Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

ja jz grem tud jutr u Postojno kot že vsak dan

ja nč bom šla pa pol jutr do logatca da ne bo preveč gužve hehehe

drgač pa dopoldne častim illy u rakeku če kdo pride sz piškotki vred

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha... naša kmal nau več O:-) k sem zdi d bo še šiht zamdila če bo šlo tk naprej haha...

:xx: O:-) :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha... naša kmal nau več O:-) k sem zdi d bo še šiht zamdila če bo šlo tk naprej haha...

:xx: O:-) :xx:

Tamawa..bejš delat, d mi boš neki lepga kupla :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tamawa..bejš delat, d mi boš neki lepga kupla :evilgrin:

:whistle: cccccccccccc... :whistle: jst bi pa hm hm ... nwm kej še... grm cekinčke slušt, k drgč nau neč... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisto priznanje je brembo neki zmutil...pa svoje ime prekril pa mojga čez...zihr... :lol:

jst nič ne mutim :D...ti imaš neko slutnju :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa ni po jusu?sicer pa...od kje maš ti licenco?? :o pa taka demokracija... ;) hihihihi

za enkrat je vse po nusu:)ja licenco mam pa že kr neki časa :naughty: odkar sm med tazelenmi lohk nardim mau kažina,sam naša ni taka

aaaaaaaaaaa fakkkkkkk kater grozn pes sm se skor usrala k sm ga zagledala,kaj naj bi to pomenilo pizda sm se res orng ustrašla,a b rada da s stola padem pa se z glavo butnem u tist rob na tleh jo prebijem spustim par litru krvi in duša spizdi skoz stare strešnike na nebo kjer potem v besu spusti žarke sonca,....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaaaaaaaa fakkkkkkk kater grozn pes sm se skor usrala k sm ga zagledala,kaj naj bi to pomenilo pizda sm se res orng ustrašla,a b rada da s stola padem pa se z glavo butnem u tist rob na tleh jo prebijem spustim par litru krvi in duša spizdi skoz stare strešnike na nebo kjer potem v besu spusti žarke sonca,....

:huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zgodba se ponavlja . . . . .

IN . . . . .VSE TIHO JE BILO!!! :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

konc smene,mejdun je bil čist odfukan :010 šiht sm se ga nažehtala k norc in to mi je supelo u 15minutah stisnt tri kuhana vina na prazn želodc pol me je pa butalu 2ur čist divje je blu smeha polna firma,že full dovgu se nism narežala do solz in da so me vse trebušne mišice bolele sam kriza k je glih potegnilu pa je zmankalu pol so mi nudl še rakio sam nism upala k bi blo pa čist adijo :rolleyes:

madrfakr bi šla še po šihtu kam vn sam koga dobit sred tedna za eno turnejco :headbang: zmeri me zagrab k ni treba :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in use je potihnlu ko se je smena začela B)

ugna kje delam smeno ;)

in zgodba se ponavlja . . . . .

IN . . . . .VSE TIHO JE BILO!!! :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

kakšna zgodba??to je lajf stari :P

konc smene,mejdun je bil čist odfukan :010 šiht sm se ga nažehtala k norc in to mi je supelo u 15minutah stisnt tri kuhana vina na prazn želodc pol me je pa butalu 2ur čist divje je blu smeha polna firma,že full dovgu se nism narežala do solz in da so me vse trebušne mišice bolele sam kriza k je glih potegnilu pa je zmankalu pol so mi nudl še rakio sam nism upala k bi blo pa čist adijo :rolleyes:

madrfakr bi šla še po šihtu kam vn sam koga dobit sred tedna za eno turnejco :headbang: zmeri me zagrab k ni treba :krneki:

mama al se men sam zdi al tol piješ kt mi?!? :blink:

le naprej dokler je vina kej... :whistle: :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne sam zdi se ti

mejdun zaloge vina usahujejo :headbang: no za en vikend je še pol bo pa res treba nabavt

ma kaj kej dogaja al še vsi spijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ugna kje delam smeno ;)

pojma nimam :unsure:

dobr dan :whistle:

Popravljeno . Popravil brembo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja od kdaj s pa ti pokonc da maš že dobr dan :rolleyes:

do pol poudne je še jutru če mene uprašaš

čeprav ta tedn sm full pridna se zbujam s pomočjo budilke že ob 9h :worship:

dobr ga pobira,mam filling da se bom za vikend vozila :naughty: s kom pa nisem še čist prepričana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah dokler ga je po smučiščih še nej ga kr pobira sneg je za u hribe

mejduunnnnn bi bordala,mislm bl padala hehe

kobla pa vogu kr vabta sicer na teh dveh smučiščih še nism bla pa bi blo fajn jit mal pogledat

sploh kobla se mi zdi zanimiva zame in za mojo dildo....dilo .........a ma kdo kakšne izkušne s tem smučiščem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah dokler ga je po smučiščih še nej ga kr pobira sneg je za u hribe

mejduunnnnn bi bordala,mislm bl padala hehe

kobla pa vogu kr vabta sicer na teh dveh smučiščih še nism bla pa bi blo fajn jit mal pogledat

sploh kobla se mi zdi zanimiva zame in za mojo dildo....dilo .........a ma kdo kakšne izkušne s tem smučiščem

biu sm na obeh voglu in kobli...me ne vidjo več razn če res neb blu kje drugje za smučat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je tko u kurcu???

jz sicer gledam iz druzga vidika najprej da je sedežnica jz pa moj bord ja :rolleyes:

pa da ni prestrmo,se prav kok sm vidla po fotkah oz načrtu prog in vlečnc bo po moje kobla zame čist cool

sicer pa itak tole vreme :headbang: :headbang: :headbang:

drgač pa na roglo bi šla takoj nazaj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je tko u kurcu???

jz sicer gledam iz druzga vidika najprej da je sedežnica jz pa moj bord ja :rolleyes:

pa da ni prestrmo,se prav kok sm vidla po fotkah oz načrtu prog in vlečnc bo po moje kobla zame čist cool

sicer pa itak tole vreme :headbang: :headbang: :headbang:

drgač pa na roglo bi šla takoj nazaj :whistle:

aaaa pa tk povej :D...pol sta obe smučišči zate če si še bl na začetku z bordanjem...pač nekot mam raj strme proge kar pa za koblo pa vogel neb mogu rečt :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u fak ne se jebat pa sej ne morm verjet pridem sz šihta dam

pa ugotovim da ni niti ene nove objave nawstalo ta čas :alien1: :alien1: :alien1:

okej glede na to da je fantovski četrtek mogoče še zastopm

ja sm se ga še dobr da nism napisala u temo tam v kr neki

kaj sm se dans odlolču k sm mela že namen napisat da danes pa ne zaužijem alkohola spoh k b se pa čist zajebala :rolleyes: sam sploh ne morm verjet da se me ni hotelo kej dost prjet no sej sm zaužila sam slaba dva deci al pa dober deci pa pol šmarnc pa 5x sm si borovničke brez šibr nalila.........pa tok sm tela mau zavriskat pa kr ni blo pravga filinga :krneki: pa u bistvu ja MEN SE PIJE PA NA RAKEKU SM :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u fak ne se jebat pa sej ne morm verjet pridem sz šihta dam

pa ugotovim da ni niti ene nove objave nawstalo ta čas :alien1: :alien1: :alien1:

okej glede na to da je fantovski četrtek mogoče še zastopm

ja sm se ga še dobr da nism napisala u temo tam v kr neki

kaj sm se dans odlolču k sm mela že namen napisat da danes pa ne zaužijem alkohola spoh k b se pa čist zajebala :rolleyes: sam sploh ne morm verjet da se me ni hotelo kej dost prjet no sej sm zaužila sam slaba dva deci al pa dober deci pa pol šmarnc pa 5x sm si borovničke brez šibr nalila.........pa tok sm tela mau zavriskat pa kr ni blo pravga filinga :krneki: pa u bistvu ja MEN SE PIJE PA NA RAKEKU SM :unsure:

sam teb se pa zadne cajte dost pije...a sploh še veš kaj je voda??pa ne mislem sam za kozarce prat,pa posodo...al pa cujne...tko za pit pač?!?! :blink:

sj bo sandica..mama naša...vsak pride u svoja leta... ane :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!