Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

men se ga tud pije.......................k mam počas dost vode..........................se mi bojo še žabe zaredile :headbang:

ijoj še 6litru borovničk morm kupt pa vrnt u klub :rolleyes: ja decembra smo bli kr žejni

sam vina je pa še neki ostalo bo treba stankat predn se spridi

s kepanjem očitno ne bo nč k snega skor ni več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z oso :P pa zgleda da je enostransko kepanje :lol1:

sneg se vidno topi :krneki:

kake kepe . . . .jst nč vidu . . . ??? :blink: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se ga tud pije.......................k mam počas dost vode..........................se mi bojo še žabe zaredile :headbang:

ijoj še 6litru borovničk morm kupt pa vrnt u klub :rolleyes: ja decembra smo bli kr žejni

sam vina je pa še neki ostalo bo treba stankat predn se spridi

s kepanjem očitno ne bo nč k snega skor ni več

borovničke??? :o :D :D jst sm za??kje to??ala na dan z besedo... :P

seveda ne če te ni blu doma :whistle:

s kom se pa ti pol kepaš??in ti men diplomo pivca pošlješ....sram te bod :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s kom se pa ti pol kepaš??in ti men diplomo pivca pošlješ....sram te bod :lol1:

sosedu sm vrgu v šipo dopoldne eno ;) pa sm čakou da bo odgovor pa ga ni blu :unsure:

ja nek si se hvalu da si jaki pijanc :D sj lahko ti jo pa za kej drugega nardim :kva2: sam zmisl se kko kategorijo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

borovničk letos ni sploh

treba nabavt kej zaloge..................aktualno je predvsem rdeče vino...............buh vej če paše zravn kalamaru mejdun u naslednje k grem na morje grem stopusto na kalamare in deci ali dva refoška,če gre pa še kdo zravn lohk zavkrožno na litr al pa dva :naughty:

pizdumaternu sej se mi bo en dan res še sfukalu do kraja :evilgrin:

pol pa ne vem kaj bo al se ga bom nabutala do daske ok to mi je na srečo sam enkrat uspelo

al bom pa res nardila kakšno pizdarijo,bl k maš povno rt vsega bl ti je bed pa bl bi mel to kar res ne moreš imet

joj kaj bi dala zdej da bi se dala u kavbojke kratko majčko gor pa tastaro zguslano dainese jakno obula oxtarke nataknila na betico tardečo čelado

se vsedla na motor rdeče barve znamke yamaha,u žep utaknila pasaporte in u denarnico kunice in ga pičila do senja u izi za ogrevanje potem pa na polno do karlobaga kjer bi nardila pavzico po 63km žganja in zalaganja do slabosti tam bi se mal slekla jakno in uzela izpod sedeža piksno mr.brauna ga stankala in pičila dalje do paškega mosta kjer bi se ustavla in šla iz mosta dol enkrat plunt :whistle: in na ves glas zavriskat potem pa dinamična vožnja do Novalje in postanek na terasi moby dicka kjer bi naročila prvo letošnje pivo in pa itak kalamare.okej vmes bi dvakrat tankala enkrat u bistrc in drugič mal pred odcepom za pag trajekt.pol bi se odpeljala do apartmaja parkirala motor in zekasala še en ali dva pirčka potem pa bi šla sexat,ne sej ne direkt na plažo kjer bi se z užitkom zalučal v morje in potem bi pa res sexala na plaži :blush: in to tam na tisti skriti k ima full špičaste kamne da te žul in zbada po celmu telesu hehe,sadomazo varjanta.........no in pol bi se pa zbudla :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no in pol bi se pa zbudla :photo:

Ne ti in polAmpak sm se

Pa yamaha rdeča, PLAVA mora bit

Popravljeno . Popravil TONTO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa yamaha rdeča, PLAVA mora bit

:worship: :worship: :worship: :beer2: :beer2: :beer2:

Ufa Sanda...nice story. Sam ti pa znaš sline cedit ej skoz :closedeyes: Grrr :evilgrin: sami lušti.. no razn seksa na špičastih kamnih ..awč.. :wacko:

Tok bi se pa že zvekla do nečesa bl mehkega..aja..mona, sej bi lahk bla navrh :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no takle mamo a ne

u bistvu nit ni story čist neki normalnga kar se bo zgodilu čez ene par mescu

okej no le ,da bom tokrat mogoč raj na vrhu :winkiss: al pa tud ne k ne maram da nekdo trpi zarad mene hehe

no ja tud čez modro nimam nč :whistle: bomo vidl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uff,ti si pa opasna.Škoda,da moj "kompas" kaže na zahod. :whistle:

O kerem "kompasu" ti to? :naughty: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

borovničk letos ni sploh

treba nabavt kej zaloge..................aktualno je predvsem rdeče vino...............buh vej če paše zravn kalamaru mejdun u naslednje k grem na morje grem stopusto na kalamare in deci ali dva refoška,če gre pa še kdo zravn lohk zavkrožno na litr al pa dva :naughty:

pizdumaternu sej se mi bo en dan res še sfukalu do kraja :evilgrin:

pol pa ne vem kaj bo al se ga bom nabutala do daske ok to mi je na srečo sam enkrat uspelo

al bom pa res nardila kakšno pizdarijo,bl k maš povno rt vsega bl ti je bed pa bl bi mel to kar res ne moreš imet

joj kaj bi dala zdej da bi se dala u kavbojke kratko majčko gor pa tastaro zguslano dainese jakno obula oxtarke nataknila na betico tardečo čelado

se vsedla na motor rdeče barve znamke yamaha,u žep utaknila pasaporte in u denarnico kunice in ga pičila do senja u izi za ogrevanje potem pa na polno do karlobaga kjer bi nardila pavzico po 63km žganja in zalaganja do slabosti tam bi se mal slekla jakno in uzela izpod sedeža piksno mr.brauna ga stankala in pičila dalje do paškega mosta kjer bi se ustavla in šla iz mosta dol enkrat plunt :whistle: in na ves glas zavriskat potem pa dinamična vožnja do Novalje in postanek na terasi moby dicka kjer bi naročila prvo letošnje pivo in pa itak kalamare.okej vmes bi dvakrat tankala enkrat u bistrc in drugič mal pred odcepom za pag trajekt.pol bi se odpeljala do apartmaja parkirala motor in zekasala še en ali dva pirčka potem pa bi šla sexat,ne sej ne direkt na plažo kjer bi se z užitkom zalučal v morje in potem bi pa res sexala na plaži :blush: in to tam na tisti skriti k ima full špičaste kamne da te žul in zbada po celmu telesu hehe,sadomazo varjanta.........no in pol bi se pa zbudla :photo:

no no mama. . . . . .vidim da si se zbudila . . .dobro jutro!! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O kerem "kompasu" ti to? :naughty: :xx:

O tistem,ki pri meni visi na desni strani.Ups.Tudi levi cilinder dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojejjjj,spet bom jz vsega kriva pa še na alkohol se za boga svetga ne morm zgovarjat :rolleyes:

letos bolš da me na ride sploh ne bo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O tistem,ki pri meni visi na desni strani.Ups.Tudi levi cilinder dela.

:whistle: no še dobr d aoba..kr če bi sam edn bi že mau čudn lahk zgleal :xx:

ojejjjj,spet bom jz vsega kriva pa še na alkohol se za boga svetga ne morm zgovarjat :rolleyes:

letos bolš da me na ride sploh ne bo :whistle:

Letos si ŽE BLA :P Sej ni treba na alkohol..sej maš še pouhn drugih varjant: luna, bližanje pomladi, pomankanje poletnih dni, pomankanje kilometrčkov zarad česa se men že oz še zmeri rolllaaaaa..(pa še rolerjev s emi en da obut - graza)..pa zarad čisliš čulc, pa visoke trave in suheha štumfka na dnu morje.. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o mejdun sam res un winter fočk je bil že letos

pa z mopedom sm tud že bla ja maš res,u bistvu sm bla letos že full na ridah hehe kwota za januar zaključena

kaj šele bo k se ogreje dvakrat al pa trikrat na dan gor

sam lan sm pa res drajsala ovinke sm pustila več k pol qualliferce gor,sploh nej čudnu da mi je full zdržala k ni blo nobenih jakih hitrosti

no ja če se pa že morm zgovarjat se bom pa pol kr na porovo juho...........................al pa raj na vso raznorazno zelenjavo in podobno pizdarijo ki mi dela po en stran kr mau kažina pa še zasvojenost sz brcanjem je tud kriva da se mi frkla,no ja še bi lahko naštevali ma se bomo raj mal nazaj zadržal predn kakšno glupo butnem............................ja itak pomankanje PIVA to je to za vse je kriv PIR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o mejdun sam res un winter fočk je bil že letos

pa z mopedom sm tud že bla ja maš res,u bistvu sm bla letos že full na ridah hehe kwota za januar zaključena

kaj šele bo k se ogreje dvakrat al pa trikrat na dan gor

sam lan sm pa res drajsala ovinke sm pustila več k pol qualliferce gor,sploh nej čudnu da mi je full zdržala k ni blo nobenih jakih hitrosti

no ja če se pa že morm zgovarjat se bom pa pol kr na porovo juho...........................al pa raj na vso raznorazno zelenjavo in podobno pizdarijo ki mi dela po en stran kr mau kažina pa še zasvojenost sz brcanjem je tud kriva da se mi frkla,no ja še bi lahko naštevali ma se bomo raj mal nazaj zadržal predn kakšno glupo butnem............................ja itak pomankanje PIVA to je to za vse je kriv PIR

o mama . . . . . . . ALA SI SE RAZPISALA . . . . .MAJSTOR(E)ICE!!!!! :P :P :P :P :P :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če se lahko tudi jaz kdaj ustavim, al je plac tam sam za močvirnike in njihove periferiste rezerviran?

Mimogrede, je pa res lepo tam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če se lahko tudi jaz kdaj ustavim, al je plac tam sam za močvirnike in njihove periferiste rezerviran?

Mimogrede, je pa res lepo tam...

ne moreš verjet, kod drug kot naš prvokativni Vapo................. :headbang: :headbang:

ja jaz ti ne smem dati dovoljenja, ker niti ne vem, če ga imam sama, mislim pa da so vsi vključno z mamo in atom zelo prijazni......tako da mogoče dobiš še kaj za na zob :naughty: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če se lahko tudi jaz kdaj ustavim, al je plac tam sam za močvirnike in njihove periferiste rezerviran?

Mimogrede, je pa res lepo tam...

mim grede rezervacijo za parkeđo in ustavljanje na ridah dobiš pr ATA OSI :P :whistle: . . . . .popust na letno karto tud dobiš . . . :whistle: :whistle: :whistle:

kaki močvirniki . . . . ???? :eek: takih ni . . . . . :P

zaželeni vsi ljubitelji takih in drugačnih vozil na dveh (treh . . . ali štirih) kolesih . . . . ;)

noben ti nebo nič reku . . . . . . če se gdaj zmotiš in se enkrat za spremembo ustaviš na ridah . . . . :evilgrin:

l.p

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaki močvirniki . . . . ???? :eek: takih ni . . . . . :P

Stari men tole liči na čist poplavleno močvaro :hmm: , .....................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!