Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Ja ja bo držalo :naughty: :naughty: Si mi prou v oči padla pa ne vem zakaj :whistle::whistle:

Ker cikcaka po cesti in sanjari za ritkam drugih mogoče... ;)

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja hudo slenghščino mate shedovke.A se da na kakšne inštrukcije pridt,da vas bi mal bolj razumel.Tole je svetski jezik :kva1: :eek:

nč shadowke to sam naša Irenčko pa bodoča shadowka klamfate,.....no ja skor pol kluba hehe

svetski jezik a :P :lol1: pal pa morm sandi dapavedat d me mora vse zastopt :worship:

al če se mal potrudmo se zastopmo :winkiss:

taku da vse se da če se če

nč me ne bo na ride sm še kr brez motorja....no sej jawa nej tk švoh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem se včeraj prvič peljal čez ride(šel na turo od Slov. Bistrice(MB)-Koper in nazaj(sem se nazaj grede za cirka pet minut tudi ustavil(ob vznožju)-okoli 16h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki mi je prišlo na uh, da se je en s ktm kr konkretno ustavu :unsure: zgleda ,da se je že začelo :headbang:

skratka pamet u glavo,pa gas do daske -hec

narod kaj pravte a bomo nardil kej kmal otvoritven ČETRTEK sz kakšno roštiljado??????magar blagoslov al kej tazga se bo treba zmislt,........ata prosmo ,da svoje kište od zvočniku pa frštekarijo prvleče,...pa enga fajnmuštra u tangicah in dovgmu montlu najdemo pa smo taglavni :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki mi je prišlo na uh, da se je en s ktm kr konkretno ustavu :unsure: zgleda ,da se je že začelo :headbang:

Res da je padu, ampak ni blo nč hudega...se je še na motorju komaj kaj poznalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fočk :)

tebe je pa kr ene parkrat fotknu :P smo bli tm ene ?10min? pa sm vidu da te je kr ene parkrat prtisnu :D

sam se ti dobr dere tvoj cvajtakter ^_^

Jah res bi se mal pogledal :naughty:

Bolj se dere raj ga mam :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns se prvič gor ustavu tko kt je treba...ne bom govoru kako :P blo pa je zakon...lep dan,lepo počutje,lepa druža,še lepši občutki...ki kar še trajajo...

Da še tle mal reklame nardim:

V NEDELJO 19.4.2009 BO V LOGATCU BLAGOSLOV MOTORJEV

ŠTART:ČIMPREJ CILJ:ČIMBOLJŠI

VABLJENI VSI KI ŽELITE IN TO HOČETE-TAKO ALI DRUGAČE-V ČIMVEČJEM ŠTEVILU

DOBIMO SE PRED BAROM NOTRANJKA

SKRATA - ŽUR BO :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

snoopy kaj ti bo blagoslov če nimaš motorja ;) :lol1:

še dve uri in vija prot lj B)

sj prideš tisto zmešano betico požegnat :P motor ni nč kriv če si ti norc ;) :kva2:

itk pa grem iz druzga razloga dol :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj prideš tisto zmešano betico požegnat :P motor ni nč kriv če si ti norc ;) :kva2:

itk pa grem iz druzga razloga dol :D

bo že res če ti tk praviš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ride pa kr prazne :whistle: ...idin ninja pa brat videna v planini...pa v kalcah ena aprilia tuono mogoče biker77?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč shadowke to sam naša Irenčko pa bodoča shadowka klamfate,.....no ja skor pol kluba hehe

al če se mal potrudmo se zastopmo :winkiss:

taku da vse se da če se če

nč me ne bo na ride sm še kr brez motorja....no sej jawa nej tk švoh

jh pa z biciklom gor prit, k si lih tuk not padla :P dns j dvema taljanoma mal preveč dugajal gor, sm misla d bo ž ker za poberat :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jh pa z biciklom gor prit, k si lih tuk not padla :P dns j dvema taljanoma mal preveč dugajal gor, sm misla d bo ž ker za poberat :blush:

ja sam maš res :naughty: kaj pa je teh 15km do ke pa nazaj

sploh pa danes če bo vswe po sreč reg motor jutr nove gume gor pol pa k se vsedem gor me ne spravte več dol

taku da ja se ga vidmo če ne prej za vikend

bo treba na ride kakšn pirh prnest :winkiss: al pa šunko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res praznke na ride :chase: :grupni:

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res praznke na ride :chase: :grupni:

ja vlada...pa da bo še več polcajev gor al kaj???si ja nora... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam maš res :naughty: kaj pa je teh 15km do ke pa nazaj

sploh pa danes če bo vswe po sreč reg motor jutr nove gume gor pol pa k se vsedem gor me ne spravte več dol

taku da ja se ga vidmo če ne prej za vikend

bo treba na ride kakšn pirh prnest :winkiss: al pa šunko

Eh, če sem jst lahko iz izole do postojne prišu pa nazaj v 6 urah (na izi), boš menda tudi ti 15km nardila v enem dnevu :hmm: Pa še bolj zelena se boš počutla :grim , ko boš manj zrak onesnažla.

V nedeljo sem šu spet 2x mimo ride, pa ne duha ne sluha o ridaših :grrr No sej bo, do zime ni straha, da vsaj 1x naletim na polne ride...? :lol: Pa lep dan želim, banda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja bo držalo :naughty: :naughty: Si mi prou v oči padla pa ne vem zakaj :whistle::whistle:

Um..ne vem..pa tok sm se trudla bit neopazna u modrih tangicah :hmm: kaj..a se ne ujemajo z mojo lubico?? A nj rajš kupm bele? :whistle: iijooooojj trgaaa :lol1:

Ker cikcaka po cesti in sanjari za ritkam drugih mogoče... ;)

:lol1:

Našaaa..... :blink: nja no.. :blush: Ritka moje lubice je še zmer najlepšejša zame :wub: je pa čist fajn še kero pogleat :evilgrin:

Sanda ti pa tvoja špraha! Prbecikliri u idrjo pa tim vse raztolmačla! :evilgrin: Aja sej ta vikend sm oblublala da neki na rakek pridem..sam ne vem, k kašlam ko hudič :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!