Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

kdaj pol sankanje???ej rakovčani a se dobimo ob 21h na postaji pa se gremo dol po lublanski sankat :naughty:

sanda pa prit še h nam skidat :P

bl bi šlu po vaši ulci dol k po naši :P...zakaj pa nebi šli raj z motorji :whistle: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj pol sankanje???ej rakovčani a se dobimo ob 21h na postaji pa se gremo dol po lublanski sankat :naughty:

Ma sam zrihtejete že tote sanke pa lahk gremo tud prec! Al pa res vrečke al pa kr neki..sam da bo šibal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sam zrihtejete že tote sanke pa lahk gremo tud prec! Al pa res vrečke al pa kr neki..sam da bo šibal

nč ne bo šibal kam če pa it :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč ne bo šibal kam če pa it :whistle:

Joj party breaker! :closedeyes:

Če ne bo šlo samo, bomo pa za en avto upel :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj party breaker! :closedeyes:

Če ne bo šlo samo, bomo pa za en avto upel :evilgrin:

raj traktor B)...bi mogli it na orlek sam kaj k ni luči :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mejdun ga siple še mal pa se bom šla bordat po vrtni še sreča, da žvim u najbl navpični ulci na rakeku :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mejdun ga siple še mal pa se bom šla bordat po vrtni še sreča, da žvim u najbl navpični ulci na rakeku :worship:

čeprou tut kamnita pot pa srnjak nista švoh :whistle: drgač pa frčo užge brez kurblna na pol poti če se spustiš po vrtni B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pa tu sploh misle kej nehat? :alien1:

Ne!! Jutr gremo še mal kidat, pol pa na motor pa eno črto narest :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mejdun ga siple še mal pa se bom šla bordat po vrtni še sreča, da žvim u najbl navpični ulci na rakeku :worship:

Um.. Sanda.. :rolleyes: heh :blush: oprosti za tist prevrnjen smetnak tam pr vaši bajt :whistle: ..nism znesla ovinka, ko sm z vrečo pikirala po vrtni dol vn O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to je ropotalo :hmm: jz sm pa mislila da gre plug pa mi ni blo nč jasno :rolleyes:

a si vsaj kanto pobrala al se bo zutrej tašča spotaknila pa pikirala na glavo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAHAHAHAHAHAHAHA :lol1: :lol1: :lol1:

andrejaa a si si zrihtala šiht?dodatn zaslužek pa to...pa pol kante razbijaš al kako?? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tako zdej so nam pa še ulco pokamenjal :headbang:

pa kaj res tako pogrešajo zgodovino oz dobo ko se bile ceste bele ala makedamske

porkamadona ne sam da morm kidat bom mogla še pometat če bom hotela u lepmu spelat,ma sicer pa boli me jawa je itak strojčina

ejga osa,kaj s mi zadnč neki mahu kao da boš obrnu pol se pa jz ustavm pr avrostilu in te čakam k budala,sm mislila da me boš na kufe pelov pa kurac :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutro :D...ja enih 15-20 ga je pa kr ja :D :whistle:

a ti to o snegu?? :blink: sram te bod :lol1: :lol1:

kaj pa ns tle briga kolk maš douzga

no tako zdej so nam pa še ulco pokamenjal :headbang:

pa kaj res tako pogrešajo zgodovino oz dobo ko se bile ceste bele ala makedamske

porkamadona ne sam da morm kidat bom mogla še pometat če bom hotela u lepmu spelat,ma sicer pa boli me jawa je itak strojčina

ejga osa,kaj s mi zadnč neki mahu kao da boš obrnu pol se pa jz ustavm pr avrostilu in te čakam k budala,sm mislila da me boš na kufe pelov pa kurac :rolleyes:

bomo potičke lohka delal pa gradove iz peska :D ...al pa osa je neki pravu da bo garažo delu...bomo zabetoneral da bo orng :P

kašn kofe?kje?kdaj? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kofe??prlet jutr dopoldne pa bomo kofetkal

cvičk bi ti rade volje pomagala pa se mi na šiht mudi,sorčy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga osa,kaj s mi zadnč neki mahu kao da boš obrnu pol se pa jz ustavm pr avrostilu in te čakam k budala,sm mislila da me boš na kufe pelov pa kurac :rolleyes:

ja mama . . . .sm mahu res je . . . .sam sm mahu da prid na črpalko . . . jst pa na omv-ju čaku . . . :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kofe??prlet jutr dopoldne pa bomo kofetkal

ja madonca...če dobim prevoz pa res pridm :P

ja mama . . . .sm mahu res je . . . .sam sm mahu da prid na črpalko . . . jst pa na omv-ju čaku . . . :whistle:

ja ja ata...zdj si se zafrknu...si še mojo kavo dobu na odplačilno listo :D :lol1:

PS: Prodam drek bele barve...količinski popust,ker dobavitelj skos siplje :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ki si kitarist :D...a bo kej :P ?

pejt trenirat da ne boš lekcije dubu :D

bo bo..je že...žeja namreč :whistle:

kašne lekcije??pa ti bi se skos neki z mano tepu...dj se umer...poglej kakšno nogo sm si naredu-preračunej kaj pol s tabo nardim ej.... ;)

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

dns se mi mal vici pokajo :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo bo..je že...žeja namreč :whistle:

kašne lekcije??pa ti bi se skos neki z mano tepu...dj se umer...poglej kakšno nogo sm si naredu-preračunej kaj pol s tabo nardim ej.... ;)

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

dns se mi mal vici pokajo :D :D

nek sva se menla o špilanju kitare :whistle: mogoč pa prletiva dns :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nek sva se menla o špilanju kitare :whistle: mogoč pa prletiva dns :whistle:

dej ne seri...je mrzl zunej...naum mogu za vrat držat...itk se bom raj na flaško prlepu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mama . . . .sm mahu res je . . . .sam sm mahu da prid na črpalko . . . jst pa na omv-ju čaku . . . :whistle:

sva pa k dva bizgeca :headbang:

ja no takle mamo,...

mejdun ga je spet vrglo 7centi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!