Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

si jo policajem vzel?? :kva2:

:worship::worship::kva2::kva2::OK::OK::OK:

Zdej sm se pa nasmejev :))))

No ja, začuda sm vidu sam 1 radar, pa 1 leteči, pa 1 marico! Aja no ja pa na hrvaškem še 1 policaje v enem rdečem karavanu :P Upam da ne bo na konci pršla pa še 1 položnica :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil danes na ridah, naštel štiri motoriste in 15 x toliko avtomobilov.

Jest sem se dvakrat z avto ustavil,pa jih je blo poln ku... :whistle::worship:

En z čnmu motorjem in sopotnica sta ga pa dobr nakrivila :worship:

Aja,pa d"ru se je ko pes :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

biu vceraj na ridah in se mi je policaj z osebnim avtom zalepil na rit sm mislu da me bo se podru sta kulega rekla rekla da jih je kr isiliu k je zapeljal za mano no sta bla kr tolerantna dubiu kazn za prevec dvignjeno tablico teziu mi je tudi za ror in ker nisem imel prve pomocu sm jo dober odneseu so pa skoz tm kampirani te policaji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

biu vceraj na ridah in se mi je policaj z osebnim avtom zalepil na rit sm mislu da me bo se podru sta kulega rekla rekla da jih je kr isiliu k je zapeljal za mano no sta bla kr tolerantna dubiu kazn za prevec dvignjeno tablico teziu mi je tudi za ror in ker nisem imel prve pomocu sm jo dober odneseu so pa skoz tm kampirani te policaji

heh... se ne čudim... če pelješ normalno skozi naselje ti avtomobilisti u rit tišijo in te prehitevajo... če pelješ normalno izven naselja te pa policaji lovijo zarad brezveznih for :headbang:

A so te vprašali tudi po žarnicah? :whistle:

Koliko visoko pa si mel tablico? Ker mene so kakšn teden nazaj isto lovili s sireno in lučkami da mi je težil da mam previsoko tablico, pa prvo pomoč pa žarnice pa tralala... Najbolj sm biu pa sitn ker je še dež padal in me drkal zarad takih stvari...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niso me sprasevali po zarnicah tablco sm meu dvignjeno tok da se je vidla uglavnm kr neki za brezveze pol mi pa prbije to mas zarad nas tok dvignjeno sm mu reku nism kaksn dirkac da imam zarad vas uglavnm biu sm zlo prijazn uglavnm hinavski ker drgac bi me se bol zajebavu zgleda nimajo druzga dela kot pa nas zajebavat za brez veze

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niso me sprasevali po zarnicah tablco sm meu dvignjeno tok da se je vidla uglavnm kr neki za brezveze pol mi pa prbije to mas zarad nas tok dvignjeno sm mu reku nism kaksn dirkac da imam zarad vas uglavnm biu sm zlo prijazn uglavnm hinavski ker drgac bi me se bol zajebavu zgleda nimajo druzga dela kot pa nas zajebavat za brez veze

Koliko ti je dal potem kazn za tablico?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kazn mi je dal 167 polovicna 83,50 reku mi je da je kazn ce nimas prve pomoci 400 eu sm skor skp padu k sm to slisu a tebe so pa tud maserali zarad tablice a si dobu kazn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala tebi za pijačo :whistle::OK: Dobiš naslednjič liziko :kva2::kva2:

obvezno mora bit CHUPA CUPS kokakola :P:lol1:

aja pa helikopter smo tut mel učerej na ridah :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ride so ble dns res bol ko ne prazne...slabo vreme ..grobnik :whistle:

petarda hvala za čokolado :P:P ...ninja ,andreja,neznani 1,neznani 2 hvala za kompanijo :P

Ja Brembo hvala za drink :worship: pa Ninjatu za majco :winkiss: ter za družbo še vsem ostalim :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kazn mi je dal 167 polovicna 83,50 reku mi je da je kazn ce nimas prve pomoci 400 eu sm skor skp padu k sm to slisu a tebe so pa tud maserali zarad tablice a si dobu kazn

Ja am najprej mu je šlo v nos to, ker sta mela providu v naselju in sm normalno šou 50km/h, nakar se zapodi njegov kolega za mano (s sireno in lučkami) in me ustavi. Najprej je poslikal tablico, nato pa je hotel opremo (prvo pomoč in žarnice). Nekaj časa sva govorila okrog tablice... kako on ne vidi razbrat številk...in če me bodo slučajno iz zraka slikal :headbang: Bi razumel če bi hotel skrivat številke, ma sm mel tablico samo zaradi videza malo vzdignjeno. Ker mi je na koncu malo prekipelo sm mu lepo dal vedet, da vem da so začeli tudi s helikopteri gledat in spremljat promet in nakar mi reče da je tokrat samo pisno opozorilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obvezno mora bit CHUPA CUPS kokakola :P:lol1:

aja pa helikopter smo tut mel učerej na ridah :whistle:

Dobiš to tvojo CHUPA CUPS :naughty: :kva2::OK:

Eh kaj mi zdej pomaga helikopter če mam pa zdej še bolj spuščeno tablco in ne bo nč vidu prebrat (sej ne da je pa prej kej bel vidu :headbang: )

Še sreč da mamo 1% morja čene bi nas še s podmornicami lovil :whistle::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

porkamadona dns ob 17:15 pa nobenga gor,pa kaj ste sami pussiji al kaj sej se je orng vreme nardilu,en mau sm bla celo mokra...............................ma od švica :krneki:

Stara, ne kaži fakičev, ker te bo pol Tanjuška nalajala ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se tolk obremenjujete s policaji...enostavno jih pustim namiru in toj to :whistle:tok tok

Oni te pustijo na miru :D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja am najprej mu je šlo v nos to, ker sta mela providu v naselju in sm normalno šou 50km/h, nakar se zapodi njegov kolega za mano (s sireno in lučkami) in me ustavi. Najprej je poslikal tablico, nato pa je hotel opremo (prvo pomoč in žarnice). Nekaj časa sva govorila okrog tablice... kako on ne vidi razbrat številk...in če me bodo slučajno iz zraka slikal :headbang: Bi razumel če bi hotel skrivat številke, ma sm mel tablico samo zaradi videza malo vzdignjeno. Ker mi je na koncu malo prekipelo sm mu lepo dal vedet, da vem da so začeli tudi s helikopteri gledat in spremljat promet in nakar mi reče da je tokrat samo pisno opozorilo.

jebemti . . . . . pa kwa nis mogu rečt . . . . .za naklon tablce . . . . .

če je preveč na gor dvignjena . . . . .da jo lohk vidjo iz zrakomlata! :kva2:

joj . . . . tem našim oblastem pa nikol prou . . . . . . vsak policaj si vzame po svoje . . . .pa vedi kok je prou . . . :whistle:

upam da se med njimi najdejo tudi taki . . . . . . ki nas. . . . motoriste . . . . . gledajo kot normalne ljudi . . . . in ne kot kriminalce! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stara, ne kaži fakičev, ker te bo pol Tanjuška nalajala ... ;)

ah tanjuške se pa res ne bojim

evo mama stigla sa mora,opečena k kuhan rak :headbang:

motorčk pa mi je žal ostal dol in sm dns uletela dam sz tremi različnimi busi in dvema avtoma :rolleyes:

tako da iščem prevoz za četrtek ali petek do Paga oz smer tja dol,če bo slučajn mel kdo kak sedež frej

al pa vsaj do reke pa pol pičim na katamaran ob 14:30,če se glih slučajn kdo odpravlja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah tanjuške se pa res ne bojim

evo mama stigla sa mora,opečena k kuhan rak :headbang:

motorčk pa mi je žal ostal dol in sm dns uletela dam sz tremi različnimi busi in dvema avtoma :rolleyes:

tako da iščem prevoz za četrtek ali petek do Paga oz smer tja dol,če bo slučajn mel kdo kak sedež frej

al pa vsaj do reke pa pol pičim na katamaran ob 14:30,če se glih slučajn kdo odpravlja

vreme zrihti, pa grema z mojo lubico :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mama stigla sa mora,opečena k kuhan rak :headbang:

motorčk pa mi je žal ostal dol in sm dns uletela dam sz tremi različnimi busi in dvema avtoma :rolleyes:

Zakaj pa to?? a si mogl au šiht pa je blu slabu vreme dol al kaj??

Ja no..jst sm zej dva dni na rakeku..pa se lahk kej čujema za kešn drink .)

Sm pa včer pelala lubico domu k nism vedla kak bo vreme tko da sm z avtom :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vreme zrihti, pa grema z mojo lubico :P

okej BOM :naughty:

ne ne sm mogla dam prist k nism dobila dopusta te tri dni tko da morm narest 3 šihte pa pičim nazaj

najbrž bom dns kr dva pa še jutr enga pa sm u četrtk frej

se slišmo za drinko če bo cajt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!