Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

ne morm...letim počas k dohtrci :naughty: pol pa mal kozlarije igrat :P

pa še tko je....pera je blo pr men že preveč...se vid da si še Liml... ;)

maaaahhh :fredy:

hehe ale, jst pa mam ju3 dohtorja :photo:

Pejt se slikat na X-Ray ... pa nasmej se haha :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kašn šiht????wtf??a je teb spet na slabo užgal?? .)

jh eni mormo delat :P pa pridni bit, d bomo polet kej več frej za motorčka pa bluzenje okol :P za ene j pa pač š pozim poletje :P :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maaaahhh :fredy:

hehe ale, jst pa mam ju3 dohtorja :photo:

Pejt se slikat na X-Ray ... pa nasmej se haha :yea1:

X-ray je že mim....upam da ne bom več nkol tega rabu če ne mi bojo že jajca odpadla :lol1:

jh eni mormo delat :P pa pridni bit, d bomo polet kej več frej za motorčka pa bluzenje okol :P za ene j pa pač š pozim poletje :P :naughty:

ja ja...ful ste pridni... :krneki:

ewo men komisija zaklučla bolniško...kljub temu da je dohtr mal drgač napisu...bomo vidl če mi rata sam za praznke podaljšat...pol pa deeellaaaaattt :bounce::OK::D:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

X-ray je že mim....upam da ne bom več nkol tega rabu če ne mi bojo že jajca odpadla :lol1:

ja ja...ful ste pridni... :krneki:

ewo men komisija zaklučla bolniško...kljub temu da je dohtr mal drgač napisu...bomo vidl če mi rata sam za praznke podaljšat...pol pa deeellaaaaattt :bounce::OK::D:)

Ej Snoop, a tebe so tud vsakič vprašal predn so te pofotkal, če si mogoče noseč haha :lol1::lol1: ....sm fotke so pa ful hude :OK: , tko lepo koščeno suha zgledam gor :whistle: , včer sm si dve kr za domov vzela.

Jz bom pa še mal duma pa na plečih delovnega ljudstva žvela :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niso nč sprašval...sj zgledam res bl švoh sam tolk da bi mi spol zamenjal pa še ne :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OKUS PO HITROSTI

http://www.youtube.com/watch?v=vWIdc1R0DEQ

V torek, 21. aprila DANES ob 21h na RTV SLO 1 - dokumentarec meseca -

slo moto dokumentarec z naslovom Okus po hitrosti.

* Dokumentarni film, Slovenija, 2009, 55 min.

* Režija: Andrej Lupinc

* Scenarij: Andrej Lupinc

OKUS PO HITROSTI

Dokumentarni, SLO, 55 minut

Dvorana Metropola

PREDPREMIERA: OKUS PO HITROSTI

(SLO, 2009)

Dokumentarni

Režiser, scenarist: Andrej Lupinc

Scenarist, režiser in direktor fotografije: ANDREJ LUPINC

Snemalec, tonski tehnik, osvetljevalec: ROBERT DOPLIHAR

Kreator maske: ANŽE KOŠIR

Montažer: ZVONE JUDEŽ

Mojster zvokovne obdelave: ROBERT SRŠEN

Producentka projekta: TINA RAKOŠE

Producent Uredništva dokumentarnih filmov: JAKA HEMLER

Urednica Uredništva dokumentarnih filmov: ŽIVA EMERŠIČ

Čas trajanja: 55 minut

Vstop prost!

Za večino ljudi je motor samo prevozno sredstvo, za druge je vožnja z motorjem šport, za nekatere način preživljanja prostega časa in ena izmed oblik druženja. Motor je sredstvo za intenzivno doživetje na potovanjih ali celo življenjska filozofija. Lahko pa je zasvojenost s hitrostjo, hrepenenje po svobodi in hlastanje po individualizmu. Vse to pa se ob nesreči ali nezgodi v delčku sekunde spremeni v svoje nasprotje. Hitrost se spremeni v počasnost ali celo mirovanje, individualizem postane odvisnost od drugih in svoboda se spremeni v še večjo ujetost.

- snemanje je trajalo od 24. marca 2008 do 12. septembra 2008

- v skoraj šestih mesecih je ekipa snemala na naslednjih lokacijah: Mirna peč, Dovže, Kamniška Bistrica, Prebold, Celje, Hrastnik, Domžale, Medvode, Sora, Ljubljana, Ankaran, Žiri, Podnanos, Solkan, Dobrovo, Maribor, Skoke, Slovenj Gradec, Kokarje pri Nazarjah, hajdoše pri Ptuju, Kočevje, Dvor, Planina, Postojna, Grobnik (Hrvaška) in Faaker See (Avstrija)

- posnetega je bilo 37 ur materiala

sm bla u ridah k so snemal tko da morbit se me bo še kej vidlu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bomo gledal pa navijal če se bo "mama" kej podila po ovinkih :P

drgač v vikendu je pa slikca z relacije kočevje-dvor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bomo gledal pa navijal če se bo "mama" kej podila po ovinkih :P

drgač v vikendu je pa slikca z relacije kočevje-dvor

Jp, un tasmotan ovink, k ponavad zmer pozabm d je tm :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, un tasmotan ovink, k ponavad zmer pozabm d je tm :glare:

pa ta še ni tolk zafrknjen...bl mi je uni pred katerim je znak 40 pa luči menda utripajo pa kr naenkrat se zapre v desno pol pa v levo pa vas :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ta še ni tolk zafrknjen...bl mi je uni pred katerim je znak 40 pa luči menda utripajo pa kr naenkrat se zapre v desno pol pa v levo pa vas :D

Tist je fajni. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja un je res vrhunski :rolleyes: sm leta 2000 ah takrat še ni blo znaka sploh ,prletela sz svjem s tako brzino, da sm vedla da se ga ne splača založt k b me sam odneslo nekam tko da sm spilotirala na drugo stran ceste ,b se lohk reklu u izletno cono :whistle: tko da ja ena redkih traparij k mi bo ostala za vedno v mislih,k b se lohk polomila k da b s balkona skočla;)

porkamadona dns ob 17:15 pa nobenga gor,pa kaj ste sami pussiji al kaj sej se je orng vreme nardilu,en mau sm bla celo mokra...............................ma od švica :krneki:

post-265-1240333223_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk . . . . . za vse tiste ki se z avtom vozite po autocesti . . . . . .PAZITE NA RADAR! postavlen je točno na izvozu za unec . . . . iz smeri ljubljana proti postojni . . . .hitrost je omejena na 60 km/h!

upam da vsaj koga rešim plačila . . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk . . . . . za vse tiste ki se z avtom vozite po autocesti . . . . . .PAZITE NA RADAR! postavlen je točno na izvozu za unec . . . . iz smeri ljubljana proti postojni . . . .hitrost je omejena na 60 km/h!

upam da vsaj koga rešim plačila . . . .

si nagazu???? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si nagazu???? :blink:

hehehe . . . . . ne . . . . .sm mu srečo da je biu tovarnak pred mano . . . . . :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ritkašicam :004

ritkašom pa :beer2:

sanda.. a si moj pozdrav ukradla ... za kazn... boš morala z mano na kavo... pa še plačal bom ... trp :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe . . . . . ne . . . . .sm mu srečo da je biu tovarnak pred mano . . . . . :whistle:

srečko :worship:

sonček je....a kj na ridah ste??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sonček je....a kj na ridah ste??

:naughty:

jst bom zaokrožu čez kako uro pa pol na motor...kam pa še ne vem :P...na ridah pa fočk obvezno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk . . . . . za vse tiste ki se z avtom vozite po autocesti . . . . . .PAZITE NA RADAR! postavlen je točno na izvozu za unec . . . . iz smeri ljubljana proti postojni . . . .hitrost je omejena na 60 km/h!

upam da vsaj koga rešim plačila . . . .

je le prazna kišta - imitacija radarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je le prazna kišta - imitacija radarja

zihr??če ni pa če dobim slikco ti lahko pošljem položnco??? :hmm:

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ritkašicam :004

ritkašom pa :beer2:

sanda.. a si moj pozdrav ukradla ... za kazn... boš morala z mano na kavo... pa še plačal bom ... trp :evilgrin:

okej sprejmem kazn :winkiss:

btw:dns ob 15h iz rid štart do novega grada oz marede in nazaj,če gdo hoče dobrodošel,....oz nej zvrcne ga ga kje počakave,....pičim jz zdej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!