Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

ti šjora...ne ti tle čez suzlna toučt k...jst sm se mogu orng potrudit da je kj "vn" z njega padl...to je k super atack lepilo...drži??DRŽI!!!! :P

kar se pa rezervnih delov tiče...hja no-od viška ne boli glava...noga pa noga :lol1:

tebe še niso domov nagnal al kaj?? :kva2:

Aha pol treba zadevo zalimat d drži skp :evilgrin:

kwa so pol men pozabl not jih dt, recesija pa to, pa so jih sm na une tačrnobele fotke narisal :unsure: ....ku ne čutm nč :whistle: .....ma jz sm doma že uf časa, sm vsake tolk jih grem mal pogledat :rolleyes: , mi je en....dva al trije :whistle: ... tm na intenzivni v uč padu, no pa dohtar tud ni slab, ga grem v pondelk mal ob živce spravt :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kdaj je pa ta ograja na ridah v tem ovinku na zunanji strani?? :? :?

post-1190-1239714105_thumb.jpg

A so fukneni, ograjo brez zaščite tam dat?? Medtem, ko je na notranji strani skor brezveze, vsaj v temenu ovinka!!

Odkar hodim na ride, sem videl ziher 15 padcev ravno na tistem mestu, kjer je označena ograja. Ok, nekaj je bilo tišačev, ki so žgali gor pa dol in ni zneslo, 2 sta šla precej počasi, pa sta padla na enem oljnem madežu, ki ga cestna služba ni očistila, ter nič označila, da je kaj na cesti. Ene par je bilo pa turistov na tourerjih, ki niso nič kaj posebej divjali ampak so pač nekako padli, tam včasih pride kaj peska pri robu še od zime, ker noben ne očisti in če se preveč ob robu pelješ te lahko vzame. Poleg tega je pa tam zelo drseč asfalt tudi ko je mokra cesta in ni treba ravno pretiravat, da se znajdeš na tleh..

Skratka bistvo je v tem, da je tam precej "kritična" točka za past, tako za tiste, ki ga žgejo kot za koga, ki je enostavno malce manj pozoren ali ima malo smole.

Ampak od vseh 15 padcev, ki sem jih videl, so samo enega odpeljali z rešilcem, pa še ta je padel malce nižje kjer je že prej bila ograja in je priletel v količek. Vsi drugi so končali v travi ali jarku (tam je cca 2-3 metra trave ob cesti, potem pa malo jarka ter grmovje) ter jo odnesli samo z modricami ali praskami.

Upam stavit, da če bi bila pri vseh padcih tam ta ograja takšna kot je sedaj, torej brez dodatne zaščite, da bi se jih vsaj pol končala s hudimi poškodbami, bila bi pa 100% tudi kakšna smrtna žrtev!!

Ne morem verjet no, na zunanjem izpostavljenem delu dat "rezilo" na notrenjega pa zaščito. Kera budala je to projektirala?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u sam res sploh nism porajtala te ograje,no je pa res da tud nism dost gor

ja nč če se bomo sam tuki bunili glede tega ne bo nič....bo treba ukrepat kako.......se bom mal pozanimala okol tega..

se pa grem zdejle fočknt gor pa dol :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah ke, pri sinji goici al kaj že sem vozu po omejitvah tam itq lahko je policaj za vsakim kotom.

avto je stal na križišču k je zavijal na stransko, izsilu me je k sem bil 1m pred njim...tko da ni blo sploh časa se izogibat...vozil sem pa 65 k se prav spolnem k sem še prej na ravnici gledal števec.... nato je sledilo močen pok...mene pa odneslo kakih 6m naprej od avta..bolečine so bile orng hude tak da sem umes kr skupi padal preden so prišli rešilci, mrm pohvalit kako hitro te dajo na operacijo.... od 15.00 do 21.30 sem z odprtim zlomom ležal v hodniku aj čaw...une proti bolečine k so mi jih dajal nej si jih fliknejo nekam k sam še bol slabo mi je blo.

Joj stari čimhitrejše in neboleče okrevanje ti želim :worship: pa t novo telefonsko številko mi pošlji, ker una ne obstaja več :hmm:

Kdu se bo pa zdaj z mano na sneg se vozu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kdaj je pa ta ograja na ridah v tem ovinku na zunanji strani?? :? :?

..

..

..

Ne morem verjet no, na zunanjem izpostavljenem delu dat "rezilo" na notrenjega pa zaščito. Kera budala je to projektirala?

Jaz jih bi tistega projektanta kar tožu pa odpoved bi zahtevu :devil:

Joj če mi grejo take stvari na K....

PAJACO NA KVADRAT

Popravljeno . Popravil sulica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj stari čimhitrejše in neboleče okrevanje ti želim :worship: pa t novo telefonsko številko mi pošlji, ker una ne obstaja več :hmm:

Kdu se bo pa zdaj z mano na sneg se vozu :naughty:

ti bpm poslal ja, ne skrbi veretno si bo kakega nakeda umislu za mali denar da ne grem z forme :P

:whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo jure smo zrihtal po hitrem postopku :naughty:

tako da gasa:) še opozorilce ravno na odseku starega postajališča vidno pri zgornji fotki pri znaku je posut pesek čez oljni madež tako, da priporočam povečano previdnost

post-265-1239792004_thumb.jpg

post-265-1239792067_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej p gas banda ridaška.....

hvala za obisk, snoopy, ninjas in schniti da so mal ven z "norišnice" spravli....

btw ninja gnar za majce pozabil dat jebo te. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej p gas banda ridaška.....

hvala za obisk, snoopy, ninjas in schniti da so mal ven z "norišnice" spravli....

btw ninja gnar za majce pozabil dat jebo te. :rolleyes:

stari ni blema....še raj te obiščemo ko boš doma...stran od smrčanja in s*****....pa da boš per ponudu :P

dns bil na ridah...vidu mareta k se je neki naganjal...me je mal stiskal ampak.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah ke, pri sinji goici al kaj že sem vozu po omejitvah tam itq lahko je policaj za vsakim kotom.

avto je stal na križišču k je zavijal na stransko, izsilu me je k sem bil 1m pred njim...tko da ni blo sploh časa se izogibat...vozil sem pa 65 k se prav spolnem k sem še prej na ravnici gledal števec.... nato je sledilo močen pok...mene pa odneslo kakih 6m naprej od avta..bolečine so bile orng hude tak da sem umes kr skupi padal preden so prišli rešilci, mrm pohvalit kako hitro te dajo na operacijo.... od 15.00 do 21.30 sem z odprtim zlomom ležal v hodniku aj čaw...une proti bolečine k so mi jih dajal nej si jih fliknejo nekam k sam še bol slabo mi je blo.

ajej, tolko čakat na operacijo pa ziher ni fajn :unsure: Jst sem mel srečo da se je v Avstriji zgodilo, če se je že imelo za zgodit. Jst pa za razliko od tebe nisem čutu strašnih bolečin, čeprav sem fasal komplicirani odprti zlom leve stegnenice poleg ostalega, je pa res da so dokaj hitro prišli. Pa tudi so zelo strokovno vse nardili, morem pohvalit avstrijce. Takoj so mi v žilo dali proti bolečinam, zatem pa za mi nogo poravnat na licu mesta, so me uspavali za minutko (ali dve...who knows...me je zmanjkalo v trenutku? ;) ) tacajt je bil že tam helikopter in direkt v bolnico. Pregled, nato sem počakal enih 15 minut na hodniku, glih da sem svojce poklical, pa sem bil že na operacijski. Samo operacijo pa so vrhunsko nardili. Naši kirurgi so samo občudovali ko sem prihajal na pregled. Svaka jim čast. Zdej je 9 mescev od takrat, pa že fusbal igram. :naughty: Pa nardili so mi samo nekaj manjših zarez, da se skoraj ne vidi da sem bil operiran. Šele ko človek na lastni koži doživi podobne primere, se zave, da je naša oskrba precej za časom...6 ur čakat z zlomom na operacijo...aj čau. Pa ne samo zaradi bolečin, ampak tudi zaradi posledic. Vsaj meni so tako rekli, da vsaka minuta šteje, da telo niti še ne reagira za prav. Pol za rehabilitacijo, ti priporočam zdravilišče laško...fajne mlade postavne fizioterapevtke :evilgrin: Ko te v roke primejo... :whistle: Mej se...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe..ej AiroH če maš tud ti modre, tko ko snoopy mi prosim dj enga pol k ga vn dobiš...sej veš...paše k moji lubic :blush: zdj jih lahk začnem že zbirat k vsi neki prevč moderni tehnologiji sledite :evilgrin:

Jst mam baje tudi neki pobnega, samo da moji pa ne gredo ven...tko da če jih hočeš za vedno se moreš z mano poročit... :naughty:

evo jure smo zrihtal po hitrem postopku :naughty:

tako da gasa:) še opozorilce ravno na odseku starega postajališča vidno pri zgornji fotki pri znaku je posut pesek čez oljni madež tako, da priporočam povečano previdnost

:worship: :worship: :worship:

Danes sem šou čez ride okoli 15h. pa so bli eni motoristi ko smo si pomahali, samo se mi je mudilo na delo :( Drugič. Lahko nočko, "K.R." banda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tisti pesek je tudi mene danes skor pospravu, vendar je blo proti večeru že dosti bolše oz zelo malo ga je bilo še na cesti... snoopy kdaj si pa ti bil na ridah?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

juuutrooo!!!!!!!

danes grem ven jej, se vidmo kmali na ridah :yea1:

TAKO je prav, čim prej na ride, pa makar samo na obisk z avtom. Za invalide dovoljeno ostali pa se ve kako...

AJD čao

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam baje tudi neki pobnega, samo da moji pa ne gredo ven...tko da če jih hočeš za vedno se moreš z mano poročit... :naughty:

Aaaaaaaaaaa :kva2::kva2: ne moreš omenjat punci pr 22-ih porokeeeee... :kva2: brrr kr pozebla me je misu na porokoo....sm kar na vse šrafve pozabla :huh: to mi pa res še ne rabi :grrr

Uf pa ožent se s tok hudimano babnco kt sm jest :xx: pomoje tud ti neb hotu O:-)

juuutrooo!!!!!!!

danes grem ven jej, se vidmo kmali na ridah :yea1:

Uuuuu zakon!! A boš popoudne oz bl kasn popoudne doma? K bom mau na obalo skočila če me bojo do cajta spstil s šihta :glare: drgač pa vsaj do Postojne upam da mi znese :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

strani?? :? :?

A so fukneni, ograjo brez zaščite tam dat?? Medtem, ko je na notranji strani skor brezveze, vsaj v temenu ovinka!!

Upam stavit, da če bi bila pri vseh padcih tam ta ograja takšna kot je sedaj, torej brez dodatne zaščite, da bi se jih vsaj pol končala s hudimi poškodbami, bila bi pa 100% tudi kakšna smrtna žrtev!!

Ne morem verjet no, na zunanjem izpostavljenem delu dat "rezilo" na notrenjega pa zaščito. Kera budala je to projektirala?

No ravno tam kjer se ograja začne jih največ leti v skale. Ne ne morem verjet da je to mogoče. Bo trema cestno prijavit za poskus umora motoristov al kaj.

Popravljeno . Popravil TONTO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tisti pesek je tudi mene danes skor pospravu, vendar je blo proti večeru že dosti bolše oz zelo malo ga je bilo še na cesti... snoopy kdaj si pa ti bil na ridah?

bil bil....glih k si se naganjal...morm rečt da maš filling fante...samo...mal pa še lohka počakaš,dokler se asfalt orng ne segreje....sploh tam po senčnih legah...drgač pa-lepo "drajsaš" :yes:

sm bil pa z avtom gor tko da...smo šli na kofe u PO pa smo se mal ustavl...

juuutrooo!!!!!!!

danes grem ven jej, se vidmo kmali na ridah :yea1:

bravo stari...si pa hitr ti tole :OK: doma pa le fajn počivej...itak te bojo vsi ujčkal.... :lol1:

se vidmo.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

juuutrooo!!!!!!!

danes grem ven jej, se vidmo kmali na ridah :yea1:

:yea1::yea1: bravisimo :yea1::yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!