Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

vsaj povej, če je božičkovo darilo vredu :winkiss: :winkiss:

božičkovo darilce je pa tok super . . . . . da nemorem prehvalt! :worship: :010 :010 :010 :010 :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom pršu k teb na nogico in na pršut! če lohk!? :whistle:

SAGURNU DA LOHK sam če mi nisi kobile u Lublan spelu, :kva1: k ona se zlu rada jaha!!Prava mrha :kva2: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja qr*a no... mi je Yetika včer povedala... svašta :slap:

Vsem ridašem in ridašicam eno lepo božično jutro, pa da boste kej dobrga čez praznike počel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ridaši ni neč nabijanja, izgleda da nas je en član vse jako razočaru. :SS :SS

Bem mu ... kaka budala.

SVE SE VRAČA SVE SE PLAČA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekola,tud z moje strani vesel Bozic B)

Sam k tole berem,kaj vse se dogaja...Sj kr ne mors verjet,da je kej tazga mozno no :wacko: No,brezveze zdej o tem razmisljat. Itak se vse vrne ;)

Fajn bodte,pa lepo praznujte. Sej dnevi se pocas daljsajo,tko da se itak kmal ze kej vidmo. Upam,da bl pogost k lan :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SAGURNU DA LOHK sam če mi nisi kobile u Lublan spelu, :kva1: k ona se zlu rada jaha!!Prava mrha :kva2: :lol1: :lol1:

ma nism mu opreme :whistle: . . . . drgač bi ti jo prjahu domou :naughty: . . . . .ma je res prava mrha za kobilt . . . . :whistle: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Helo helo

Spet malo smetim tukej :whistle: :whistle:

Dans mi je kr slabo ratal ko sm prebrav kakšn Božič je zrihtav Hambi, še bolj pa me strese ko pomislim da se je tud za moj motor zanimav.

Ni zastonj pravil moj bivši profesor na faxu -> "Najboljšega prijatelja moraš s kolom po glavi" No takrat sm se mu smejav in si mislu, dej utihn bumbar... zdej mi je pa jasno kaj je hotu povedat.

Drugače pa lepo da se je motor našu!

Ridaši vesele praznike pa s pametjo, ker vem da eni greste do pleha :kva2: :kva2: tko z motorjem kot z alkoholom :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AJA TONTO!!!

Zgub se v kuhinjo pomagat pospravlet :kva2: :kva2: :lol1: :lol1:

čene bom jest mogu

TI PA TIŠINA :fight2: k še nisi dns neč naredu.

Še pod smrekco nisi pogledu kej te tm čaka :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TI PA TIŠINA :fight2: k še nisi dns neč naredu.

Še pod smrekco nisi pogledu kej te tm čaka :headbang: :headbang:

ČE MI JE PA NERODNO, KER MI JE OSA ZAJEBAV CELO SCENO S FLAŠO!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :devil: :devil: :devil:

Ko te dobim osa boš vidu boga... celo lublano sm prešnofav pa nč pametnga dobu za božiča in glej ga zlomka kakšna lepa flaša... vs veseu odhitim proti domu.. in čez par dni, je enaka flaša že doma...grrrrrrrrr :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AJA TONTO!!!

Zgub se v kuhinjo pomagat pospravlet :kva2: :kva2: :lol1: :lol1:

čene bom jest mogu

haha talenta... ala mičkn razgibavanja rami pa tko neb škodvalu :ninja:

TI PA TIŠINA :fight2: k še nisi dns neč naredu.

Še pod smrekco nisi pogledu kej te tm čaka :headbang: :headbang:

a j biu božiček... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep dan za na moped it. XT-jka je osedlana in že letim na hrvaško. Grem do umaga pa nazaj da mal segrejem moped. Se ga čujemo ko prletim nazaj :P Ale banda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep dan za na moped it. XT-jka je osedlana in že letim na hrvaško. Grem do umaga pa nazaj da mal segrejem moped. Se ga čujemo ko prletim nazaj :P Ale banda.

z užitam, pa fajn dihi d se boš greu :P

varno vožnjo ti želim :)

naša pa tut počas šiba mal naokol :whistle:

NEEEEEEEEEEEE BOŽIČKA :lol1: :lol1: :lol1:

oh, ma pej zakon, samu d je u familiji :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TI PA TIŠINA :fight2: k še nisi dns neč naredu.

Še pod smrekco nisi pogledu kej te tm čaka :headbang: :headbang:

Dej pejta se vidva v dnevno sobo zment, no. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep dan za na moped it. XT-jka je osedlana in že letim na hrvaško. Grem do umaga pa nazaj da mal segrejem moped. Se ga čujemo ko prletim nazaj :P Ale banda.

alo pa ne pozabi varovalk sabo :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem primorcem in seveda primorkam :) Pa tudi vsem ostalim, po dolgem času spet malo pišem tukaj, zato vam vsem želim lepe, vesele in srečne praznike!!!! Pa veliko veselja zdravjain zabave v nobem 2009! Kilometrov pa po želji, samo da bojo srečni pa celi ;)

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heiii...Še od mene, malčk z zamudo sicer VESELE IN SREČNE BOŽIČNE TER NOVOLETNE PRAZNIKE, pa da bi jih preživeli v krogu družine in prijateljev (ki to zares so). Pa vsem želim veli sreče, zdravja in ljubezni, predvsem pa iskrenih prijateljstev... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hambi k glih vidm da mau prebiraš... Ne vem zakaj pa kako, ker te mau časa poznam, vendar upam, da se boš zamislu..

Jst vas vse ne poznam glih doug, ampak vem da niti edn izmed ridašev ni nkol reku ene slabe besede o teb...

Časa se res ne da zavrtet nazaj, vendar upam, da se zavedaš, da take ldi kt je velika večina tle gor je težk najdit in izgubljeno zaupanje res težk nazaj dobit :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!