Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

:unsure: Quess who's baaaaccckkkk!!!!! :evilgrin: ja sej ne da bi me kdo pogrešu te dva dni no :closedeyes: , pa vseen :010

porkamadona dns ob 17:15 pa nobenga gor,pa kaj ste sami pussiji al kaj sej se je orng vreme nardilu,en mau sm bla celo mokra...............................ma od švica :krneki:

Uuuuu oopaaa u tanovimaa hlaačaamaaa :naughty: ne hecas se ti s tem biciklom :grrr

folk . . . . . za vse tiste ki se z avtom vozite po autocesti . . . . . .PAZITE NA RADAR! postavlen je točno na izvozu za unec . . . . iz smeri ljubljana proti postojni . . . .hitrost je omejena na 60 km/h!

upam da vsaj koga rešim plačila . . . .

Nja pa en kup radarjev po presneti madžarski :closedeyes: , tko da bom previdn preverjala nabiralnik zdej ene 2 tedna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni te blo :unsure:

k sm biu jst celu popoudne gor :lol1:

biu biu :naughty: ... počasne posnetke poglej... mogoče me boš videl :lol1:

sem šel na OMV na kufe ... pa nazaj... okoli 18,15 so bile ride prazne :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

biu biu :naughty: ... počasne posnetke poglej... mogoče me boš videl :lol1:

sem šel na OMV na kufe ... pa nazaj... okoli 18,15 so bile ride prazne :rolleyes:

mausi . . . . sva se srečala . . . . . .pa ne vem če so ti sive celice registrirale . . . . . mičkn pred planino . . . .ti pa prot logatcu . . . . :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

biu biu :naughty: ... počasne posnetke poglej... mogoče me boš videl :lol1:

sem šel na OMV na kufe ... pa nazaj... okoli 18,15 so bile ride prazne :rolleyes:

no ok nej ti bo...18:15 sm biu lih pod tušem :lol1:

cestak hvala za pijačo :worship: se čujemo kej da vrnem :beer2::beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure: Quess who's baaaaccckkkk!!!!! :evilgrin: ja sej ne da bi me kdo pogrešu te dva dni no :closedeyes: , pa vseen :010

Uuuuu oopaaa u tanovimaa hlaačaamaaa :naughty: ne hecas se ti s tem biciklom :grrr

Nja pa en kup radarjev po presneti madžarski :closedeyes: , tko da bom previdn preverjala nabiralnik zdej ene 2 tedna

ja pa sz novo čelalo :whistle: sm čist zagrabila tole :rolleyes:

ma kaj s že nazaj hudimanca sej s kumi šla,...sm pa le mislila da mo mal več mira pred tabo .....hehe ,en mau te pa morm podražt :winkiss:

juhuuu še mau spakiram pol pa jutr po šihtu če le ne bo dež pičim na Pag in kar je najbl važnu jutr po 4mescih zaužijem prvo pivo letos,.....okej no sm kupla še mau refoška za sabo če mi slučajn ne bi ugajalo.....u kar dvomim....taku da bo tist vin bl za guš pr hrani kt kej druzga..............no u glavnm če koga dol zanese me najdete u Zubovičah,...sicer pa baje nas bo kr neki forumašev dol na Pagu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja...ful ste pridni... :krneki:

ewo men komisija zaklučla bolniško...kljub temu da je dohtr mal drgač napisu...bomo vidl če mi rata sam za praznke podaljšat...pol pa deeellaaaaattt :bounce::OK::D:)

no sj pol boš pa tut ti kmal priden :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sj pol boš pa tut ti kmal priden :worship:

sj jst sm skos pridn...če ne druzga sm pr mer,ne delam nič...tut pizdarij ne :P tut to je neki-so pravle sestre na oddelku :lol1::kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajde banda lepu se mejte štartam jz na Pag :naughty: žal sam do torka

tku da sredo,in četrtk dopoldne če je gdo za furco sm na razpolago.....pol pa spet pičim nazaj na murje

Lepe praznike in srečno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sanda midva sva se še nek za furo menila...upam da bo vreme pol drug tedn k zdej pa res že men preseda tale dež :whistle:

škoda k ni takih kač tut na ridah :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj jst sm skos pridn...če ne druzga sm pr mer,ne delam nič...tut pizdarij ne :P tut to je neki-so pravle sestre na oddelku :lol1::kva2:

pr mer si ja... ssam roka dela ane :Pk flašo drži :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Donc 2x fočk :worship:

Brembo me je zih spoznav po elegantno prefinjeni vožnji iz ovinka :xx: lepo d si mahu, d sm hitrej vidla, k sm prou iskala če je kdu d ga pozdravm :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Donc 2x fočk :worship:

Brembo me je zih spoznav po elegantno prefinjeni vožnji iz ovinka :xx: lepo d si mahu, d sm hitrej vidla, k sm prou iskala če je kdu d ga pozdravm :grim

Ampk si zihr tista k si prou pazljivo mahala na tisti ravnini, k se je brembo prou drl ; lej lej tole je pa zihrAndrejaa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampk si zihr tista k si prou pazljivo mahala na tisti ravnini, k se je brembo prou drl ; lej lej tole je pa zihrAndrejaa :)

a pa si usaj oglušel? :whistle::P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Donc 2x fočk :worship:

Brembo me je zih spoznav po elegantno prefinjeni vožnji iz ovinka :xx: lepo d si mahu, d sm hitrej vidla, k sm prou iskala če je kdu d ga pozdravm :grim

ja sj ne...ustavt pa ne,ane? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampk si zihr tista k si prou pazljivo mahala na tisti ravnini, k se je brembo prou drl ; lej lej tole je pa zihrAndrejaa :)

Ja no... :blush: ni glih treba d zarad enga fanta dol z motorja padem :xx:

ja sj ne...ustavt pa ne,ane? :P

Ja čaki mahat pa zavivat hkrat pa še ne znam :xx: :blush: mdil se mi je, k nism vedla do kdaj je odprta trgovina u Kozin k je šou kolega mau opremo gledat B) drgač bi se itak ustavla.

Lahk pa danc mau skočva do rid če češ, k sm še tle na rakeku..po južn enkrat, pol grem pa najbrž domu k je tuga od vremena :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si bil prezgoden :)

ride so ble dns res bol ko ne prazne...slabo vreme ..grobnik :whistle:

petarda hvala za čokolado :P :P...ninja ,andreja,neznani 1,neznani 2 hvala za kompanijo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ride so ble dns res bol ko ne prazne...slabo vreme ..grobnik :whistle:

petarda hvala za čokolado :P :P...ninja ,andreja,neznani 1,neznani 2 hvala za kompanijo :P

Hvala tebi za pijačo :whistle::OK: Dobiš naslednjič liziko :kva2::kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!