Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

ala pride š kdo gor po 12-ih? klapa zagotovlena :P

see ya :yea1:

v mislih bodem na ridah :D

btw je kdo za furo drug teden pondelk ali tork bi zletel pogledat na marijo reko :whistle: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ala pride š kdo gor po 12-ih? klapa zagotovlena :P

see ya :yea1:

a jebiga mal prepozn vidla,.....zdej pa počas že cajta zmankuje no ma 20km mi je uspelo odpelat................sz kolesom :whistle:

v mislih bodem na ridah :D

btw je kdo za furo drug teden pondelk ali tork bi zletel pogledat na marijo reko :whistle: ?

jz sm za sam po 14h oz po 15h,da se umir odpravm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ride...

Bil sem včeraj gor. :grim

Bilo noro!! :OK:

joj no pa čist bliz mene :krneki: mejdun končno mam registriran motor tako da upam da mi še vedno čuvaš buklico ker pred prvomajskimi jo morem dobit da jo na pagu na plaži udesim med prazniki,tako da če bo vse po sreč pridem drug tedn ke u tvoj konc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aaaaaaaaaaa :kva2::kva2: ne moreš omenjat punci pr 22-ih porokeeeee... :kva2: brrr kr pozebla me je misu na porokoo....sm kar na vse šrafve pozabla :huh: to mi pa res še ne rabi :grrr

Uf pa ožent se s tok hudimano babnco kt sm jest :xx: pomoje tud ti neb hotu O:-)

hehehe. Morda pa je to bila dvojna igra :P ...ti misliš, da sem jst mislu, da boš mislila eno...zato pa sem jst mislu na drugo, da boš ti mislila da sem mislu na drugo in raje pomislila na prvo, kar sem želel da bi mislila...v glavnem, sem se zgubu v tem mišlenju... :lol1: važno da smo vsi kontenti! gremo raje na motor pa en điro, da se misli spucajo :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po unmu pesku sem pa že v nedeljo slajdu :P

V nedeljo pa nevem če je že biu..js se ga ne spomnim :? ....pol v pondelk pa vem da je že biu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V NEDELJO 19.4.2009 BO V LOGATCU BLAGOSLOV MOTORJEV

ŠTART:ČIMPREJ CILJ:ČIMBOLJŠI

VABLJENI VSI KI ŽELITE IN TO HOČETE-TAKO ALI DRUGAČE-V ČIMVEČJEM ŠTEVILU

DOBIMO SE PRED BAROM NOTRANJKA

SKRATA - ŽUR BO :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo pride v nedeljo na Vrhniko,k je zegnanje motorjev? :)

če bom že šla bom šla u lohatc :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sm za sam po 14h oz po 15h,da se umir odpravm

može :evilgrin:

upam sam še na lepo vremo k faks u bistvu NO GO :whistle:

Popravljeno . Popravil brembo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policijska izkušnja kot nasvet - ob začetku motoristične sezone številne preventivne prireditve za voznike enoslednih motornih vozil

Pomlad je tu in začela se je motoristična sezona. Lepo vreme s s precej višjimi temperaturami je namreč na ceste po zimskem "mirovanju" že zvabilo veliko voznikov motornih koles in koles z motorjem. Ti so med najbolj ranljivimi udeleženci v cestnem prometu, zato je policija posebej zanje pripravila številne preventivne aktivnosti, s katerimi želi izboljšati njihovo varnost.

Pod skupnim naslovom Policijska izkušnja kot nasvet bodo posamezne policijske uprave v teh dneh tako organizirale enodnevne prireditve, namenjene predvsem teoretičnemu in praktičnemu izpopolnjevanju v varni vožnji enoslednih motornih vozil.

Izkušeni policisti - inštruktorji na motornih kolesih bodo voznike teh vozil na dan prireditve povabili na posebej pripravljene poligone, jim v obliki šole varne vožnje prikazali nekatere vaje in pravila vožnje ter jih opozorili na pogoste nevarnosti v prometu. Udeleženci bodo lahko svoje znanje tudi sami preizkusili na poligonu.

Kdaj in kje bodo prireditve Policijska izkušnja kot nasvet?

· 18. aprila ob 9. uri v Cerknem (PU Nova Gorica)

· 18. aprila ob 9. uri v Kranju - v centru Planet Tuš (PU Kranj)

· 18 aprila ob 9. uri v Ljubljani - na avtosejmu na Cesti dveh cesarjev (PU Ljubljana)

· 18. aprila v Trbovljah - na igrišču pred gimnazijo, čas še ni določen (PU Ljubljana)

· 19. aprila ob 8. uri v Vodicah - pred občinsko zgradbo (PU Ljubljana)

· 19. aprila ob 10. uri v Otiškem vrhu - poligon Avtošole Relax (PU Slovenj Gradec)

· 19. aprila ob 12. uri v Tolminu (PU Nova Gorica)

· 25. aprila ob 8. uri v Kopru - pred tovorno Tomos (PU Koper)

· 27. aprila ob 10. uri v Boštanju - v centru Sava avto (PU Krško)

· 9. maja v Rogaški Slatini, čas še ni določen (PU Celje)

· 9. maja v Nazarjah, čas še ni določen (PU Celje)

· 9. maja v Ilirski Bistrici, čas še ni določen (PU Postojna)

· 9. maja ob 9. uri v Vrtojbi - na bivšem mejnem prehodu (PU Nova Gorica)

· 16. maja ob 10. uri v Ormožu - Avtocenter (PU Maribor)

· 23. maja ob 8. uri v Izoli - na parkirišču pred trgovino Merkur (PU Koper)

· 30. maja na Vrhniki, čas še ni določen - v športnem parku (PU Ljubljana)

· 3. junija ob 8. uri v Kopru - pred trgovino Mercator (PU Koper)

S takšnimi prireditvami in usposabljanjem želimo v policiji:

· opozoriti, da so vozniki enoslednih motornih vozil prepogosto žrtve prometnih nesreč in da se delež umrlih voznikov enoslednih motornih vozil v prometnih nesrečah povečuje

· izkoristiti znanje in izkušnje policistov in drugih strokovnjakov, ki lahko kot nasvet za večjo varnost voznikov enoslednih motornih vozil v prometu

· zmanjšati delež prometnih nesreč z udeležbo voznikov enoslednih motornih vozil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U matr,to je pa fajn podatek ja B)

Ej,ob keri uri maste u Lahatcu žegnajne?? Ce bo ratal,pridem na oba konca,da bo bl za zihr :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U matr,to je pa fajn podatek ja B)

Ej,ob keri uri maste u Lahatcu žegnajne?? Ce bo ratal,pridem na oba konca,da bo bl za zihr :)

če se ne motim je na ridah listk k piše da ob 12 :)

snoopy bo tak 4 dni skup tam zatu ne ve točne ure ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U matr,to je pa fajn podatek ja B)

Ej,ob keri uri maste u Lahatcu žegnajne?? Ce bo ratal,pridem na oba konca,da bo bl za zihr :)

na oba konca??ja no eni ga res bl pa večkrat rabmo ;):lol1: okol pol12 nj bi se začel sicer pa...če brembo prav da tko piše bo že prov... :P

če se ne motim je na ridah listk k piše da ob 12 :)

snoopy bo tak 4 dni skup tam zatu ne ve točne ure ;)

4 dni pa ne...petek,soboto,nedeljo...največja fora pa je da mi ne pustijo spat tm,morm domu hodit...sam čas stran mečem ;):lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 dni pa ne...petek,soboto,nedeljo...največja fora pa je da mi ne pustijo spat tm,morm domu hodit...sam čas stran mečem ;):lol1:

Zakaj bi mogu pa spat? :? Sej ti nobeden ni ukazal da morš pa ravno spat ponoči... delaj kaj konkretnega :OK::yea2: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi mogu pa spat? :? Sej ti nobeden ni ukazal da morš pa ravno spat ponoči... delaj kaj konkretnega :OK::yea2: :grim

ni vedno prilike... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

F O Č K sred tahujšga džja :yea1:

Presnete blond babe :lol1:

:worship:

jst sm pa use skor pobral z motorja dol bo čist ko souza :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sm tud čista k deviška solza,dns trikrat namočena do kože :whistle:

UBOGO DETE sam da se nisi stopila pa je vse uredu, vsaj kombinezon ti je opralo-TO pa tut neki šteje. :yea1::yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no lohk bi se reklo prvo rundo me je zasvinalo na kolesu do ušes makedam pa naliv

no drugo rundo pod tušem

tretjo pa na motorju,je še najbl sedlo spucalo hlače,jakno in škorne pa tamalo sandico dodobra navlažili :naughty:

taku da juhuuuu,smo si peli ......talalali tralalala prepusti se zabavi saj veš, da na tem svetu negdo te rad ima,.......mejdun k se ne spomnem izvajalca :headbang: skratka današnje škrolenje mi je polepšalo dan :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!