Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

a pri vas sneg pada? Tle sem šu en krog pa kr toplo je dol na morju muahhaha

Neki na easy mede tle na Rakeku.... pa glih k sm misnla it avto KOOONNČČNN je začel

Popravljeno . Popravil Andrejaa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pri vas sneg pada?

Tle sem šu en krog pa kr toplo je dol na morju muahhaha :D

ja dol je baje 12 stopinj sta bla ta stara dva v žusterni...tle pa se neki sili padat ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak, eni kr na moped... pr nas je pa že vse belo. Jupi, kak lep božič je letos :D :D :D

NIKAKRŠEN

Božič bi bil popoln, če bi bilo lepo 5-10 stopinj, jaz bi pa po jadranski magistrali užival. :whistle:

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uffff hitrost! :blink: Hvalaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :blush: :worship:

Čist slučajno, živim enih 200m zračne razdalje od te trgovine. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist slučajno, živim enih 200m zračne razdalje od te trgovine. :P

Čaki mal..................... :hmm: ,

zračna razdalja,rakete......... :hmm:

Folk,rešu sm uganko,mislm,da vem kdo je supermen :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki mal..................... :hmm: ,

zračna razdalja,rakete......... :hmm:

Folk,rešu sm uganko,mislm,da vem kdo je supermen :P

Benti pa sva oba razkrinkana :closedeyes: no jst sm se začasno upokojila...oz zdej sm mau Božičke..se razdajam okol :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25Aug08_Superman.jpg

Ej Catwoman, pomahi, če boš kej okol letela. :)

Hahhaahahahaaa....moj sanski moški :lol1: Itk sam zato k sm pleh pička in padam na njegov jekleni koniček :lol1: :lol1:

Bom probala za jutr al pa soboto našuntat kšnga šoferja..pa bom mal pomjavkala ko bom šla mim :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :010: naša j z motorčekaaa :yea1: pa prou neeeeeeeeeeeč ne zebee :worship: juhu bruhu, zakoooon.... našo začel razganjat zej :lol1: no pej tu jo tk zmerej, sm zj pa š u mal drugačnem smisluuu... :OK:

pa benga nism srečala, ewrokremčki..? aja no sj štekam d ste v krogu familly frost, ma pej drugači vem d bi bli vsi tavn na motorčekih...

post-11135-1230217374_thumb.jpg sm srečala po pot božička... :worship: š par utrinkov, oja paj tud zamelu me j mal, ma ne samu u glavi :P

post-11135-1230217514_thumb.jpgzakooooon, kr še b šla :rolleyes:

post-11135-1230217719_thumb.jpg

aja, pej božička najdete pa na tazadni fotki :P no ja sam boh ve ki je že zdej... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sami nabijači tle :P

Jst sm se pa dns nasmeju ku že dolg ne... osa hvala za drinko :worship:

A gremo kšn biljard počit?? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gremo kšn biljard počit?? :whistle:

Eiiiiiiiiiiii nehiii draaažžžtt, k ti bom nagobčnik dala :P hehe kera grožna :slap:

Jst niiiiiiiiiiiiiiiiiim izpiitaaaaaaaaaaa!! In to glih čez praznke :headbang: ...matr to sm pa šur da se je z namenom nardil - najbrž bi se ga kje ful napila, pa pol vozila..u naboljšmu primeru bi napihala, v najslabšmu pa..no o tem nebi rajš :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahhaahahahaaa....moj sanski moški :lol1: Itk sam zato k sm pleh pička in padam na njegov jekleni koniček :lol1: :lol1:

Bom probala za jutr al pa soboto našuntat kšnga šoferja..pa bom mal pomjavkala ko bom šla mim :lol1:

Sej vem, Vespa je zakon. :D

waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :010: naša j z motorčekaaa :yea1: pa prou neeeeeeeeeeeč ne zebee :worship: juhu bruhu, zakoooon.... našo začel razganjat zej :lol1: no pej tu jo tk zmerej, sm zj pa š u mal drugačnem smisluuu... :OK:

pa benga nism srečala, ewrokremčki..? aja no sj štekam d ste v krogu familly frost, ma pej drugači vem d bi bli vsi tavn na motorčekih...

post-11135-1230217374_thumb.jpg sm srečala po pot božička... :worship: š par utrinkov, oja paj tud zamelu me j mal, ma ne samu u glavi :P

post-11135-1230217514_thumb.jpgzakooooon, kr še b šla :rolleyes:

post-11135-1230217719_thumb.jpg

aja, pej božička najdete pa na tazadni fotki :P no ja sam boh ve ki je že zdej... :whistle:

Bravo, bravo, bravo! To so bile sigurno priprave na (morebiten) prednovoletni Zadar, ane? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eiiiiiiiiiiii nehiii draaažžžtt, k ti bom nagobčnik dala :P hehe kera grožna :slap:

Jst niiiiiiiiiiiiiiiiiim izpiitaaaaaaaaaaa!! In to glih čez praznke :headbang: ...matr to sm pa šur da se je z namenom nardil - najbrž bi se ga kje ful napila, pa pol vozila..u naboljšmu primeru bi napihala, v najslabšmu pa..no o tem nebi rajš :hmm:

ja ja...si si fajn tole zrihtala da se zmuzneš da ti ni treba za voznika bit ane :D

:worship: kapo dol :worship:

nč...peš bo treba hodit... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja Irencko... a si darila raznašala v tem mrazu al kaj? :P Sam veš..mojo bajto si pa spustila :cry:

jaaaa, sj sm rekla sm srečala božička... pa jelenčke j ful zebl, sva jim dala eno urco prosto d so se mal pogrel, njega sm pa na motorčk naložila pa sva šla en krog okol :worship: ma povsod itk ne... za dotične sm mu prevzela nalogo, d ma mal mejn dela :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo, bravo, bravo! To so bile sigurno priprave na (morebiten) prednovoletni Zadar, ane? :naughty:

oja savede, me j dobr držalu ž za u uno stran, ma pej je mnnde huda burja dol, tko d se naša obrnila pa šla raj božičku mal pomahat :P

drugič :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NIKAKRŠEN

Božič bi bil popoln, če bi bilo lepo 5-10 stopinj, jaz bi pa po jadranski magistrali užival. :whistle:

No ja... jest sm napisal, da je lep. Če bi bli pa tko, k si ti napisu, bi blo pa že kičast :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osa rider opažen ko je nesu smeti v kanto :whistle:

:slap:

ti pa maš cajt!!! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČE MI JE PA NERODNO, KER MI JE OSA ZAJEBAV CELO SCENO S FLAŠO!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :devil: :devil: :devil:

Ko te dobim osa boš vidu boga... celo lublano sm prešnofav pa nč pametnga dobu za božiča in glej ga zlomka kakšna lepa flaša... vs veseu odhitim proti domu.. in čez par dni, je enaka flaša že doma...grrrrrrrrr :fight1:

jebi ga starina . . . . .jo pa lohk prneseš men za božička . . . . :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hambi k glih vidm da mau prebiraš... Ne vem zakaj pa kako, ker te mau časa poznam, vendar upam, da se boš zamislu..

Jst vas vse ne poznam glih doug, ampak vem da niti edn izmed ridašev ni nkol reku ene slabe besede o teb...

Časa se res ne da zavrtet nazaj, vendar upam, da se zavedaš, da take ldi kt je velika večina tle gor je težk najdit in izgubljeno zaupanje res težk nazaj dobit :(

če se ne motim :whistle: . . . smo ugotovili da hambi-bambi ima nov nick :krneki: . . . .in to CONNAN . . . .smo ga navohal :whistle: . . . danes ga je naredu :slap: . . . in iz istega kompa :cry: . . .

tko da pod drugim imenom mal šnjofa . . . . :BUA:

tolk da veste folk!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!