Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

gandi kdaj prideš na ride?  :whistle:

da pridem pogledat raketo?  :naughty:

Dons sm bil  :naughty:

pa učer sm biv  :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm bil  :naughty:

pa učer sm biv  :whistle:

jst sm bil mal po 1800, pa te ni blo, sreču sm sam fabota, bikerja, skofka, nejca, pa ostali nepoznani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm bil mal po 1800, pa te ni blo, sreču sm sam fabota, bikerja, skofka, nejca, pa ostali nepoznani

Lih takrat enkrat sm jest že bil na poti domov, mislm pa da sva se srečala nekje med logatcem, sej maš gsxr-a ane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lih takrat enkrat sm jest že bil na poti domov, mislm pa da sva se srečala nekje med logatcem, sej maš gsxr-a ane?

ja, pa cestak je pred mano vozu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, pa cestak je pred mano vozu

Mal prezgodej sm jo odrinu jebat ga :whistle::whistle:

Drug teden se bom enkrat oglasu, verjetn sobota, ni pa še ziher...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s tisto plavo k si se skos gor pa dol ganjal??al s sivo k ma odprt neki zadi?? pa še ena je bla...dost vs je podmladka a veš,tko da je mal težko sledit k nism vsak dan gor :)

Tisit ki ima odprt ror je tudi end iz podmladka, fura Yamah YZF-R125, ja jaz sem bil pa na modri hondi z srebrnim kombinezonom znamke first! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal prezgodej sm jo odrinu jebat ga :whistle::whistle:

Drug teden se bom enkrat oglasu, verjetn sobota, ni pa še ziher...

u soboto dvomm da bom gor, upam da mi rata pridt usaj obrnt gor  :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa sam zanima, če je tist fotograf k je učer na the ovinku prov sliku, tud tuki gor na forumu? Meu je pa ktma, kokr sm vidu :)

Bi se priporoču za ene par fotk :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to so že cele dirke gor :grim

matr tulk vas je blu gor pr nas pa 6 nakladalk sena za zmetat :angry:

eh smo pa roke krepili :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to so že cele dirke gor :grim

ja spet so neki fural, sam enmu ni znesl v D ovinku za gor, pa je predelou zaščitno ograjo, upam da z njim ni hujšega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja spet so neki fural, sam enmu ni znesl v D ovinku za gor, pa je predelou zaščitno ograjo, upam da z njim ni hujšega

Dva sta padla, enmu je ole spustu, pol k se je tadrug prpelal je pa preveč bremzal menda pa ga je spodnesl.....neki tazga je blo no...sej bo kšn k več ve povedal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisit ki ima odprt ror je tudi end iz podmladka, fura Yamah YZF-R125, ja jaz sem bil pa na modri hondi z srebrnim kombinezonom znamke first! B)

hehe, evo me :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva sta padla, enmu je ole spustu, pol k se je tadrug prpelal je pa preveč bremzal menda pa ga je spodnesl.....neki tazga je blo no...sej bo kšn k več ve povedal...

se pravi standardna nedelja na ridah :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva sta padla, enmu je ole spustu, pol k se je tadrug prpelal je pa preveč bremzal menda pa ga je spodnesl.....neki tazga je blo no...sej bo kšn k več ve povedal...

Fabo . . . . . ti si biu na ridah dons . . . . . k sm jst ropotou mim tvoje bajte . . . . :naughty: :whistle:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!