Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

mater k se tok hitr premika, a je to vajvrcaaaa . . .. .??? :lol1: hehehe MATR TANJUŠKA, ŠE NINJE SE TE BOJIJO ODKAR MAŠ R1-ko!! :slap: :whistle: :lol1:

Ma kakšnea vajvrca,to je sam moja senca :ninja: k sm se gor pa dol pelu. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:...na ridah očitno še vedno svega i svašta...samo snoopya nema ;) :lol1:

maus....zmeri več tekmecev maš...pozerji...še dobr da si ti edinstveni-> unikat <-

:lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maus....zmeri več tekmecev maš...pozerji...še dobr da si ti edinstveni-> unikat <-

:lol1: :lol1:

ne tekmujem z nobenim... mi ni potrebno :naughty: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej mene si pozabu... :P bilo kuda...bivol svuda O:-) hehe

nism te pozabu ... sam ne vem v čem mi konkuriraš oziroma z mano tekmuješ :unsure: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej mene si pozabu... :P bilo kuda...bivol svuda O:-) hehe

nism te pozabu ... sam ne vem v čem mi konkuriraš oziroma z mano tekmuješ :unsure: :beer2:

Kaj k bi se stara jeans generacija sprjazlna da je konc s časi...ko ste...sj veš....dobr no...mausu še zmer rata ;) :lol1:

mal heca mora bit...sam je pa velik resnice v tem :D :lol1: viki generacija naprej :grupni:

:chase:

Popravljeno . Popravil snoopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism te pozabu ... sam ne vem v čem mi konkuriraš oziroma z mano tekmuješ :unsure: :beer2:

sej jest tud ne vem....kdo spije več zale??? :whistle: neee???? kdo spije več piva :whistle: neee???neki bi se že našlo no....dj mal naštudiri :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj k bi se stara jeans generacija sprjazlna da je konc s časi...ko ste...sj veš....dobr no...mausu še zmer rata ;) :lol1:

mal heca mora bit...sam je pa velik resnice v tem :D :lol1: viki generacija naprej :grupni:

:chase:

ti viki krema.....alora....nea se zezat :evilgrin: nč ni konc s časi... ko smo.n vem...kaj...

ok no....maus je pa res bliz,mislem mal mu še manka...hehehe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj k bi se stara jeans generacija sprjazlna da je konc s časi...ko ste...sj veš....dobr no...mausu še zmer rata ;) :lol1:

mal heca mora bit...sam je pa velik resnice v tem :D :lol1: viki generacija naprej :grupni:

:chase:

ne vem na kaj misliš, da mi rata ... :whistle: .. rata slepi kuri nadt zrno :lol1: .. za ostalo se je pa treba malo potrudit, čeprav potem opaziš, da se ne splača :unsure:

sej jest tud ne vem....kdo spije več zale??? :whistle: neee???? kdo spije več piva :whistle: neee???neki bi se že našlo no....dj mal naštudiri :P

sj študiram ... sam se mi res ne sanja na kaj misliš :unsure: .. sj lahko poveš :whistle:

kdaj bo spet lepo vreme, da se dobimo na ridah :closedeyes: .. komaj čakam :closedeyes:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr sam res kdo se je spomnu te butaste zime :headbang: :headbang:

Mama zima :kva2: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OSA a s na ridah :D !

glih kar sm pršu z rid!! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sm pa že na vse zgodaj pletla po ridah sicer z avtom :headbang:

sm ugotovila da so full lep parking nardil še travco da posejejo pa bo odlično za postanke tud klopce bojo po moje :naughty:

tko da :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za pehar je že mal prepozn :evilgrin:

o gandi.. tebe pa že dolgo nism vidu na ridah :beer2: ... a iamš v arhivu kakšne moje slikce še skrite :whistle: .. si malo album rihtam iz rid :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o gandi.. tebe pa že dolgo nism vidu na ridah :beer2: ... a iamš v arhivu kakšne moje slikce še skrite :whistle: .. si malo album rihtam iz rid :D

Sm mislu da si book delas... :naughty: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!