Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Juhu banda... še živi? Biu na ridah pa benga pametnga vidu! Ljudi pa ogromno

AJA SNOOPY si slučajno ti spraševal če se da dobit kakšno sliko od tvojga motorja ko si padu pri Idriji???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Juhu banda... še živi? Biu na ridah pa benga pametnga vidu! Ljudi pa ogromno

AJA SNOOPY si slučajno ti spraševal če se da dobit kakšno sliko od tvojga motorja ko si padu pri Idriji???

jouu...sm ja...polcaji jih niso hotl dat za take away... a maš kj al kaj?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sm vidu da so gori eni slikal, tko da če je kdo od tuki, naj kr slikce nalima...če ni preveč težko :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sm vidu da so gori eni slikal, tko da če je kdo od tuki, naj kr slikce nalima...če ni preveč težko :rolleyes:

Ti si bil uni z rdečo aprilio k si se gonu gor in dol? Evo jst pa sem tisti drugi z repsolko hehe :naughty:

...če si pravi... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si bil uni z rdečo aprilio k si se gonu gor in dol? Evo jst pa sem tisti drugi z repsolko hehe :naughty:

...če si pravi... :whistle:

Ja res je, kaj veš mogoče kdo je slikal pa če ma kakšne slike, naprimer od mene :) da mi jih pošlje ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je, kaj veš mogoče kdo je slikal pa če ma kakšne slike, naprimer od mene :) da mi jih pošlje ???

Hm....jest bi tud slikce....je tud mene slikal.... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jouu...sm ja...polcaji jih niso hotl dat za take away... a maš kj al kaj?? :hmm:

Sm slučajno dobil eno sliko... upam da je ta tvoj... ti jo pošljem na PM, potem pa že sam vidiš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm slučajno dobil eno sliko... upam da je ta tvoj... ti jo pošljem na PM, potem pa že sam vidiš

sm pogledu...je moj ja...bil...kolkr ga je ostal... hvala ti... a lohka še kakšno dobiš?"slučajno"? ;)

pivo čaka ob priliki :yes:

lahko noč pobje in dečwe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm pogledu...je moj ja...bil...kolkr ga je ostal... hvala ti... a lohka še kakšno dobiš?"slučajno"? ;)

pivo čaka ob priliki :yes:

lahko noč pobje in dečwe

NI PANIKE!

Trenutno je to edina, se bom pa pozanimal še malo, če uspe še kaj dobit ti že pošljem :naughty:

Zdej pa spat ker jutr je nou teden :whistle: :whistle:

Lahka nuč :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si bil uni z rdečo aprilio k si se gonu gor in dol? Evo jst pa sem tisti drugi z repsolko hehe :naughty:

...če si pravi... :whistle:

Sm vaju vidu, sam ne vem zakaj sta vozla k šleve :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fočk :)

Dans sm vidu da so gori eni slikal, tko da če je kdo od tuki, naj kr slikce nalima...če ni preveč težko :rolleyes:

tebe je pa kr ene parkrat fotknu :P smo bli tm ene ?10min? pa sm vidu da te je kr ene parkrat prtisnu :D

sam se ti dobr dere tvoj cvajtakter ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se spomnem ko sm z viragotom polagal ovinke k mam okvir zvit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da je glih debata o fotkanju....sm bil mogoče jes tud kej ujet? Sm vidu par fotografov/fotografinj .)

Popravljeno . Popravil Andro82
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tulk vas je blu, d mi je že nerodn ratal se pelat mim :rolleyes:

Ampak vas je blu pa špica videt tuk pouhn na kupu :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tulk vas je blu, d mi je že nerodn ratal se pelat mim :rolleyes:

Ampak vas je blu pa špica videt tuk pouhn na kupu :worship:

A si se ti slučajno pelala z eno skupino proti postojni? Ker mislem da sm te malo pred postojno srečal sam nism 100% :whistle::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa jaz šele zastopim, zakaj ne znam nikoli nič prebrati, kar dohtarji na recept napišejo. :slap:

haha ti pa si talent, ala sam mava problem, za dohtarji se morm tut jst zmeri matrat, tk d newem če bo tu tu :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans ob 19h pa ni blo nbenga več vidt na ridah sva same 2 samevala nazaj grede x)

No tkole je blo okoli 16.00.

post-17024-1239004800_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha ti pa si talent, ala sam mava problem, za dohtarji se morm tut jst zmeri matrat, tk d newem če bo tu tu :blush:

Ja hudo slenghščino mate shedovke.A se da na kakšne inštrukcije pridt,da vas bi mal bolj razumel.Tole je svetski jezik :kva1: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja hudo slenghščino mate shedovke.A se da na kakšne inštrukcije pridt,da vas bi mal bolj razumel.Tole je svetski jezik :kva1: :eek:

svetski jezik a :P :lol1: pal pa morm sandi dapavedat d me mora vse zastopt :worship:

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si se ti slučajno pelala z eno skupino proti postojni? Ker mislem da sm te malo pred postojno srečal sam nism 100% :whistle::whistle:

Ne vem..je pa čist možn :yes: Okol 2h najbrž..trije smo bli u kolonci ja mal pred postojno. Prvi je meu rdečo fejzerko, pol sm bla pa jst za njim... jebi ga..morm ritke čekirat :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem..je pa čist možn :yes: Okol 2h najbrž..trije smo bli u kolonci ja mal pred postojno. Prvi je meu rdečo fejzerko, pol sm bla pa jst za njim... jebi ga..morm ritke čekirat :evilgrin:

Ja ja bo držalo :naughty: :naughty: Si mi prou v oči padla pa ne vem zakaj :whistle::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!