Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

kam pa boš z tolkimi =) ?

ti ne vem . . . . .bom kr urnik sestavu . . . . in jih lepo izkoristu . . . maksimalno !!!! :kva2: :evilgrin: :naughty: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čestitke stari in srečno vožnjo sz novo lubico :worship:

sam čak mal a ni to čist mal premajhn motor zate po moje boš vidt gor k krpan na kobilci :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tuki pa še kužo ki si je privšču malce spogledovanja z lubico . . . . :whistle:

mislim da se je zacopu . . . . :whistle:

:blush: :wub: :wub: :wub:

ma sm se res... O:-)

hvala ti...mi je spet kri po žilah pognal...pa glas...jooooooooooo....sj bo sj bo...wrum wrum ...

kam pa boš z tolkimi =) ?

za prijatelje... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma čak kaj to si ti na sliki ja fak si mi nekam drgačn :unsure:

če ne bi bil u znanih papučah te res ne bi porajtala

zgleda da se res dolgo nisva vidla ja u bistvu letos sploh še ne :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma čak kaj to si ti na sliki ja fak si mi nekam drgačn :unsure:

če ne bi bil u znanih papučah te res ne bi porajtala

zgleda da se res dolgo nisva vidla ja u bistvu letos sploh še ne :headbang:

ti povem kaj je drgačn...niste me vajeni brez bergl :P :kva2: se bo treba nazaj počas navadit ja...snoopy is back :evilgrin:

hehe

sj če bom za vikend kj na vašm konc te pokličem...boš dala za pivo...al si že nehala sesat alkohol?? :hmm: :lol1:

PS:kakšnih znanih papučah??si ja nora... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja čist možn da so birgle krive mislm birgle so že ravne ah..............brrrr

ja lepu da s beck :hmm: aja to je pivo se m je zdelo, da neki ne klapa

da s back pa ne pack s mislu :worship:

drgač pa kr zvrcn,veš da bom dala za pivo lohk tud dva mislm dva zate k jz piva letos od 1januarja od 8h zutrej ne pijem več sploh,do nadaljnega,ki bo predvidoma v prizni na čakanju trajekta za na pag tam bo sedla za začetk tamala bavarija na un štoplc k ga na roke odpreš,........................ijoj kere lušte si mona delam :headbang: no in pol tisti dan se ga usujem s pirom do daske :evilgrin:

no pa k nism glih škrt jih 7 obdržim zase ostalih 18 si jih pa postrešte sami,oz kdo prej pride prej pije

post-265-1234996679_thumb.png

post-265-1234996741.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehehe . . . . .ata osa je končno pršu dam . . . . . z novo ljubico . . . . . :naughty:

no tko d sta zdej dve doma . . . . . :naughty:

ta tretja pa upam da pride jutri . . . . :whistle: :whistle: :naughty: :naughty:

z ta četrto pa zdele čvekam po mobitelu . . . . :P

:worship: Meni so te modro-črne japonkice kr lušne :whistle: Tebi ja, ki bi prišla prav prenosna vinjeta :naughty: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čestitke stari in srečno vožnjo sz novo lubico :worship:

sam čak mal a ni to čist mal premajhn motor zate po moje boš vidt gor k krpan na kobilci :unsure:

hvala hvala . . . . . sej se more vedet gdo je dec . . . . :evilgrin:

kar se pa videza tiče nisi falila . . . :whistle:

ja . . . sej bomo vidli . . . . kupu sm jo čist slučajno, sicer sm isku r1 . . . tko da . . . . pač naletu . . . .ugodna cena!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Meni so te modro-črne japonkice kr lušne :whistle: Tebi ja, ki bi prišla prav prenosna vinjeta :naughty: :grim

nevem gdo se pa sploh vozi z motorji po avtocestah . . . . :whistle:

ni panike . . . . se bom pa z tadrugo vozu! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem gdo se pa sploh vozi z motorji po avtocestah . . . . :whistle:

ni panike . . . . se bom pa z tadrugo vozu! ;)

huda :wub: :wub: :whistle: škoda k je že šla :?

pa jurko fajn se ga napij dns B) vse najbolše :beer1: :beer2:

Popravljeno . Popravil brembo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf se je pa dogajal tle... :yea1:

Matr edin kar se je pr men nardil je da sm fasala lisice na avto in položnco za 75eurov :headbang: :headbang:

Čak Brembo kera je že šla?? Pa ne od Ose tanova?? Upam, da ne..bi jo še kej u živo pršla pogledat ta vikend... :yes:

Snoopy da slučajn neb pozabu še mene poklicat...predvidevam d u maškarah boš Jegr :naughty: U sam to zna bit nevarn..k te lahk še po tleh podrem od veselja k te zagledam :blush: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro banda.....................mejdun sm se zbudla čist mačkasta no u bistvu me je zbudla budilka pa na Hitova

pa sm ji rekla da sm vidla u u Idriji srno pa m nej verjela,no zdej pa zvem da majo še lisice :rolleyes: ajejjjjejj ga pa biksa tale napa frača.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro banda.....................mejdun sm se zbudla čist mačkasta no u bistvu me je zbudla budilka pa na Hitova

pa sm ji rekla da sm vidla u u Idriji srno pa m nej verjela,no zdej pa zvem da majo še lisice :rolleyes: ajejjjjejj ga pa biksa tale napa frača.

Ma u Iderji lahk parkiram na vrh merkatorja pa ne bo nben ni pisknu..itk je Idrja.

Ma tam u uni vukojebeni lublani, ti jih pa uturijo..tam kjer se še podgane ne sprehajaooooo :headbang:

Ja pa še kšno srno se mi manka ja...pr nas ni divjadi k se nas itak vsi in vse bojijo. Še če bi mel gozdilo bi ušla k bi par naših spustl vn.. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no to je pa pol tko k gre seljak u mesto,pa misl da je vse njegovo :rolleyes:

no ma dokler mi po Rakeku ne delaš kažina je vse urjedu :winkiss:

jahuu dns je pa tadebeu četrtk,pa žaganje babe če se ne motm................ma ja bo treba jt jutr po šiht zvrnt kakšnu šilce al pa dva,......do nadalnega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf se je pa dogajal tle... :yea1:

Matr edin kar se je pr men nardil je da sm fasala lisice na avto in položnco za 75eurov :headbang: :headbang:

Čak Brembo kera je že šla?? Pa ne od Ose tanova?? Upam, da ne..bi jo še kej u živo pršla pogledat ta vikend... :yes:

Snoopy da slučajn neb pozabu še mene poklicat...predvidevam d u maškarah boš Jegr :naughty: U sam to zna bit nevarn..k te lahk še po tleh podrem od veselja k te zagledam :blush: :xx:

:lol1: lisice?so ti jih lisjaki nastavl ane...barabe ;)

bom poklicu...če se sploh pride...v najslabšem primeru pridem sam-na kofe,da bom lhka vozu...ob takem cajtu se dol tare policajev...ne smem sreče skušat... :whistle: razn če bomo do jutra kje...pol se splača,k bom lohka spal za šankom :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam zuni je pa baje full mrazzz ne grem niti pogledat če drži

sam bojda je blo zutri -11 pa zdej je še kr -4 pa če bo šlo še mal tko naprej pomen, da se znam za vikend že kej drsat :naughty: tko da držim pesti da rata dobr led

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem gdo se pa sploh vozi z motorji po avtocestah . . . . :whistle:

JST in to z XT-jko, najraj pa zdej k ima kramparce gor :naughty: :evilgrin:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam zuni je pa baje full mrazzz ne grem niti pogledat če drži

sam bojda je blo zutri -11 pa zdej je še kr -4 pa če bo šlo še mal tko naprej pomen, da se znam za vikend že kej drsat :naughty: tko da držim pesti da rata dobr led

Veš bi blo treba pa mal dlje cajta take temperature met za orng led...pa še piha-če že bo bo valovit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se znam za vikend že kej drsat :naughty: tko da držim pesti da rata dobr led

Jebeš led :headbang: SONCE PA SOL DOL Z ASFALTA :naughty: :worship: :naughty: pol pa GGGGAAAAAAAAAAASSSSSSSSAAAAAAAAAAAAA!

Dost imam te kurčeve zime :SS :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebeš led :headbang: SONCE PA SOL DOL Z ASFALTA :naughty: :worship: :naughty: pol pa GGGGAAAAAAAAAAASSSSSSSSAAAAAAAAAAAAA!

Dost imam te kurčeve zime :SS :BUA:

sj ti se itk v vsakem primeru voziš....ne jokej :P :beer2:

grem jst mal peshhondo zakurblat...jo je treba utečt :P

via ragaci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj ti se itk v vsakem primeru voziš....ne jokej :P :beer2:

Ma sej ne jokam, sam sm že sit tega mraza.Pa vsakič ko pridem domov oprat sebe , motor...

Ma asfalt je le asfalt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš bi blo treba pa mal dlje cajta take temperature met za orng led...pa še piha-če že bo bo valovit :P

ja ti s pa res optimist :rolleyes:

Jebeš led :headbang: SONCE PA SOL DOL Z ASFALTA :naughty: :worship: :naughty: pol pa GGGGAAAAAAAAAAASSSSSSSSAAAAAAAAAAAAA!

Dost imam te kurčeve zime :SS :BUA:

ja pa +23

takoj podpišem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

streznla sm dvakrat mogla prebrat strzala :rolleyes: streznla zakaj že

učeri sm držala oblubo k sm jo napisala u kr neki in sicer da učeri na šihtu ne probam kaplce kohola in sm se tega držala korektno,..čeprov dogajalu mi je pa k da bi ga mela polno guzo hehe

uglavnm dns se mi zdi da tud abstiniram....

ejga a b šu kdo na koncert Madone????sej ne da častim karto sam tok me zanima če b šu kdo tud da ne b šla slučajn sama k pol nit ne mislm jt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!