Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

to b pa rada vidla smeha,..zdej sm že tko natrenirana da te pustim za sabo--sad me vidiš sad me ne vidiš

če jutr ne bo prevroče se znam čez lohatc prklatit-pa če me čš pol mau pospremt se ne bom prtožvala

sploh pa zdej odkar mam tavodilno rumeno majco sm taglavna :winkiss:

kaj vejverc je blu kej gor,...ene so po besnc skakale :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to b pa rada vidla smeha,..zdej sm že tko natrenirana da te pustim za sabo--sad me vidiš sad me ne vidiš

če jutr ne bo prevroče se znam čez lohatc prklatit-pa če me čš pol mau pospremt se ne bom prtožvala

sploh pa zdej odkar mam tavodilno rumeno majco sm taglavna :winkiss:

kaj vejverc je blu kej gor,...ene so po besnc skakale :whistle:

sj bi te z avtom...men je kolo do oštarije pa nazaj...sploh po zadnjem pripetljaju :wacko:

tko da...ti kr mej rumeno majco-pa merki da jo boš mela na seb,pa čeprov ti bo vroče :kva2:

bomo pa tekmovanje mokrih majčk naredl...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari!!! a ti zrihtam "hondo" za na ride da ti ne bo treba z biciklom!!!?? :whistle::whistle::whistle::whistle:

hihihihihihi . . . . . .pa še pokosiš okol parkeđota . . . . :lol1:

stari pust je že mimo :whistle:

@sanda-lahko jutri

@ ninja- Np

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

načeloma jz sm zmeri ZA sam jutr dela irencka popoldne tko da dejmo raj u tork k je mende frej,...

kaj pravste u tork ob ene 15h al pa 16h iz rid naskočt maričko??

Jst sm tud za.. sam rajš ob 16h d nam spet mogla majco od Superwoman oblečt pa pol kr poletet ke do rid :rolleyes:

Pa da mi nav Brembo govoru copata :evilgrin: a sm lahk vsaj flokica? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm tud za.. sam rajš ob 16h d nam spet mogla majco od Superwoman oblečt pa pol kr poletet ke do rid :rolleyes:

Pa da mi nav Brembo govoru copata :evilgrin: a sm lahk vsaj flokica? :blush:

no go Andreja...lahko si idin frčafelca :P :lol: :lol1:;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš vidu k boš fasu Ipon pol bo pa jao :evilgrin: aja kk so se pa kej na tekm odrezal? mialm izkazal..rezajna upam d ni blu :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš vidu k boš fasu Ipon pol bo pa jao :evilgrin: aja kk so se pa kej na tekm odrezal? mialm izkazal..rezajna upam d ni blu :glare:

ne morš verjet..hahaha kak so se pravila spremenila :D...po ta novem dobiš za simulacijo kazen :lol:

pa tiste blazine na nogah so prow štoraste za vidit...no ja že morjo bit če hočte met karate na olimpijskih igrah...drgač pa možno da pridem pogledat v žalec na državno do 21 let me SN dobro obvešča :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pelu čez ride..maus ne poznaš ti več snoopya če je avtu al kako??sam bi mogu vidit kolk čukast si gledu k sm pol ravnine hupal :lol1: pomoje so ti oči na eni bjondi zastale :lol1: :lol1:

sm ti hotu kamn zalučat, ker trobš in plašiš vajvrce :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne morš verjet..hahaha kak so se pravila spremenila :D ...po ta novem dobiš za simulacijo kazen :lol:

pa tiste blazine na nogah so prow štoraste za vidit...no ja že morjo bit če hočte met karate na olimpijskih igrah...drgač pa možno da pridem pogledat v žalec na državno do 21 let me SN dobro obvešča :worship:

Ja sej to je pa že kr en lep cajt..kazn za simulacijo. Pa kaj se je je prou..na račun simulantov je marskdo k je biu dobr zgubu borbo :glare: pa blazine..no na nogah ms se že navadla..ampak mislm da morjo mladinke al mlajše članice pa met celo on čudn okvir tam pred nosom :headbang: Sploh ne vem kk kej vidjo :glare: ...mislm da na državnih tekmovanjih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm ti hotu kamn zalučat, ker trobš in plašiš vajvrce :P

ahahahha...maus pa si me nasmejou za ceu dan :lol1: :lol1:

andreja a mislš take ščitnike ko jih majo pr "tekvandoju-čelade"?

a bo kdo gor čez pou ure :P ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm tud za.. sam rajš ob 16h d nam spet mogla majco od Superwoman oblečt pa pol kr poletet ke do rid :rolleyes:

Pa da mi nav Brembo govoru copata :evilgrin: a sm lahk vsaj flokica? :blush:

ja no pol pa vela za jutr zbor na ridah ob 16h odhod ob 16.07

fura pa takole ride-rakek-sodražica-turjak-škoflca-lj-domžale-trojane(krof pauza)-prebold-marija reka pa dol na litijo-lublano-logatc,pa vsak u svojo smer.Aja vableni pa itak vsi stil vožnje bo LT.

kaj dns pride kdo gor jz se bom najbrž naslikale ke po 18h,pred tem bom šla pa na furco dol do divjega jezera pr idriji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no pol pa vela za jutr zbor na ridah ob 16h odhod ob 16.07

fura pa takole ride-rakek-sodražica-turjak-škoflca-lj-domžale-trojane(krof pauza)-prebold-marija reka pa dol na litijo-lublano-logatc,pa vsak u svojo smer.Aja vableni pa itak vsi stil vožnje bo LT.

kaj dns pride kdo gor jz se bom najbrž naslikale ke po 18h,pred tem bom šla pa na furco dol do divjega jezera pr idriji

pozvon pa prletim :P

drgač pa ja postank na trojanah sm meu tut jst v mislih :D:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do divjega jezera pr idriji

Sm biu glih učirej tam dol :) ..pa še mal naprej sm šu do idrijske bele....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končn krooooofff!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kva2::kva1::kva2::kva1::kva2::kva1::kva2: sm misnla d ga nom dočakalaaaaa!!! :blush: Toooooooooooo! :worship:

Sanda če pa mislš tle okol kruzat pa poklič za kšn kofe al pa neki ane. Aja ne..na sladoled te pelem - točn!! :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja superca no sej men je tam full fajn senčka pa to

pa že dovg nism se šla nč na most guncat tko da dns to nardim pa dol u vodo pluvat :winkiss: pa mau se nasončt,..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sveže z rid...asfalt je vroč,sonce sije,ura je prava..motoristov pa ni :blink:

So pa zdj dnevno redno policaji v Grčarevcu...kangoo in patrule in tko...previdno!!!!

A bo dns še kdo kj gor??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans sem se pa se jest 2x gor pa dol po polzje :wacko: :blink: peljal...

Jp, 10 jih nism videl gor..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fočk tut jst...na dveh kolesih B) sam je bil gor wosu k je gonu :wacko: sam prov paše mal...drgač pa-res nikjer nobenga...zgleda da je bil pester vikend pa ste še vsi mal skurjeni :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sm bla gor ene 19:17 pa ni blo nobenga nikjer sm šla enkrat gore dole pa mi je blo čist prevroče pa še en kolesar me je zjebov za dol je zalagov k norc tko da sm bla par ovinkov čist pussy :rolleyes:

za jutr pol drži :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naša si je izborila frej pop za jutr, tko d se vidjamo in fočkamo ob 16-ih :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sm bla gor ene 19:17 pa ni blo nobenga nikjer sm šla enkrat gore dole pa mi je blo čist prevroče pa še en kolesar me je zjebov za dol je zalagov k norc tko da sm bla par ovinkov čist pussy :rolleyes:

za jutr pol drži :naughty:

do pol 7 sva bla z oso gor...pa ob 8 sva bla še enkrat...samo cof je strašil gor pa čarovnik :P

snoopy :beer2:

osa :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!