Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Osa, stari, če v soboto nav padal, a greva mal gume glancat po sredini :D !

hehe jst sem danes mal glancu gume! sem bil mal na kosilnici!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe jst sem danes mal glancu gume! sem bil mal na kosilnici!! :P

Lacki ju :D !

Sm slišu da bo v soboto ena R1 tuki v bližin hrumela :naughty: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe jst sem danes mal glancu gume! sem bil mal na kosilnici!! :P

matr de se vam da....mene že u bajt zebe(res d šparam z drvam,gorenc pa tu :fredy: ,ne pa d se bi še vozu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr de se vam da....mene že u bajt zebe(res d šparam z drvam,gorenc pa tu :fredy: ,ne pa d se bi še vozu :whistle:

Ejga, se greš pelat pa te zebe, pol pa domu prideš, se ti pa zdi da je tovk vroče :D !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr de se vam da....mene že u bajt zebe(res d šparam z drvam,gorenc pa tu :fredy: ,ne pa d se bi še vozu :whistle:

eurocrem!????? :slap: :whistle: zebe? pa tok lepo vreme je blo za kopanje!!! hihihihi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eurocrem!????? :slap: :whistle: zebe? pa tok lepo vreme je blo za kopanje!!! hihihihi :P

nč evrokrem...vrjetn bi se kj pelu...sam kosilnca še ni sestavlena :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lacki ju :D !

Sm slišu da bo v soboto ena R1 tuki v bližin hrumela :naughty: !

če bo vse posreč......... upam!!! :naughty: ni pa rečen, zna se zgoditi da tud r6!! hehe :P

nč evrokrem...vrjetn bi se kj pelu...sam kosilnca še ni sestavlena :headbang: :headbang:

kaj pa ji je??? kaj si pa delu???? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa je zdej Osa a si za v soboto rep stisnu :evilgrin: !

ne se še zmenva po PM-u! zna bit da bova kr užgala.....hehe! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa ji je??? kaj si pa delu???? :hmm:

neč nisn delu..regler mi je crknu,pa ga še nisn kupu..pa še avspuh morm popravt(de nau po teh drgnu brezveze),pa mal oklepov nazaj gor zmetat...mi je bl en popovdne mal dougcejt,pa sn mal dol pošramfu :whistle: aja pa mašino morm dol uzet,pa svečke menat,pa ole,pa zobnike in ketno,pa ležaj na sprednih vilcah,pa ploščice,pa ene par stvari poštrihat.....em tule bo kr drago......a kdo kup?? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neč nisn delu..regler mi je crknu,pa ga še nisn kupu..pa še avspuh morm popravt(de nau po teh drgnu brezveze),pa mal oklepov nazaj gor zmetat...mi je bl en popovdne mal dougcejt,pa sn mal dol pošramfu :whistle: aja pa mašino morm dol uzet,pa svečke menat,pa ole,pa zobnike in ketno,pa ležaj na sprednih vilcah,pa ploščice,pa ene par stvari poštrihat.....em tule bo kr drago......a kdo kup?? :P

kaj si že kej pomislu da obstajajo servisi, še lažje bi blo če bi drug moped kupu! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj si že kej pomislu da obstajajo servisi, še lažje bi blo če bi drug moped kupu! :headbang:

bm kr sam...vsej vem kaj je narjen kj pa sam plačan!!!....enkat bo tud drug moped,sam ne še kmal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brembo, hvala za pijačo!!! :yes: pa velik užitku v vožnji z mopijem...... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brembo, hvala za pijačo!!! :yes: pa velik užitku v vožnji z mopijem...... :yea1:

no problam man :kva1: :kva1: zdej ga bomo dal tak počivat na bele dni :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no problam man :kva1: :kva1: zdej ga bomo dal tak počivat na bele dni :cry:

Kaj pa belim dnem fali? :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe dobro jutro pijančki!!!! :slap: rumenicestak ........ ti pa jih boš še slišu........... :hmm: ............... vse plaču pol pa spizdu............ :? kaj nej rečem ......... hvala za drinko :worship: ........... sam slišu ih pa še boš!!!! :P skratka sinoči je bilo full fajn............ :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe dobro jutro pijančki!!!! :slap: rumenicestak ........ ti pa jih boš še slišu........... :hmm: ............... vse plaču pol pa spizdu............ :? kaj nej rečem ......... hvala za drinko :worship: ........... sam slišu ih pa še boš!!!! :P skratka sinoči je bilo full fajn............ :worship: :worship: :worship: :worship:

Stari ni kej........ :) , glavn da je blu dobr....... B) ! Saj veš obveznosti so obveznosti O:-) !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe dobro jutro pijančki!!!! :slap: rumenicestak ........ ti pa jih boš še slišu........... :hmm: ............... vse plaču pol pa spizdu............ :? kaj nej rečem ......... hvala za drinko :worship: ........... sam slišu ih pa še boš!!!! :P skratka sinoči je bilo full fajn............ :worship: :worship: :worship: :worship:

Stari ni kej........ :) , glavn da je blu dobr....... B) ! Saj veš obveznosti so obveznosti O:-) !

Sta oba spizdla pol ja...pa klincate viki generacijo :P

rumenicestak hvala za pijačo...pa da mi drugič ne uideš tkole...bomo šli za tabo :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol sm spet neki zamudla včeri??

Si zamudla..sicer ne preveč ;) po drugi strani bi pa lohka zutri na kofe pršla...eni smo bli še tm...in ni boljšga kt prešana slanina za fruštek :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sta oba spizdla pol ja...pa klincate viki generacijo :P

rumenicestak hvala za pijačo...pa da mi drugič ne uideš tkole...bomo šli za tabo :krneki:

Hehehe, veš đins generacija smo vedno kot veter, zdaj tu, pol tam, povsod nas ni in povsod smo :D !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!