Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

stari lohka rečt ej...tle so moderni majo vse na kartice...zajebano...ni več uporabnih žičk za tako klučavnco...razn če si štromar pr pameti tko kt je brembo...

osa ne delej se finga ko si se prejšn teden fural :P pa je blu več soli k zdej :P ;)

čak da prideva jst pa ninđa odelek za elektroinštalaterstvo :lol1: :lol1: če ne pa še zmerej upali kos drva pa mahnemo po klučavnci :P ;) :D

u katerih toplicah sploh si :P ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari lohka rečt ej...tle so moderni majo vse na kartice...zajebano...ni več uporabnih žičk za tako klučavnco...razn če si štromar pr pameti tko kt je brembo...

Kaj si v Laškem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osa ne delej se finga ko si se prejšn teden fural :P pa je blu več soli k zdej :P ;)

no tisto je biu sprehod po mestu . . . . sam tok da lubici mal prediham . . . . :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osa ne delej se finga ko si se prejšn teden fural :P pa je blu več soli k zdej :P ;)

čak da prideva jst pa ninđa odelek za elektroinštalaterstvo :lol1: :lol1: če ne pa še zmerej upali kos drva pa mahnemo po klučavnci :P ;) :D

u katerih toplicah sploh si :P ?

tle so prpravlen na take usekance kt smo mi ej...ne pomaga teb drvo pa razbijat...razn če boš razbil vrata al pa štoke... :P ;)

Kaj si v Laškem?

:grrr pa da se vrnem domov kot alkoholik in me napotijo direktno u idrijo na grič na odvajanje... :lol1: :drunk: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čak da prideva jst pa ninđa odelek za elektroinštalaterstvo

:OK: :lol1: :OK: :lol1: :OK: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zdele ti pa res ni treba k ti mami vse k ritki prnese . . . .RITKA!!!!

tis ritka... kaj mi prnese? ja dns mi je pa res, k sm ji bla šef na šihtu haha :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ala banda spat :whistle:

ah mama... na dvd-ju š ni kanc risank :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ala banda spat :whistle:

sj gremo sj gremo...sam še puškina spijemo do konca... :P

lahko noč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr pa da se vrnem domov kot alkoholik in me napotijo direktno u idrijo na grič na odvajanje... :lol1: :drunk: :beer2:

Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Jap :grim , jap :grim lohk jaaaaa!! :OK: Pa še sobo ti lahk rezerviram k moj tanov cimr gor dela :whistle: ... pol bom pa še zrihtala d te še kej h nama domu prpele pa bo zabavn :drunk: ..z Jegrčkom :lol:

Odvajal bomo pa že skoz grlu če bo kriza :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SNOPPY dobrodošel v IDRIJI.

PBI-al oddelek se priporoča in obljublja lepo ravnanje s tabo. :whistle: :whistle:

Popravljeno . Popravil TONTO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Jap :grim , jap :grim lohk jaaaaa!! :OK: Pa še sobo ti lahk rezerviram k moj tanov cimr gor dela :whistle: ... pol bom pa še zrihtala d te še kej h nama domu prpele pa bo zabavn :drunk: ..z Jegrčkom :lol:

Odvajal bomo pa že skoz grlu če bo kriza :rolleyes:

ti dns nisi več trezna ane??kam bi me ti zaprla??!?! hvala...res... :cry: za kašnga me mate...

SNOPPY dobrodošel v IDRIJI.

PBI-al oddelek se priporoča in obljublja lepo ravnanje s tabo. :whistle: :whistle:

PBI??ne vem kaj je to...tko da se ne sekeram :P

PS:voda je tle bl mokra kt pr ns...vretn zato k so jo s cvičkom zmešal...brez barvila očitno :blink: in alkohola tut... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PBI??ne vem kaj je to...tko da se ne sekeram :P

Boš že zvedu :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

djmo mal nabijat :whistle:

ah ne no...k ne zgleda :kva2:

oja vedno in povsod :P

:hmm:

Boš že zvedu :yea1: :yea1: :yea1:

ma ne no...dj povej...k ne maram negativnih presenečenj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah ne no...k ne zgleda :kva2:

Tm k js nabijem, zgleda :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tm k js nabijem, zgleda :lol1:

to ne vem...pa me tut ne zanima...ma tle se mal brzdej če ne...pomoje te babe pokoplejo k se bojo rivale kera bo prva...nabita :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sanda odhaja................................u mižule mažule free style sleep contest :photo:t

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!