Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

sam res zdej so kao dvojne ograje...sam na D ovinku navzdol je ni tko da via grabn hehe...sm v nedeljo probov mal kolenčkat na ridah pa še manka ene +10 stopinj :whistle:

tud tam naj bi jo dali...baje...upam da ne bo spet trajalo... ;) grabn pa...raj ne...razn če ti je navada?!?!? :drunk: :lol1:

za kolenčkat pa nč ne manjka...sam da je mehka površina pa prava deklina...DAVAJ!!!!! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res zdej so kao dvojne ograje...sam na D ovinku navzdol je ni tko da via grabn hehe...sm v nedeljo probov mal kolenčkat na ridah pa še manka ene +10 stopinj :whistle:

jst pa sem kr že kolenčkav na spodnjem zbirateljskem ovinku pa tudi ene par krat po čez je šlo iz ovinka :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lopate v roke, pa gasa.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf hoteje logatc ful peska pu cejst, najbrž sa posipal zarad snega... ampak se daaaa :P

hehe ritke počas pa du tačke :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ewo kombinezon je pošit in poliman...čakam še če se me kdo usmili...pol pa gasa B) hehehe...

nocoj so dovoljene sanje,jutri je nov dan....tko da grem spat...

noč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uooppaaa....eh..jst ti že ne posodm več svoje zdj k maš kombinezon :closedeyes: U kavbojkah se je vsaj kej tvoje ritke vidl :naughty: heheheeee :lol1:

Nja če neb mela donc treninga pa bi uletela, ker je tok lep sončk...čeprou mraz je pa biu učeri zvečer :unsure:

Uglavnem Snoopy, Osa fajn vaju je blu spet mau (u ritke) videt :xx:

Irencko hvala za rent :winkiss: Je blo zanimivo :kva2: jap točn tak me je tresl :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tu j ž mal sumlivu... pa si zih d zarad motorja trese, ni kej druzga umes? kr mene neč ne :xx:

drgč pa nej panike, lh š kdaj č dilam :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uooppaaa....eh..jst ti že ne posodm več svoje zdj k maš kombinezon :closedeyes: U kavbojkah se je vsaj kej tvoje ritke vidl :naughty: heheheeee :lol1:

Nja če neb mela donc treninga pa bi uletela, ker je tok lep sončk...čeprou mraz je pa biu učeri zvečer :unsure:

Uglavnem Snoopy, Osa fajn vaju je blu spet mau (u ritke) videt :xx:

Irencko hvala za rent :winkiss: Je blo zanimivo :kva2: jap točn tak me je tresl :lol1:

se je men zdel da je tole neki čudn...k si zmeri hotla zadna vozit...aAAAA zdj te pa mamo perverznico :lol1:

raj reč da se nisi mogla nagledat kok je tvoja mrcina lepa.... :kva2:

PS:tut če bom mel kombinezon ej...še zmer mam strah in...sm še zmeri pussy ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaradi previsokih temperatur je uradni začetek sezone na ridah prestavljen do nadaljnega :lol1: :lol: :lol1:

je že sezona bučko... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tu j ž mal sumlivu... pa si zih d zarad motorja trese, ni kej druzga umes? kr mene neč ne :xx:

drgč pa nej panike, lh š kdaj č dilam :whistle:

No, ženske že znate kaj rabte umes, da vas pol trese... :evilgrin: :whistle: O:-) :lol:

Kaj za vikend se bo kej dogajalo na ridah? Še vsakič ko sem prišu mimo ni blo žive duše... (no, razen irenčke pa andreje an bot)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ženske že znate kaj rabte umes, da vas pol trese... :evilgrin: :whistle: O:-) :lol:

Kaj za vikend se bo kej dogajalo na ridah? Še vsakič ko sem prišu mimo ni blo žive duše... (no, razen irenčke pa andreje an bot)

eni URADNO še ne smemo na motor...drgač bi bli glede na okoliščine vedno gor...al pa vsaj kje blizu...tko pa...ne še... :P

ja sj vem,vedno mam izgovor :kva2: sam je pa vsaj dobr,priznejte :lol1:

PS: če bo jutr kdo ob tapravem cajt u notranjk dobi za drink... :D

Popravljeno . Popravil snoopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ženske že znate kaj rabte umes, da vas pol trese... :evilgrin: :whistle: O:-) :lol:

Kaj za vikend se bo kej dogajalo na ridah? Še vsakič ko sem prišu mimo ni blo žive duše... (no, razen irenčke pa andreje an bot)

ha? kdaj, ma si se ustzaju? jej ritka, neč povedou... :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tu j ž mal sumlivu... pa si zih d zarad motorja trese, ni kej druzga umes? kr mene neč ne :xx:

Tebe ne trese k še do tanka ne prideš u tistm ogromnm zicu z tojo malo rito :lol1: ne me tepst..se sam hecamo :grim

se je men zdel da je tole neki čudn...k si zmeri hotla zadna vozit...aAAAA zdj te pa mamo perverznico :lol1:

raj reč da se nisi mogla nagledat kok je tvoja mrcina lepa.... :kva2:

Mmm..pa ste me dubil..BUSTED...pa ne za perverznico...ampak to d mi je ritka moje lubice tok mnjamsi d bi se skor zaletela :kva2: zato se pa rajš vozm na njej kt za njo :grim

No, ženske že znate kaj rabte umes, da vas pol trese... :evilgrin: :whistle: O:-) :lol:

Kaj za vikend se bo kej dogajalo na ridah? Še vsakič ko sem prišu mimo ni blo žive duše... (no, razen irenčke pa andreje an bot)

Jah pa mau prej se napovej ane pa se dubimo in gremo kam :yes: ti bova z Irencko pstile d boš lahk dau za pir :beer1: :evilgrin:

Eh ta vikend mene spet nau..dežurstvo..sicer pa tud vreme ni baš kej lepu napovedan :glare:

Aja glede tresenja pa tega kej rabmo...gaaasssssaaaaa...pa zatreseeee :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebe ne trese k še do tanka ne prideš u tistm ogromnm zicu z tojo malo rito :lol1: ne me tepst..se sam hecamo :grim

Aja glede tresenja pa tega kej rabmo...gaaasssssaaaaa...pa zatreseeee :kva2:

joj sam tebe bo res enkat za pretepst :krneki:

sam nea vrjamem č bo kej nucal... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha? kdaj, ma si se ustzaju? jej ritka, neč povedou... :alien1:

Sej sem povedal...blo za valentinovo...ko sva s kolegom pobegnila :whistle:

V nedeljo, če bo bog vremena nam naklonjen, grem v šmartno ob paki, pa se mimogrede ustavim na ridah...mogoče celo 2x :rolleyes:

Pa že ki ste tko fejst banda, bom mel s sabo en domači likerček...glih za pokušino seveda (varnost na prvem mestu.. )! Upam da se ni že pokvaru... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!