Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Faaaakk!!!!!! Kje jo je pa meu?? ..mislm sej če se najdejo profiči itk ni važn če jo maš u tla prbito :headbang: Ma prekleti ku****!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebemtiš čez rakek jo ne spravjo postavm vse kamere,tud u postojno grem vsak čas mal čekirat

če jo najdem odrežem glavo umnu k jo je pajsnu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebemtiš čez rakek jo ne spravjo postavm vse kamere,tud u postojno grem vsak čas mal čekirat

če jo najdem odrežem glavo umnu k jo je pajsnu

niukoli več je ne najdeš. meni so avto spizdili in sm ga lociral v bosni in ga ne morm dobit nazaj. vozi ga pa policaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se gremo dns kej furat

upa gdo na ride prpelat dva kolesa pa en agregat umes :naughty:

jest :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niukoli več je ne najdeš. meni so avto spizdili in sm ga lociral v bosni in ga ne morm dobit nazaj. vozi ga pa policaj

tih bot in drž pesti :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zvedu prejle...upam a se najde motor...držim pesti,ko ga najdete lohka skp naperemo unga ...to je za znort

Andrejaa...te kj prsti bolel?? :naughty:

hehe...

čimveč takih večerov...vsaj dokler lohka :OK:

PS:treba se pozanimat kje majo biljard kot blizu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Andrejaa...te kj prsti bolel?? :naughty:

hehe...

čimveč takih večerov...vsaj dokler lohka :OK:

PS:treba se pozanimat kje majo biljard kot blizu :P

Heheh pomoje prej tebe k si mi cel koncert priredu :worship: publika je pa tud pomagala mau ja...sam če ga mam kej pod gasom se kr fejst derem. Kot dokaz mam še zmeri filmčk iz notranke k sm tabl glasna...takoj za Hambijem seveda :evilgrin:

Jaaaaaaaaaaa....jst biii nabiiijaaalaaaaaaaaa :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heheh pomoje prej tebe k si mi cel koncert priredu :worship: publika je pa tud pomagala mau ja...sam če ga mam kej pod gasom se kr fejst derem. Kot dokaz mam še zmeri filmčk iz notranke k sm tabl glasna...takoj za Hambijem seveda :evilgrin:

Jaaaaaaaaaaa....jst biii nabiiijaaalaaaaaaaaa :naughty:

bojo še taki koncerti :yes: :yea2:

hambija se skor nč ni slišal na posnetku...sam ti pa :whistle: ...mogoče ne gre za isti filmček...čak ga bom gor prlimal... :lol1:

ne smeš nabijat...bo skos pršlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravičujem in vem da tole sploh ne spada sm . . . . . .ampak kačje ride tema se bere po celi sloveniji in zato bom tole nalimal sm gor!

ukradena je yamaha r6 letnik 2006 model 07 črne barve v postojni!

če bi kdor koli videl ali slišal o omenjenem motorju naj javi na pm ali na 040-162-801!

Motor je že zasežen in se nahaja na policijski postaji Izola.Vsem sodelujočim,ki so pomagali v iskalni akciji in ki so posredovali zelo koristne informacije o omenjenem motorju,se iskreno in od srca zahvaljujem.

Pijača in jedača sledi naknadno.

Ob tej priložnosti pa vsem motosvetovcem še posebno pa ridašem in ridašicam želim vesel božič in srečo v letu 2009.

Vaš Ninjaraider in brat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravičujem in vem da tole sploh ne spada sm . . . . . .ampak kačje ride tema se bere po celi sloveniji in zato bom tole nalimal sm gor!

ukradena je yamaha r6 letnik 2006 model 07 črne barve v postojni!

če bi kdor koli videl ali slišal o omenjenem motorju naj javi na pm ali na 040-162-801!

Nevem če je pametno tle to dat, ampak je prav da folk ve kako in kaj.

Nekaj dni nazaj mi je tine reku za da ima eno yamaho r6 letnik 2006 za dobr denar pa sem mu reku okey pač ti dam aro ti pa prinesi ostalo pa

k bojo papriji pa itd. zrihtano dam ostalo.

Po tednu dni vsa se zmenla da bova v torek, se pravi učeraj šla do lastnika skupaj nakrcala motor ter izplonila paprije. Ob 17.00 ka sva bla zmenjena ni kao mogu in reku da bo otor šou sam iskat in mi ga prinesu ob 20.00 uri dol dol. Ob 20.30 ali celo 21.00 se ne spolnem, sem ga klical kje je, lagal se je da mu je počla guma. Ugl. že živčen da me nateguje in da motorja sploh ni in da je sam hotu keš od mene se odpravim k njemu.... ob 22.00 pridem k njemu in ga ni blo doma nato živčen k bik grem domov ko ob 23.00 me kliče tine da mi vozi motor dol, ob 12.30 mi motor resno pripelje do mene, ob prvem obgledu motor je bil črn, ne kot mi je on reku on modr, mal sem ostal začuden nato pa vidim da je imel še razbito šipico pa ogledala in podrsan rahlo ob strani češ da mu je kao padu v kombiju. Motor pač spravim v garažo in grem spat.

Vse lepo in prav, ko danes dobim klic da je motor ukraden, tudi so mi sporočili kdo je bil.

ninjariderju sem takoj sporočil da je motor pri meni in motor skupaj z policaji odnesli na policijsko postajo izola.

Pač nisem si predstavljal da je tine tak človk, res da je bil v dolgovih ampak to ni razlog za krast, še posebej od kolegov! :(

Mojo 1k eur Are pa verjetno ne bom dubu nazaj.....

Ugl. čist bedn dan in upam da se dobi še tiste ostale k so bli z tinetom k zihr ni bil sam!

Naj vsi vedo zakaj se je šlo!

P.S

Vesele praznike pa božič .)

Popravljeno . Popravil AiroH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo, da se je našel... Sreča je na vajini strani.

Lepe praznike tudi tebi in vsem ridašem!

ja ja ima srečo ............. sam se je tud zvelo kdo je to naredu . . . . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem če je pametno tle to dat, ampak je prav da folk ve kako in kaj.

Nekaj dni nazaj mi je tine reku za da ima eno yamaho r6 letnik 2006 za dobr denar pa sem mu reku okey pač ti dam aro ti pa prinesi ostalo pa

k bojo papriji pa itd. zrihtano dam ostalo.

Po tednu dni vsa se zmenla da bova v torek, se pravi učeraj šla do lastnika skupaj nakrcala motor ter izplonila paprije. Ob 17.00 ka sva bla zmenjena ni kao mogu in reku da bo otor šou sam iskat in mi ga prinesu ob 20.00 uri dol dol. Ob 20.30 ali celo 21.00 se ne spolnem, sem ga klical kje je, lagal se je da mu je počla guma. Ugl. že živčen da me nateguje in da motorja sploh ni in da je sam hotu keš od mene se odpravim k njemu.... ob 22.00 pridem k njemu in ga ni blo doma nato živčen k bik grem domov ko ob 23.00 me kliče tine da mi vozi motor dol, ob 12.30 mi motor resno pripelje do mene, ob prvem obgledu motor je bil črn, ne kot mi je on reku on modr, mal sem ostal začuden nato pa vidim da je imel še razbito šipico pa ogledala in podrsan rahlo ob strani češ da mu je kao padu v kombiju. Motor pač spravim v garažo in grem spat.

Vse lepo in prav, ko danes dobim klic da je motor ukraden, tudi so mi sporočili kdo je bil.

ninjariderju sem takoj sporočil da je motor pri meni in motor skupaj z policaji odnesli na policijsko postajo izola.

Pač nisem si predstavljal da je tine tak človk, res da je bil v dolgovih ampak to ni razlog za krast, še posebej od kolegov! :(

Mojo 1k eur Are pa verjetno ne bom dubu nazaj.....

Ugl. čist bedn dan in upam da se dobi še tiste ostale k so bli z tinetom k zihr ni bil sam!

Naj vsi vedo zakaj se je šlo!

P.S

Vesele praznike pa božič .)

ja ja ima srečo ............. sam se je tud zvelo kdo je to naredu . . . . . .

:eek: :headbang:

Okej, tole je bilo pa kot strela z jasnega! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem če je pametno tle to dat, ampak je prav da folk ve kako in kaj.

Nekaj dni nazaj mi je tine reku za da ima eno yamaho r6 letnik 2006 za dobr denar pa sem mu reku okey pač ti dam aro ti pa prinesi ostalo pa

k bojo papriji pa itd. zrihtano dam ostalo.

Po tednu dni vsa se zmenla da bova v torek, se pravi učeraj šla do lastnika skupaj nakrcala motor ter izplonila paprije. Ob 17.00 ka sva bla zmenjena ni kao mogu in reku da bo otor šou sam iskat in mi ga prinesu ob 20.00 uri dol dol. Ob 20.30 ali celo 21.00 se ne spolnem, sem ga klical kje je, lagal se je da mu je počla guma. Ugl. že živčen da me nateguje in da motorja sploh ni in da je sam hotu keš od mene se odpravim k njemu.... ob 22.00 pridem k njemu in ga ni blo doma nato živčen k bik grem domov ko ob 23.00 me kliče tine da mi vozi motor dol, ob 12.30 mi motor resno pripelje do mene, ob prvem obgledu motor je bil črn, ne kot mi je on reku on modr, mal sem ostal začuden nato pa vidim da je imel še razbito šipico pa ogledala in podrsan rahlo ob strani češ da mu je kao padu v kombiju. Motor pač spravim v garažo in grem spat.

Vse lepo in prav, ko danes dobim klic da je motor ukraden, tudi so mi sporočili kdo je bil.

ninjariderju sem takoj sporočil da je motor pri meni in motor skupaj z policaji odnesli na policijsko postajo izola.

Pač nisem si predstavljal da je tine tak človk, res da je bil v dolgovih ampak to ni razlog za krast, še posebej od kolegov! :(

Mojo 1k eur Are pa verjetno ne bom dubu nazaj.....

Ugl. čist bedn dan in upam da se dobi še tiste ostale k so bli z tinetom k zihr ni bil sam!

Naj vsi vedo zakaj se je šlo!

P.S

Vesele praznike pa božič .)

stari sej si prou naredu da si klcu ninjo in svaka čast, sam kako nisi motorja prepoznal . . . . .saj si ga x krat vidu . . . .

uglavnem ti nisi nč kriu . . . .

ne vem pa kako misli ta človek sedaj pogledati ljudem voči . . . . .ki ga poznajo!

na njegovem mestu bi se zamislu . . . . in to fino!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je že zasežen in se nahaja na policijski postaji Izola.Vsem sodelujočim,ki so pomagali v iskalni akciji in ki so posredovali zelo koristne informacije o omenjenem motorju,se iskreno in od srca zahvaljujem.

Pijača in jedača sledi naknadno.

Ob tej priložnosti pa vsem motosvetovcem še posebno pa ridašem in ridašicam želim vesel božič in srečo v letu 2009.

Vaš Ninjaraider in brat

samo da se je našu :worship:

pa vsem tut iz moje strani vesel božič :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je že zasežen in se nahaja na policijski postaji Izola.Vsem sodelujočim,ki so pomagali v iskalni akciji in ki so posredovali zelo koristne informacije o omenjenem motorju,se iskreno in od srca zahvaljujem.

Pijača in jedača sledi naknadno.

Ob tej priložnosti pa vsem motosvetovcem še posebno pa ridašem in ridašicam želim vesel božič in srečo v letu 2009.

Vaš Ninjaraider in brat

no sam da se je uredilo :worship:

airoh-aro je pa treba dobit nazaj tako al drgač :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ninjaraider lepo da se je motor našel :worship: upam da z birokracijo hitro opravte in boste spet lažje spali.

VESEL BOŽIČ VSEM SKUPAJ,

ŽAL NI BEL,BO PA ZATO VSEEN VESEL.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VESEL BOŽIČ VSEM SKUPAJ,

ŽAL NI BEL,BO PA ZATO VSEEN VESEL.

bo veseeeeeel,

ko snoopy v notranjki bo pel :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še prav imaš,na pivo skočim na vas

naj ti po grlu dobro teče,

da vriskal boš od sreče :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!