga že kolem in v čivapčiče predelujem!!! Tko da ... :evilgrin:

:xx: jst sm ti še jegra dolžan ane?pa movie night...am...če vidm kakšn nož al pa "stol"...ej...

sam ne me zariučit noooo.... :cry:

irenca bo treba pakt narest drgač bo tole bl kriza se mi zdi...še zlasti k sm večja svija od tebe,mam največ za zgubit...

:cry: vedno sem bil 13 prase,sam zdj ne bom :cry:

al kaj??

:lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil snoopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče s ti na bolšem... č bo hotla kake nogice... hm toje majo neke čudne dodatke neužitne, pa se bojim d se bo prej na moje spravla :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče s ti na bolšem... č bo hotla kake nogice... hm toje majo neke čudne dodatke neužitne, pa se bojim d se bo prej na moje spravla :blush:

ej sj pol pa konc koncev se me niti ne spalača u vrsto dajat :D noge z dodatki,jetra in ledvica itk neužitna,...edin kar je je obraz svinjski :D :lol1:

:lol1: :lol1:

maš prov...sm na boljšem...upam da bo opazla to.. če ne pa ni mesarjeva :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil snoopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah u hrenovke itk vse zmečemo...itk se vse zdrobi pa zmeša notr...čene pa za pašteto :evilgrin: Vprašanje je sam kaj mi bo tist trenutk bl pasal :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej sj pol pa konc koncev se me niti ne spalača u vrsto dajat :D noge z dodatki,jetra in ledvica itk neužitna,...edin kar je je obraz svinjski :D :lol1:

:lol1: :lol1:

maš prov...sm na boljšem...upam da bo opazla to.. če ne pa ni mesarjeva :lol1: :lol1: :lol1:

joj jst upam d ni,d j tu sam pretveza... hm ka si jo sploh spomnu na tu, zj j pa čist podivjala ja... :unsure:

sj naša bo pridna pa je nabo am... u vrsti spljoh :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah u hrenovke itk vse zmečemo...itk se vse zdrobi pa zmeša notr...čene pa za pašteto :evilgrin: Vprašanje je sam kaj mi bo tist trenutk bl pasal :naughty:

šit!!!!

pa še velik železa je...za zdravje ane??

damn...še bl sm se namoču...se mi že ježi koža pa topi mast... :chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šit!!!!

pa še velik železa je...za zdravje ane??

damn...še bl sm se namoču...se mi že ježi koža pa topi mast... :chase:

nehej tk gavort kaj se ti... k ji bo še bel zadišal...

dddddddd... :xx: :xx: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam zte zdj pobeglni????

Andrejaa pust irencko k obstajajo tut večje svije pa bl okuse nooooooo :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam zte zdj pobeglni????

Andrejaa pust irencko k obstajajo tut večje svije pa bl okuse nooooooo :lol1: :lol1:

hvala za vspodbudne besede....

andrejaa ti se jih pa drž plosim :worship: k se mi hlače š močn šejkajo, snoop ve kak j tu :blush: jle snoopko, boš reko how :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Andrejaa pust irencko k obstajajo tut večje svije pa bl okuse nooooooo :lol1: :lol1:

Ummmm :blink:

Ja kk nej jo pustim?? Bi mogla prvo host z njo, da bi jo lahk pustila pol :lol1:

Sam host pa ne mislm z njo :nono: Mava obe motor..se bova manda ja vozile :naughty:

Če ne z motorjem pa z bordom :P Kaj bi človk hodu če ni treba :D

Večje svije od nje?? Ja sej vem da je kr velik delež populacije nad 1.50m..tko da..to ti čiist vrjamem :evilgrin:

Kolk je pa ona kej okusna pa jst neč ne vem.... razn če mi maš ti kej za povedat :naughty:

Pa jst zaenkrat tud še nim navade oblizvat ljudi...kak pa to vi iz Lohaca počnete pa ne vem :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za vspodbudne besede....

andrejaa ti se jih pa drž plosim :worship: k se mi hlače š močn šejkajo, snoop ve kak j tu :blush: jle snoopko, boš reko how :OK:

ja no...trudm se :P

vem ja vem kako je to...samo,men si tresejo iz druga razloga :D

:yes: HOW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ummmm :blink:

Ja kk nej jo pustim?? Bi mogla prvo host z njo, da bi jo lahk pustila pol :lol1:

Sam host pa ne mislm z njo :nono: Mava obe motor..se bova manda ja vozile :naughty:

Če ne z motorjem pa z bordom :P Kaj bi človk hodu če ni treba :D

Večje svije od nje?? Ja sej vem da je kr velik delež populacije nad 1.50m..tko da..to ti čiist vrjamem :evilgrin:

Kolk je pa ona kej okusna pa jst neč ne vem.... razn če mi maš ti kej za povedat :naughty:

Pa jst zaenkrat tud še nim navade oblizvat ljudi...kak pa to vi iz Lohaca počnete pa ne vem :rolleyes:

haha ala pouna kepa smeha haha :lol1: :lol1: :lol1:

o beyba jst se kr strinjam s tabo... hja psi veš d dost oblizujejo... p aniti n gledajo kok j svinja velika tko d ja... kar pa vada neč n pomen... tista populacija pa ja no... d nauva letele midve slučajn... si zrihti turbo pogon za cjt k dam pridem :krneki:

ja no...trudm se :P

vem ja vem kako je to...samo,men si tresejo iz druga razloga :D

:yes: HOW

no sam d jih n zgubiš kt ti j u navad... zj bl zebe ku polet veš, pa š poun vode je :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ummmm :blink:

Ja kk nej jo pustim?? Bi mogla prvo host z njo, da bi jo lahk pustila pol :lol1:

Sam host pa ne mislm z njo :nono: Mava obe motor..se bova manda ja vozile :naughty:

Če ne z motorjem pa z bordom :P Kaj bi človk hodu če ni treba :D

Večje svije od nje?? Ja sej vem da je kr velik delež populacije nad 1.50m..tko da..to ti čiist vrjamem :evilgrin:

Kolk je pa ona kej okusna pa jst neč ne vem.... razn če mi maš ti kej za povedat :naughty:

Pa jst zaenkrat tud še nim navade oblizvat ljudi...kak pa to vi iz Lohaca počnete pa ne vem :rolleyes:

Kdor hod je zakon...jst k se vozm sm pa luzer :yes: ma ne bo doug k bom teku...be afraid...be very afraid :naughty:

A nisi nkol u usta kt mulc nosila vsegaisvašta?? :o pa ti su čudežen otrok...se pravi da tist "S" pomeni "snažna" al kaj?? :lol1: :lol1:

ah kaj vse mi počnemo u loGatcu...ne bi vrjela tut če bi vidla...vsaj od začetka ne... :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor hod je zakon...jst k se vozm sm pa luzer :yes: ma ne bo doug k bom teku...be afraid...be very afraid :naughty:

A nisi nkol u usta kt mulc nosila vsegaisvašta?? :o pa ti su čudežen otrok...se pravi da tist "S" pomeni "snažna" al kaj?? :lol1: :lol1:

ah kaj vse mi počnemo u loGatcu...ne bi vrjela tut če bi vidla...vsaj od začetka ne... :lol1: :lol1:

sem zdi d se š prehit uči... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:o kaj pa to pomeni a??tiiiijjjoooooooooo :slap:

:whistle:

:lol1: :lol1: :lol1: hm... d bo kmal fata ku ti :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!