Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

ja no zdej boš pa pametn,poklič na komunalo postojna pa jim to povej a je problem??jz dam takoj za 5litru bencina

drgač pa ena ura tega stroja stane zihr 50-100%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha

čist tazadna so pa moja zelena kulca :lol1:

Smo se srečal mal naprej od Postojne proti Kozini. Pred tabo je bla pa črna R-125 ane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo se srečal mal naprej od Postojne proti Kozini. Pred tabo je bla pa črna R-125 ane?

Aia...črna 125ka je bla za mano!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aia...črna 125ka je bla za mano!!

Oprosti :oops: hehehe

Na spodnjih ovinkih je edn padu z V-Stromom. Mim sem šel okoli 16.30 pa se je že pobral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti :oops: hehehe

Na spodnjih ovinkih je edn padu z V-Stromom. Mim sem šel okoli 16.30 pa se je že pobral.

ni panike :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr, maste pa super teren za furat :naughty: . Je moj izjavil, da gremo še kdaj mimo :kva1: . Sicer bi mene verjetno rajši kje pustil, pa sam z mulcem mimo švigal, da ne bi preveč sramote delala :headbang: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr, maste pa super teren za furat :naughty: . Je moj izjavil, da gremo še kdaj mimo :kva1: . Sicer bi mene verjetno rajši kje pustil, pa sam z mulcem mimo švigal, da ne bi preveč sramote delala :headbang: .

sej so klopce super za mal posončit se..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej so klopce super za mal posončit se..

Ja, se mi zdi, kaj se bo naslednjič zgodilo, sam danes ni blo sončka :whistle: . Pa men je blo nerodn :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, se mi zdi, kaj se bo naslednjič zgodilo, sam danes ni blo sončka :whistle: . Pa men je blo nerodn :blush:

zakaj že?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj že?

Ker vas je blo tolkoooo :unsure: :worship: . Naslednjič se ustavimo :kva1: , zdaj vem, kje se sploh ustavljate :slap: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti :oops: hehehe

Na spodnjih ovinkih je edn padu z V-Stromom. Mim sem šel okoli 16.30 pa se je že pobral.

Ni padu. Samo težave z motorjem. Na srečo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni padu. Samo težave z motorjem. Na srečo

Smola, ketno vrglo dol in očitno prebilo blok ali nekaj, ker je spustilo olje.. Lani je bil pa en ovinek višje isti primer, isto V-Strom, tudi vtrgana ketna in prebit blok in to nekemu Nemcu.. Samo je k sreči imel mednarodno asistenco, pa so ga prišli iskat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, se mi zdi, kaj se bo naslednjič zgodilo, sam danes ni blo sončka :whistle: . Pa men je blo nerodn :blush:

ja madonca drugč kr ustavt sej nč ne grizemo sam lapamo(čeblamo,nakladamo)se zafrkavamo smejimo kakšno pametno rečemo se malu posončmo oz pomartinčkamo skratka se mamo fajn.

joj maus derugič dej roko raj pod jakno da ne bo tolk očitno hehehe :winkiss:

drgač pa un na V stromu,sm slišala k mu je začelo sred ovinka rožlat,najprej sm celo pomislila da je padu sam ni blo tko slišat,pol pa k sm šla dam sm vidla da je mel zic dol,pa sm se mislila še ustavt pa kaj k se mi je mudilo,ja sm pa kr nekako predvidla da je bla pizadrija sz verigo,....se je leto oz dve nazaj k smo šli s primorsko ala ridaško sekcijo na furo tja čez dolensko pa se je ravn tko enmu v skupini odtrgala ketna oziroma je preskočila verižnik pa so pol štavfal pa popravlal tko da očitno gre za neko serisko napako na tem motorju :rolleyes:

ej dex mislm jure ne vem a s bil ti glih na začetku cirj,nekak nism bla čist zihr neki me je zmotil,....

vreme JE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja madonca drugč kr ustavt sej nč ne grizemo sam lapamo(čeblamo,nakladamo)se zafrkavamo smejimo kakšno pametno rečemo se malu posončmo oz pomartinčkamo skratka se mamo fajn.

joj maus derugič dej roko raj pod jakno da ne bo tolk očitno hehehe :winkiss:

drgač pa un na V stromu,sm slišala k mu je začelo sred ovinka rožlat,najprej sm celo pomislila da je padu sam ni blo tko slišat,pol pa k sm šla dam sm vidla da je mel zic dol,pa sm se mislila še ustavt pa kaj k se mi je mudilo,ja sm pa kr nekako predvidla da je bla pizadrija sz verigo,....se je leto oz dve nazaj k smo šli s primorsko ala ridaško sekcijo na furo tja čez dolensko pa se je ravn tko enmu v skupini odtrgala ketna oziroma je preskočila verižnik pa so pol štavfal pa popravlal tko da očitno gre za neko serisko napako na tem motorju :rolleyes:

ej dex mislm jure ne vem a s bil ti glih na začetku cirj,nekak nism bla čist zihr neki me je zmotil,....

vreme JE

Jst sm se ustavu pa vprašal če je vse ok, pa je reku da je. Čudn se mi je zdel, ker je blo pred ovinkom

nekaj na tleh in sem mislil da je padel. No važn da je vse ok :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko kačjih slikc. :photo: :010 Kaj vi vaše motorčke samo fočkate al jih uporabljate še za kej drugega? :xx: :chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!