Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Verjetno sn čudn.

Najbrž nisi. Če pa si, pol sva pa že dva. Tud Lucifuge ne trpi preveč zaradi odsotnosti pri bowlingu v izbrani družbi... :grrr

Najbrž smo pa res čudni/čudoviti. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga folk kaj smo dobri na slikcah.Osa,drugič nas moraš slikat z drugega kota,ker na teh zgledamo kot profiči :naughty: :whistle: .Ob priliki ponovimo :krneki: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osa kam si se pa ti skriu :naughty: kaj nis dau drugmu za slikat si se bau da ti mazne fotoaparat :whistle:

sej veš kako je če je aparat tvoj, sam sem se trudu izmikat objektivu! a so me useeno uspeli slikat!! :P ja bal sem se da ga ne mazejo drugi, kar se tiče pa motosvetevcev jim pa zaupam in ni straha! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj je na en slik :D popolnoma skoncentriran na igro :D

seveda, če sem čuvu rezultat od odzadi hihihi! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga folk kaj smo dobri na slikcah.Osa,drugič nas moraš slikat z drugega kota,ker na teh zgledamo kot profiči :naughty: :whistle: .Ob priliki ponovimo :krneki: .

OBVEZNO!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj ste bli pa to u epiku u cetrtek? drgac pa vidm da ste bli cist zatopljeni u igro hehe

Vcer smo bli... ;) ja itak borbeno (kao) hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kdo je biu zmagovalc?

Na nasi progi je najbols slo Dejanu A.K.A. Condorju...sicer pa sploh nima veze to :P ..vazn je da se mamo fajn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osa, sari nč nis povedu da grete bowlat :zzz: !

možno da sm pozabu oment, oblubim da naslednjič ti povem!!! :worship:

Prav luštn vas je videt ... če ne drugač pa na fotkah. :D

Lep pozdrav vsem!!! :grupni:

drugič pa pridita tudi vidva, pozdrav nazaj! :yea1:

upam, da niste vse razbili, da bom še kdaj ke pršu :lol1:

neč bat, lahko prideš! po pravici povedano smo (sem) se trudu mal razbijat in tud dve kugli hkrai semo pognali........ :whistle: pol smo se pa skrival k je bobnelo in pokalo....... hihihihi :whistle: :lol1: :P tko da lahk prideš tud ti mal razbijat, se ti pridružim! .) saj veš tam k so piz.....e sem tud jst OBVEZNO zraven!!!!! :P

NAŠA OOOOOO MAMAAAAAAA JE PA REP MED NOGE STISNILA, NIKODER JE VEČ NI! :whistle: še ob četrtkih je ni ............... nevemo kaj se dogaja z našo mamo, z najdaljšim stažom! :whistle: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enako.. Pa Osa se je trudu konkurirat in mu je kr šlo :lol1: :D Smo bli pa vsi prbližno ista liga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na koncu prekrasnega večera pa še skupinska slikca!! :yea1: ostali ki niste prišli pa VAM JE LAHKO ŽOU IN ZATO TRPITE!!!!!! :P

:closedeyes: ma mi je res...sam kaj čmo...eni živat drugi delamo na tem da nekoč bomo ;)

Bi pa blo zanimivo te kugle po ridag spuščat....mislte da bi policaji merl hitrost?? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp,jp....FINO JE BLO! :OK: Ja Dejan nimas kej...drugic gremo pa po avto....hehe :P Hvala vsem za vse...predvsem pa za dobro druzbo ;)

Ja, naslednč grem na 10x strike, mogoče clo rata še tiste 4x več k učer :whistle: :whistle:

Drgač pa hvala za družbo, fajn je blo, obvezno ponovimo :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

možno da sm pozabu oment, oblubim da naslednjič ti povem!!! :worship:

drugič pa pridita tudi vidva, pozdrav nazaj! :yea1:

neč bat, lahko prideš! po pravici povedano smo (sem) se trudu mal razbijat in tud dve kugli hkrai semo pognali........ :whistle: pol smo se pa skrival k je bobnelo in pokalo....... hihihihi :whistle: :lol1: :P tko da lahk prideš tud ti mal razbijat, se ti pridružim! .) saj veš tam k so piz.....e sem tud jst OBVEZNO zraven!!!!! :P

NAŠA OOOOOO MAMAAAAAAA JE PA REP MED NOGE STISNILA, NIKODER JE VEČ NI! :whistle: še ob četrtkih je ni ............... nevemo kaj se dogaja z našo mamo, z najdaljšim stažom! :whistle: :P

ma MAMAAAAAAAAAAAA je čist u pripravah za sobotn party in upa da vidi vse ridaše na kupu,al morm kr ukazat da ima da se narišete

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma MAMAAAAAAAAAAAA je čist u pripravah za sobotn party in upa da vidi vse ridaše na kupu,al morm kr ukazat da ima da se narišete

A moramo imet mikice kačje ride team na sebi :naughty: ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A moramo imet mikice kačje ride team na sebi :naughty: ???

Ne dj si nares gate kačje ride...boš bl zanimiv za ženke k boš striptiz plesal...

če se to zgodi...spustite me vn :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne dj si nares gate kačje ride...boš bl zanimiv za ženke k boš striptiz plesal...

če se to zgodi...spustite me vn :slap: :slap:

Js mam že tko al tko u gatah kačico :lol1:

ne bo se zgodl ... nč bt :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam že tko al tko u gatah kačico :lol1:

ne bo se zgodl ... nč bt :evilgrin:

zdj si pa preveč povedal...pomoje punc razn shadowk ne bo gor...vse si pokvaru ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!