Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Jst sm že plačala eno karto včeri..za predstavo Labodje jezero, produkcija UpIčEnE BeJbE. Sm dala 75 eurov in to je men dost predtsav zdele za pou leta :headbang:

Kaj resn mislš it? Pa sj lahk jst eno zapojem no.. :whistle: tud jst mam neki talenta..sicer skritga..ga niti sama še nism našla..tud Sherlock Holmes ne..ampak računam lahk ti pa glih tko od 100-500eurov :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je že preveč. :rolleyes:

anede, tu j prehot for us.. ene 15 več d bi blo, pa bi lubce ne blo vč duma :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm že plačala eno karto včeri..za predstavo Labodje jezero, produkcija UpIčEnE BeJbE. Sm dala 75 eurov in to je men dost predtsav zdele za pou leta :headbang:

Kaj resn mislš it? Pa sj lahk jst eno zapojem no.. :whistle: tud jst mam neki talenta..sicer skritga..ga niti sama še nism našla..tud Sherlock Holmes ne..ampak računam lahk ti pa glih tko od 100-500eurov :P

no sej madona bo v naslednji polovici leta tako da slab izgovor hehe

drgač pa ja tud ti mi lohk zapoješ,bom plačala ni problema,sam če boš v pravi valuti zaračunala heheh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej madona bo v naslednji polovici leta tako da slab izgovor hehe

drgač pa ja tud ti mi lohk zapoješ,bom plačala ni problema,sam če boš v pravi valuti zaračunala heheh

U refošku predvidevam :P

Ma takrat bom pa rajš, najrajš za bencin dajala B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej ne jokam, sam sm že sit tega mraza.Pa vsakič ko pridem domov oprat sebe , motor...

Ma asfalt je le asfalt.

to ti dam pa prov :grim sj bojo zdj maškarce...fajn grdo se našem da se bo teta zima ustrašla pa šla stran...sam ne pretiravat da ne boš še ns prestrašu :kva2: :lol1:

ja ti s pa res optimist :rolleyes:

ja pa +23

takoj podpišem

kakšn optimist??glede česa?? :P

brembo-si že zrihtal prkolco pa traktor??gremo al ne? :P :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U refošku predvidevam :P

Ma takrat bom pa rajš, najrajš za bencin dajala B)

ja kr u redu predvidevaš :worship: ajde banda držte se mi jz bom očitno spet zadna na šiht pršla :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huda :wub: :wub: :whistle: škoda k je že šla :?

huda kaj??? šla je pa v toplo garažo k svoji prjatlci . . . . . :naughty:

post-15855-1235054786_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro ride...toplo se oblecite, zunaj je mraz...čez okno zgleda 15°C pod ničlo...čez okno...za ostalo pa me boli k**** ...bom itk še neki cajta pod kovtrom :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutro tut vam :D

idemo dalje za iste pare :blink:

a bo kdu dns v hotedršči na bilis privat parking? znamo prletet :whistle:

s traktorjem?to tut leti?? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huda kaj??? šla je pa v toplo garažo k svoji prjatlci . . . . . :naughty:

Ej ti BANDIT, pa kaj se greš, a si čist znoru, kva si pedofil ratu al kej!!!Mater ja a zdej se boš pa tak hrust kot si, na mladička od R1-ke spravu, pa gor po ridah reučko drajsu in pajsu :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil TONTO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ti BANDIT, pa kaj se greš, a si čist znoru, kva si pedofil ratu al kej!!!Mater ja a zdej se boš pa tak hrust kot si, na mladička od R1-ke spravu, pa gor po ridah reučko drajsu in pajsu :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

pedofil?? :blink: kam to paše pa zakaj?? :hmm:

sicer maš pa prov..taka gruda mase pa na en bogi bičiklet...

1. ne zgleda

2. se ne spodob

3. sploh ne bi šlo

:lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pedofil?? :blink: kam to paše pa zakaj?? :hmm:

:lol1: :lol1:

Ja a ni k se bo na mladiča od r1-ke spravu-----

Izgleda da ti je tist gnoj z noge u glavo udaru

:kva2: :kva1: :kva2: :chase: :chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja a ni k se bo na mladiča od r1-ke spravu-----

Izgleda da ti je tist gnoj z noge u glavo udaru

:kva2: :kva1: :kva2: :chase: :chase:

mogoče pa res..jo mam vsaj na toplem :P

ej...a drgač maste u vaši lukni že kj sonca?? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče pa res..jo mam vsaj na toplem :P

ej...a drgač maste u vaši lukni že kj sonca?? ;)

Ma bil zdej se pa neki oblači. :headbang: :headbang: Ma mrzl je pa k svina.

Če ne bo te zime konc, se bom na jesen seluuu v južne kraje.

bom lastovke štopu, mogoče pa rata

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma bil zdej se pa neki oblači. :headbang: :headbang: Ma mrzl je pa k svina.

Če ne bo te zime konc, se bom na jesen seluuu v južne kraje.

bom lastovke šopu, mogoče pa rata

Bentiš tle se tut neki oblaki kažejo...pa kolen me neki boli...mater... ;) :P

veš ta ideja niti ni slaba....samo začetn pristop si falil...mislm lastovke??wtf??pa misleš da bi tvoja to kr mirno gledala?? al bi se pa ona na orla spravla :lol1: ;)

PS:al pa če motor zakurblaš pa se odpeleš...še za zimo ti ga nau treba "prpravlat"...pa uno XT boš lohk prodal... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidm da ste se ga kr razpisal.....................sej prov

sam je res mrazzz taku da še par opravil opravm ...........................pol pa fliknem klizačke u avto pa pičim na jezero...........k sam dve so al bomo plaval al pa drsal ma glede na tu da vozm u avtu tud kopalke in brisačo sploh ne bo panike........ejga brembo kdaj pa bi šli u hoteje......jz b tud šla sam klinc k delam do 22h pa še jeba k dns pa res na šiht ne smem nč pit k bom mogla dns kr pihat pa še ene 5 drugih mandlcu :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidm da ste se ga kr razpisal.....................sej prov

sam je res mrazzz taku da še par opravil opravm ...........................pol pa fliknem klizačke u avto pa pičim na jezero...........k sam dve so al bomo plaval al pa drsal ma glede na tu da vozm u avtu tud kopalke in brisačo sploh ne bo panike........ejga brembo kdaj pa bi šli u hoteje......jz b tud šla sam klinc k delam do 22h pa še jeba k dns pa res na šiht ne smem nč pit k bom mogla dns kr pihat pa še ene 5 drugih mandlcu :rolleyes:

:blink: a ti gre že tolk slabo al kaj??? :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah dej kr neki prvič kar delam tuki da se bo pihalo to pa zato k mamo pripravnika sina od direktorce in smo zadnč mal pil pa jel k je mu en roj dan pa je prnesu borovničke pa plato al dva,...pa je zgleda tama doma mamici jezik stegnu in takoj ukrepi :rolleyes: :rolleyes: ampak ne gane nas,.....dokler nas prej opozorijo ni panike je pa zoprnu ja k glih dns smo mislili pice naročt pa kej vina skuhat tko da bo sam pr pic ostalu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah dej kr neki prvič kar delam tuki da se bo pihalo to pa zato k mamo pripravnika sina od direktorce in smo zadnč mal pil pa jel k je mu en roj dan pa je prnesu borovničke pa plato al dva,...pa je zgleda tama doma mamici jezik stegnu in takoj ukrepi :rolleyes: :rolleyes: ampak ne gane nas,.....dokler nas prej opozorijo ni panike je pa zoprnu ja k glih dns smo mislili pice naročt pa kej vina skuhat tko da bo sam pr pic ostalu

hjaooo...indijanc smotam...pred mano so pa skrival k so mislni da vse zgobcam...še dobr da so vidl da ga požrem skor tok k oni :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma porko dijo mladina a boste hodil na šiht al pa u oštarijo. Vse v enem pa ne gre!!!!!PIčku mačku zatu je pa pršl do recesije. Uni tm gor kradejo, uni tm dol žerejo, JA MADONA KDU BU PA DELU:

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

JST SAGURNU DA NE!

:010 :010 :beer2: :beer2: :beer2: :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al bi se pa ona na orla spravla :lol1: ;)

Ne klič hudiča da je res ne bo oru nesu :evilgrin: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!