Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

ja no vsazga mau je treba gnat od jawe,do črička no sebata itak pa še mau picikl,...dns mam kr vse to u planu upam da bo zneslu.....dns sm mela plan na grčerivc pa lohatc in laze pa domu mau popedalirat pa sm šele ob 6h dns dam pršla in so se plani mal spremenil kaj ti s še doma al delaš??da vem če bom kak pitt stop nardila u notranjk da častiš kufe magarjutr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro banda . . . . nema spavanja . . . ustat je treba!

dons morm novi ljubici za zimske radosti . . . . mal auspuh nafrizirat :naughty:

brembo . . . . dej mi enga akrapota šenki . . . . sej maš enga dost! ;)

tonto . . . . .zdele maš pa konkurenco! bova šla skup mal po gmajnah gont! :naughty:

NI BLEMA SAM PORINGI___PA GASSSAAA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frips itk de je modern... :grim če bi te keki kepo dubu s tako nalepko bi biu zih d ga spolno ogrožaš :evilgrin: kr maš pač rajš..nežne zadeve :whistle:

No ne vem, tko pravjo na TV, pa na 24ur.si itd......Jst sem itak tudi bol "old school" :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj boš ti pa spodi ? :P :evilgrin:

ti ostaja čas a? :P

sj pol boš pa spet jutri na tanko piskau ko boš stroje pisal...zgin se učit...mat marija :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti ostaja čas a? :P

sj pol boš pa spet jutri na tanko piskau ko boš stroje pisal...zgin se učit...mat marija :D

PS: kaj so tu stroji? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ekola :whistle:

naslednič ko me bo prjelo mi jo boš dal za po javornikih za eno popoldne :D poslikava je pa tut :worship::D

post-12030-1242144083_thumb.jpg

post-12030-1242144114_thumb.jpg

post-12030-1242144147_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej osa vidva s tonto moji jawi sploh konkurirat ne morta,...zdejle jo grem mau po javornikih terat gor do koče na roštiljado pol pa nazaj u dolino pa še malu črička zajahat......kaj pride kdo na ride danes

hm hm hm . . . . . . . tista tvoj javasaki se mnde tok gon da bi mogu met že celo četo javasakičev . . . . :lol1:

NI BLEMA SAM PORINGI___PA GASSSAAA

zmenen . . . . :worship::yea1:

OOo vratio se Šiiimmeeeee :worship:

Frips itk de je modern... :grim če bi te keki kepo dubu s tako nalepko bi biu zih d ga spolno ogrožaš :evilgrin: kr maš pač rajš..nežne zadeve :whistle:

vratia se nego šta . . . . i ima novu mašinku . . . . :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oooooooooooo pa sj sosed še brca :worship: sm mislu da te je že odpelala :whistle:

lahko ti posodm od frčota izpuh :lol1::P

od frčota . . . . . lohka . . . .bo melu vsaj fajn štimo . . . . :naughty:

kar se tiče pa brcanja . . . .še brcam in me ni odpelala . . . :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ekola :whistle:

naslednič ko me bo prjelo mi jo boš dal za po javornikih za eno popoldne :D poslikava je pa tut :worship::D

ni blema . . . . . zamenjava pa je . . . . .

u tuki gor pa zgleda kr huda na slikah . . ,. . :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sanda kdaj boš gor?

nč ni blo sm bla u Javorniku do mal prej nazaj,ma sm se čist zasedela ob roštilju in hladnem piru :rolleyes:

Kaj boš ti pa spodi ? :P :evilgrin:

ma ga biksata oba dva

ejga osa a sm bil urco naza u vrtni sm bla glih u garaž k sm jawo parkirala k je neki prmotoriralu na brzino obrnilu in odšlu,..

sm še vn stekla da bi te ustavla ma sm bla malu ksna :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga osa a sm bil urco naza u vrtni sm bla glih u garaž k sm jawo parkirala k je neki prmotoriralu na brzino obrnilu in odšlu,..

sm še vn stekla da bi te ustavla ma sm bla malu ksna :headbang:

:naughty: :whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::P :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan ridaši, jst pa moram kmal na šiht. :headbang: A ne bi blo bolš mal XT-jko po gmajnah gont :whistle::whistle:

O se mal je pa dans blo XT-ejčkanja :OK::OK: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi znal pa maus kej zrihtal. :)

qua js .... vsi mislijo, da imam rjau jezik od kufeta, ne pa od česa drugega :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

qua js .... vsi mislijo, da imam rjau jezik od kufeta, ne pa od česa drugega :whistle:

:unsure:

:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure:

:SS

čokoladaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol1::P

prasavac :krneki: ... kaj si pa mislu ... da mam karamelne bombone, al kaj :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čokoladaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol1::P

prasavac :krneki: ... kaj si pa mislu ... da mam karamelne bombone, al kaj :evilgrin:

maus zdej pa že pretiravaš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!