Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Kaka budala lopovska je tale tine. Si nism mislu da je tak idiot. Folk ga bo linčal pa še mal na hladno bo treba it. Inteligenten da se kadi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja ima srečo ............. sam se je tud zvelo kdo je to naredu . . . . . .

ej osa si pa pička, da veš, lahko bi počakal, da se vsaj vidiva, prideš in spizdiš :headbang: :headbang: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej osa si pa pička, da veš, lahko bi počakal, da se vsaj vidiva, prideš in spizdiš :headbang: :headbang: :winkiss:

ja oprosti . . . . .sam sm biu kr dougo pr jurčku . . . .tebe pa nikodr!

pa drugič . . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VESEU BOŽIČ IN VESELE PAZNIKE ŽELIM! :yea1:

tuki pr cestaku pa je prou fino . . . . . pa še njegov produkt vina sekamo!!!!! :worship:

post-15855-1230141012_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam "rumen cestak" vino morem kr zapasat ob tisti lepi nogici :D

Popravljeno . Popravil AiroH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osa dej slike iz piknika še gor al pa v album :D

Je kumi dons dobu CD od slik, tako da sledijo ko bo .................. :D

sam "rumen cestak" vino morem kr zapasat ob tisti lepi nogici :D

Uuuuuuuuuuuffffffffff, slana noga :D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tonto božička pr vas letos ne bo ker je slišal da ste pridni in umrl od smeha ;)

VAŽNU DA JE PRŠUTA NA KAVALETI INU PUHN SOD VINA INU PUHNA GARAŽA MOTORJU, PEJ ZA DRUGU ME PROU KURC BRIGA :kva2: :OK: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VAŽNU DA JE PRŠUTA NA KAVALETI INU PUHN SOD VINA INU PUHNA GARAŽA MOTORJU, PEJ ZA DRUGU ME PROU KURC BRIGA :kva2: :OK: :yes:

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oooo tud naša se strinja s tem :010:

No za ns dva bu namestu vina puhn keudr pi :beer2: :beer1: :beer2: we

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja oprosti . . . . .sam sm biu kr dougo pr jurčku . . . .tebe pa nikodr!

pa drugič . . . .

vsaj povej, če je božičkovo darilo vredu :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem če je pametno tle to dat, ampak je prav da folk ve kako in kaj.

Nekaj dni nazaj mi je tine reku za da ima eno yamaho r6 letnik 2006 za dobr denar pa sem mu reku okey pač ti dam aro ti pa prinesi ostalo pa

k bojo papriji pa itd. zrihtano dam ostalo.

Po tednu dni vsa se zmenla da bova v torek, se pravi učeraj šla do lastnika skupaj nakrcala motor ter izplonila paprije. Ob 17.00 ka sva bla zmenjena ni kao mogu in reku da bo otor šou sam iskat in mi ga prinesu ob 20.00 uri dol dol. Ob 20.30 ali celo 21.00 se ne spolnem, sem ga klical kje je, lagal se je da mu je počla guma. Ugl. že živčen da me nateguje in da motorja sploh ni in da je sam hotu keš od mene se odpravim k njemu.... ob 22.00 pridem k njemu in ga ni blo doma nato živčen k bik grem domov ko ob 23.00 me kliče tine da mi vozi motor dol, ob 12.30 mi motor resno pripelje do mene, ob prvem obgledu motor je bil črn, ne kot mi je on reku on modr, mal sem ostal začuden nato pa vidim da je imel še razbito šipico pa ogledala in podrsan rahlo ob strani češ da mu je kao padu v kombiju. Motor pač spravim v garažo in grem spat.

Vse lepo in prav, ko danes dobim klic da je motor ukraden, tudi so mi sporočili kdo je bil.

ninjariderju sem takoj sporočil da je motor pri meni in motor skupaj z policaji odnesli na policijsko postajo izola.

Pač nisem si predstavljal da je tine tak človk, res da je bil v dolgovih ampak to ni razlog za krast, še posebej od kolegov! :(

Mojo 1k eur Are pa verjetno ne bom dubu nazaj.....

Ugl. čist bedn dan in upam da se dobi še tiste ostale k so bli z tinetom k zihr ni bil sam!

Naj vsi vedo zakaj se je šlo!

P.S

Vesele praznike pa božič .)

Točno tako,naj vsi vidijo s kom imamo opravka.Vem,da ti ni bilo vseeno in da ti je še zmeri teško,da si s takim človekom katerega si imel za kolega lahko to sploh naredu.Pr našem koncu je še zmeri vse napeto,policaj me je pred kratkim poklical in me obvestil,da sta vsaj še dva v to upletena,in za povrh še to,da jih tudi poznamo (nevem še kdo,bom pa povedu,ko pridemo do dna).Po pravici povedano,nevem kako bi odreagiral,že tako sm živčen,šele kako bi biu če bi šlo za moj motor,saj sta bila v isti garaži.Skratka,do kraja je še mala pot (upam,da res).

Upam da HAMBI to bere in,da se je zamislil nad svojim dejanjem, s katerim je prizadel ne samo mene ampak tudi vse,kateri so ga imeli za "kolega".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No za ns dva bu namestu vina puhn keudr pi :beer2: :beer1: :beer2: we

uja pej tut tu bo vredi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako,naj vsi vidijo s kom imamo opravka.Vem,da ti ni bilo vseeno in da ti je še zmeri teško,da si s takim človekom katerega si imel za kolega lahko to sploh naredu.Pr našem koncu je še zmeri vse napeto,policaj me je pred kratkim poklical in me obvestil,da sta vsaj še dva v to upletena,in za povrh še to,da jih tudi poznamo (nevem še kdo,bom pa povedu,ko pridemo do dna).Po pravici povedano,nevem kako bi odreagiral,že tako sm živčen,šele kako bi biu če bi šlo za moj motor,saj sta bila v isti garaži.Skratka,do kraja je še mala pot (upam,da res).

Upam da HAMBI to bere in,da se je zamislil nad svojim dejanjem, s katerim je prizadel ne samo mene ampak tudi vse,kateri so ga imeli za "kolega".

pod to se pa podpišem... :worship:

HAMBI sam mal pomisl, kokrat smo te obiskal u bolnici, držal pesti zate, ti kukr kol pomagal, oz bli na dosegu če bi kej rabu... in kaj vrneš? ne gre za vračilo... gre za izdajo kolegialnosti...

čovk newe kaj bi reko... jst sm brez besed...

bi rekla še vesel božič, sam mislem d si si tokratnega slabo poslal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VAŽNU DA JE PRŠUTA NA KAVALETI INU PUHN SOD VINA INU PUHNA GARAŽA MOTORJU, PEJ ZA DRUGU ME PROU KURC BRIGA :kva2: :OK: :yes:

bom pršu k teb na nogico in na pršut! če lohk!? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako,naj vsi vidijo s kom imamo opravka.Vem,da ti ni bilo vseeno in da ti je še zmeri teško,da si s takim človekom katerega si imel za kolega lahko to sploh naredu.Pr našem koncu je še zmeri vse napeto,policaj me je pred kratkim poklical in me obvestil,da sta vsaj še dva v to upletena,in za povrh še to,da jih tudi poznamo (nevem še kdo,bom pa povedu,ko pridemo do dna).Po pravici povedano,nevem kako bi odreagiral,že tako sm živčen,šele kako bi biu če bi šlo za moj motor,saj sta bila v isti garaži.Skratka,do kraja je še mala pot (upam,da res).

Upam da HAMBI to bere in,da se je zamislil nad svojim dejanjem, s katerim je prizadel ne samo mene ampak tudi vse,kateri so ga imeli za "kolega".

še dva? poznamo? uhhhh :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osa dej slike iz piknika še gor al pa v album :D

matr sm bil dons pr cestaku pa mi je prštimu cd z fotkami . . . . .pa pozabu pr njem . . . . k se je preveč dogajal . . . . :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr sm bil dons pr cestaku pa mi je prštimu cd z fotkami . . . . .pa pozabu pr njem . . . . k se je preveč dogajal . . . . :evilgrin:

Starina pozabu si cd, plet nazaj iskat in še na enega :whistle:

Veseu božič :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pod to se pa podpišem... :worship:

HAMBI sam mal pomisl, kokrat smo te obiskal u bolnici, držal pesti zate, ti kukr kol pomagal, oz bli na dosegu če bi kej rabu... in kaj vrneš? ne gre za vračilo... gre za izdajo kolegialnosti...

čovk newe kaj bi reko... jst sm brez besed...

bi rekla še vesel božič, sam mislem d si si tokratnega slabo poslal...

jz kr ne morem verjet,da je to resnično.......ne vem a sanjam al je vse skup kaka grda šala..........no ma najbrž se ne bi zezali na tak način.

sam verjet še kar ne morem............če pa je že to resnica..........res ne vem kakšen človek moraš bit da to storiš in to celo svoji druščini.

Fant predvidevam da si v resnih težavah da si se spravil v kaj takega.Resnično mi je žal ker nam nisi zaupal svojih težav ker verjemi da bi ti probali pomagat,saj smo te vzeli za svojega.S tem dejanjem si prizadel veliko ljudi in verjemi da si izgubil s tem mnogo pomembnih stvari.

RIDAŠEM IN RIDAŠICAM TUDI JAZ ŽELIM VESEL BOŽIČ IN SREČNO NOVO LETO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm..

tole s temi motorji in krajami pa preprodajanji..

sem brez komentarja...

sam nekej mora bit narobe..

amm..

u glavnem..na srečo nekako rešeno..pa vendar..

ne kr strelat vse po vrsti če je možno..

ajd banda..fajn se mejte..

pa se vidmo..sej veste kje..

upam da bo že nova pridobitev do takrat :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!