Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

tolk da boste vedl tisti k hočte....airoh je na travmi je mel nesrečo učer...več v tisti temi za to...tizga k zanima seveda...mejte se pa previdno

Jaooo, pa lih k sm fotko vidla sm za sekundo pomisla, d mnde pa ja ni on bil....ampk sj se bo pocajtal :yes: , sj je motorist, mi smo žilavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem uredu, pišem iz bolnice....imam zlomljeno roko

lepe pozdrave iz travme

P.S--> sem žilav kot konj :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem uredu, pišem iz bolnice....imam zlomljeno roko

lepe pozdrave iz travme

P.S--> sem žilav kot konj :OK:

Jebemtiš, pa veš da sem včeraj ko sem vidu, da je bla repsolka, pomislu, da menda ja nisi ti... :cry: Pa glih par urc pred tem si motor zglancav na črpalki? Jst sem se tudi premislu zjutraj pa nisem šou na uno turco ki sem ti poslal, sem mel nek čuden filing zjutraj...sem pa šou pol tudi jst na črpalko prat motor, pa sva se glih zgrešila...sem te vidu ko si se že vračal, si glih zavil za izolo...no vsaj mislim da si bil ti. Kero kost si si zlomu? Samo svaka ti čast, da si pri tem udarcu samo to kasiral...maš enga angela varuha očitno. Drži se. Če kej rabiš samo piši. (bo pa vsaj odškodnina za novo repsolko pa še kej zraven pol...ne nadomesti izgubljenega cajta z gipsom, ampak neki tolažbe pa je le :yes: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem uredu, pišem iz bolnice....imam zlomljeno roko

lepe pozdrave iz travme

P.S--> sem žilav kot konj :OK:

počivaj konju kaj greva kupit novo repsolko  :rolleyes:

Popravljeno . Popravil kala
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čimprejšnje okrevanje ti želim, AiroH!

Če ima pa kdo kakšen podatek več o tem, v kateri sobi in na kateri travmi točno se nahaja, pa tudi ne bi škodilo.

No, danes se najbrž tudi fočknem, pa se bomo že kaj pomenili.

odelek G 2nad. soba 115 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AiroH tud z moje strni ti želim čimprejšnje okrevanje, in dons je tud padu fočk! :D

Popravljeno . Popravil Aljaz92
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odelek G 2nad. soba 115 

prvo nadstropje po stopnicah na desno soba 115 :)

airoh ko boš vedu kdaj greš domov javi....drži se

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem uredu, pišem iz bolnice....imam zlomljeno roko

lepe pozdrave iz travme

P.S--> sem žilav kot konj :OK:

Drži se majstr :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem uredu, pišem iz bolnice....imam zlomljeno roko

lepe pozdrave iz travme

P.S--> sem žilav kot konj :OK:

"Stari" čimprej se pozdrav, upam da ni kak hujši zlom roke :huh:

Vsem skupaj en lep pondelkov dobr jutr :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Stari" čimprej se pozdrav, upam da ni kak hujši zlom roke :huh:

Vsem skupaj en lep pondelkov dobr jutr :D

je kr pošten morm rečt, dovol da je desna cela da lahk navija gas :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut dns fočkec...

ma benga znanga, aja mirko viden u postojni :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo letos že seksal kje na ridah? So tla že suha, al' je še vedno treba ščitnikov na kolenih? :P

ja jst sm nek čaru. . . . . :whistle:

sam je blem k nism nč na trauci . . . :whistle: ampak na klopci . . . :evilgrin: :whistle: :naughty:

tko da neb ti znal povedat . . . . . al rabiš ščitnike al ne . . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo letos že seksal kje na ridah? So tla že suha, al' je še vedno treba ščitnikov na kolenih? :P

ščitnikov je zmeri treba....če ne druzga zarad egota...pa sj vemo kako to gre ;)

ja jst sm nek čaru. . . . . :whistle:

sam je blem k nism nč na trauci . . . :whistle: ampak na klopci . . . :evilgrin: :whistle: :naughty:

tko da neb ti znal povedat . . . . . al rabiš ščitnike al ne . . . .

ti ata...imaš da pokličeš za kofe... sm ti jih še ene par dolžan tko da...djmo hit začet :D

poklič :beer2:

ridaši mejte se :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AiroH bemu ja :eek: ...no da le ni blo hujšga pa da bi čimprej razžagav tist gips dol :yes:

sj nima gipsa....to je preteklost...zgleda da nisi motorist če nimaš šraufou u seb :krneki:

pomoje te pol lažje na radar dobijo :lol1:

Popravljeno . Popravil snoopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj nima gipsa....to je preteklost...zgleda da nisi motorist če nimaš šraufou u seb :krneki:

pomoje te pol lažje na radar dobijo :lol1:

sam res....hehehe....

ne andreja mam celo roko zašraufano... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe..ej AiroH če maš tud ti modre, tko ko snoopy mi prosim dj enga pol k ga vn dobiš...sej veš...paše k moji lubic :blush: zdj jih lahk začnem že zbirat k vsi neki prevč moderni tehnologiji sledite :evilgrin:

Kok cajta pa morš bit u bolnc?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FOČK :010

Airoh.. madonca... kaj si pa počel... sigurno nisi diujau, a ne da ne :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FOČK :010

Airoh.. madonca... kaj si pa počel... sigurno nisi diujau, a ne da ne :grrr

ah ke, pri sinji goici al kaj že sem vozu po omejitvah tam itq lahko je policaj za vsakim kotom.

avto je stal na križišču k je zavijal na stransko, izsilu me je k sem bil 1m pred njim...tko da ni blo sploh časa se izogibat...vozil sem pa 65 k se prav spolnem k sem še prej na ravnici gledal števec.... nato je sledilo močen pok...mene pa odneslo kakih 6m naprej od avta..bolečine so bile orng hude tak da sem umes kr skupi padal preden so prišli rešilci, mrm pohvalit kako hitro te dajo na operacijo.... od 15.00 do 21.30 sem z odprtim zlomom ležal v hodniku aj čaw...une proti bolečine k so mi jih dajal nej si jih fliknejo nekam k sam še bol slabo mi je blo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj nima gipsa....to je preteklost...zgleda da nisi motorist če nimaš šraufou u seb :krneki:

pomoje te pol lažje na radar dobijo :lol1:

Ne Snoop,to je zato, d maš zmer rezervne dele sabo :grim ......sploh č maš cucukija to bl prov pride k prva pomoč, tk d mi smo zdj opremljeni v piko :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah ke, pri sinji goici al kaj že sem vozu po omejitvah tam itq lahko je policaj za vsakim kotom.

avto je stal na križišču k je zavijal na stransko, izsilu me je k sem bil 1m pred njim...tko da ni blo sploh časa se izogibat...vozil sem pa 65 k se prav spolnem k sem še prej na ravnici gledal števec.... nato je sledilo močen pok...mene pa odneslo kakih 6m naprej od avta..bolečine so bile orng hude tak da sem umes kr skupi padal preden so prišli rešilci, mrm pohvalit kako hitro te dajo na operacijo.... od 15.00 do 21.30 sem z odprtim zlomom ležal v hodniku aj čaw...une proti bolečine k so mi jih dajal nej si jih fliknejo nekam k sam še bol slabo mi je blo.

pozabu si pa povedat da nisi pustu kombinezona rezat ;) hehe....jajca frfotajca :lol1: :kva2:

stari že kj veš do kdaj boš dol??kdaj ti odpustnco napišejo??

Ne Snoop,to je zato, d maš zmer rezervne dele sabo :grim ......sploh č maš cucukija to bl prov pride k prva pomoč, tk d mi smo zdj opremljeni v piko :whistle:

ti šjora...ne ti tle čez suzlna toučt k...jst sm se mogu orng potrudit da je kj "vn" z njega padl...to je k super atack lepilo...drži??DRŽI!!!! :P

kar se pa rezervnih delov tiče...hja no-od viška ne boli glava...noga pa noga :lol1:

tebe še niso domov nagnal al kaj?? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!